Jump to content
Dogomania

Gucio - bezdomny działkowicz - zostaje w DT na prawach domownika w zamian za utrzymanie.


Ewa Marta

Recommended Posts

Dnia 4.04.2022 o 12:12, Ewa Marta napisał:

Nadziejko kochana, bardzo dużo nam pomagasz i nie ma mowy, żebyś jeszcze przepraszała, że nie ma jak dołożyć od siebie.

 

Gucio został poratowany przez Małgosię D. kwota 50 zł, za co bardzo, ale to bardzo dziękuję 🙂

 

ss_blog_DZIEKUJEMY_670x670_01a-1-670x670.png

Link to comment
Share on other sites

Z całego serca dziękujemy za uratowanie finansów Gucia 🙂 Dzięki trzem wpłatom Gutek ma skasowany minus i nawet 4,58 zł w zapasie 🙂 Oby nie były potrzebne leki na serduszko...

Bardzo dziękujemy Rafałowi i Małgosi za wpłatę 150 zł, Nesiowatej za wpłatę stałej 10 zł (gdyby nie te stałe, to byłoby krucho co miesiąc)  i Nadziejce za bazarek dla Gucia i Fidusia, z którego Gucio dostał aż 72 złote 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.04.2022 o 11:46, Ewa Marta napisał:

Z całego serca dziękujemy za uratowanie finansów Gucia 🙂 Dzięki trzem wpłatom Gutek ma skasowany minus i nawet 4,58 zł w zapasie 🙂 Oby nie były potrzebne leki na serduszko...

Bardzo dziękujemy Rafałowi i Małgosi za wpłatę 150 zł, Nesiowatej za wpłatę stałej 10 zł (gdyby nie te stałe, to byłoby krucho co miesiąc)  i Nadziejce za bazarek dla Gucia i Fidusia, z którego Gucio dostał aż 72 złote 🙂

 

Dnia 6.04.2022 o 01:12, Nadziejka napisał:

Sercem Dla Nuteczki ksiazki nowe,bizu,perfum ..I Niespodzianka tez jest!19.04

                     Teddy Bear with hearts - Free animation (animated gif)

 Pozdrawiam psinusiątka  Zapraszam serdecznie ogromnie na kolejny kramik

 

ss_blog_DZIEKUJEMY_670x670_01a-1-670x670.png

Link to comment
Share on other sites

Guciowi udało się dzisiaj dostać do kardiologa. Ma lekką niedomykalność zastawki dwudzielnej, ale nie ma potrzeby wdrażania leczenia. Jednak to nie od serca ten kaszel i trzeba szukać dalej. Wet trochę poszalał proponując bronchoskopię, ale zgadzam się, że trzeba zrobić badanie kału w kierunku pasożytów. Poproszę Martę o zebranie próbek do badania. U niej przewija się dużo psów, każdy z nich mógł przywlec jakiegoś pasożyta 😞

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 19.04.2022 o 22:40, Nadziejka napisał:

Aresowi i Guciowi Rozliczony po 24 zl Rozliczam dla Soni! A Nuteczka ma Domek!19.04

                     Teddy Bear with hearts - Free animation (animated gif)

          Z zakonczonego poslalam Gucinkowi 24 zlocki pozdrawiam

 

Bardzo serdecznie dziękujemy za wpłatę 24 zł dla Gucia z bazarku 🙂 Powoli zbieramy na opłatę za kwiecień 🙂

Link to comment
Share on other sites

 

Dnia 20.04.2022 o 10:48, Ewa Marta napisał:

Bardzo serdecznie dziękujemy za wpłatę 24 zł dla Gucia z bazarku 🙂 Powoli zbieramy na opłatę za kwiecień 🙂

 Jak doleci dar Jadrunkowy to daj znac prosze na zakonczonem bazarciku

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Przeniosłam olx Gucia do Skierniewic i zmieniłam zdjęcie główne: https://www.olx.pl/d/oferta/nieduzy-4letni-aktywny-psiak-szuka-cierpliwej-osoby-CID103-IDMOWbr.html - wiem, że to kawałek, ale znam ludzi którzy ze Skierniewic dojeżdżają do W-wy do pracy... to może znajdzie się ktoś, dla kogo kilkukrotne odwiedziny Gucia nie będą stanowiły problemu 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.05.2022 o 12:48, Tyśka) napisał:

Przeniosłam olx Gucia do Skierniewic i zmieniłam zdjęcie główne: https://www.olx.pl/d/oferta/nieduzy-4letni-aktywny-psiak-szuka-cierpliwej-osoby-CID103-IDMOWbr.html - wiem, że to kawałek, ale znam ludzi którzy ze Skierniewic dojeżdżają do W-wy do pracy... to może znajdzie się ktoś, dla kogo kilkukrotne odwiedziny Gucia nie będą stanowiły problemu 🙂

Ja już straciłam nadzieję na jego adopcję. Poza tym on tak bardzo jest przywiązany do Marty i Saszy, że nie wyobrażam sobie ich rozstania, ale.... cudy się zdarzają.  Marta nie zdecydowała się na zatrzymanie go za zwrot kosztów, więc dalej szukamy. Dzięki wielkie Tyśka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...