Jump to content
Dogomania

Gucio - bezdomny działkowicz - zostaje w DT na prawach domownika w zamian za utrzymanie.


Ewa Marta

Recommended Posts

Niespodzianek ciąg dalszy. Nasze psiaki dostały od Ellig pakę smaczków i karęe:) Podjęłyśmy decyzję, że podzielimy to na Gucia i Kulkę. 

Poza tym, co na zdjęciu jest jeszcze 12 kg brita seniora dla Kulki. Gucio dostał część z tej paczki:) 

 

8aa3e0bb931f91d6med.jpg

 

Dodatkowo dostałam ponad 10 kg suer karmy od Rafała, który wspiera nasze psiaki. Karma zostanie podzielona miedzy Gucia i Kulkę. W tej chwili Gucio dostał próbkę tej karmy, bo dostałam zapakowany worek 10 kg plus końcówkę drugiego i ta końcówka poszła do niego na próbę. Mam nadzieje, że niejadek doceni pyszną karmę. 

Bardzo dziękuję za wielką pomoc!!!!

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj kończyła się ważność  ochrony przeciwkleszczowej Gucia. Ania J, zasponsorowała mu tabletkę Simparica na 5 tygodni. Dzięki serdeczne!!!

Gucio wyskoczył wczoraj ostro do psiaka, którego już wcześniej znielubił. Bardzo ciężko było go od niego oderwać. Błędem Marty było to, że Gucio szedł bez smyczy. Obiecała, że będzie go teraz blisko domów ludzi trzymać na smyczy. Tak, czy inaczej potrzebna jest konsultacja behawiorysty, żeby wiedzieć jak z awanturnikiem Guciem postępować. On ma swoje antypatie i wtedy strasznie kozakuje. Trudno jest go wyadoptować w takiej sytuacji. Martwi mnie to bardzo. Konsultacja behawiorysty to koszt 250 zł w Warszawie. Mamy kontakt, który być może pozwoli nam na zejście z tej ceny. Szukamy dobrego behawiorysty, który realnie pomoże, a nie tylko weźmie kasę:(

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Opłaciłam dzisiaj pobyt Gucia w DT. Po powrocie z nieudanej adopcji koszt pobytu spadł z 500 na 400 zł miesięcznie.

Gucio dostał też dzisiaj 2 puszki Animondy od moich suniek i kolejną porcję suchej karmy, którą dostałam od Małgosi i Rafała. Powoli zaczyna jeść suche, więc mam nadzieję, że skończymy z zakupem puszek. Tym bardziej, że chłopakowi się przytyło, więc raczej nie  może być mowy o byciu niejadkiem. Marta dostała zadanie przestawienia go na suchą karmę. 

Poza tym z puli otrzymanej od Małgosi i Rafała Gucio dostał 100 zł, za co niezmiennie bardzo pięknie dziękujemy! 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.05.2020 o 18:32, auraa napisał:

No to kłopot z tym Guciem:(

On jest najszczęśliwszy w hoteliku niestety. Ma tam swoje przyjaciółki - jedną rezydentkę, drugą chyba w końcu też rezydentkę:( 

Było o niego kilka telefonów, ale żaden dom nie był dla niego:(

Link to comment
Share on other sites

No niestety, nie daje się zachować w miarę stabilnej sytuacji z psiakami. Od dzisiaj mamy nową podopieczną. Nie można było zostawić jej bez pomocy:( Zapraszamy najserdeczniej do naszej suni:

https://www.dogomania.com/forum/topic/352061-4-letnia-sunia-bardzo-potrzebowała-pomocy-zabrałyśmy-ją-do-hoteliku-ale-bez-pomocy-nie-damy-rady-jej-utrzymać/

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Opłaciłam dzisiaj pobyt Gucia w hoteliku w czerwcu. Mogłam to zrobić dzięki ogromnemu sercu moich wspaniałych darczyńcow. Małgosia i Rafał przekazali Guciowi 300 zł, a moja Przyjaciółka Aia J. przekazała mu 100 zł. Bardzo, bardzo dziękuję:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

W sumie Gucio ma szczęście do ludzi wokół siebie. Właśnie dostał 100 zł od Małgosi D. z Wikunią i Dorką. Bardzo pięknie dziękujemy za pomoc!

Do szczęścia brakuje mu domku, chociaż on pewnie wcale tak nie uważa, bo w hoteliku jest przeszczęśliwy. Martwię się tym bardzo:(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Gutek to jednak szczęściarz... Dostał w tym miesiącu wsparcie, które pokryje jego utrzymanie w sierpniu:)

Bardzo dziękuję Ani J. za wpłatę 200 zł i moim kolegom i koleżankom z pracy za wpłatę 350 zł dla niego! Wśród nich jest też Rafał z żoną Małgosią:) Z całego serca dziękuję za wsparcie. Po opłaceniu pobytu w sierpniu zostaje nam 66 zł. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...