Jump to content
Dogomania

LAKI-mlodziutki, chory ONeczek z wyrokiem smierci, zyje i prosi o pomoc


Recommended Posts

  Dwuletni chory Laki ( wowczas Aron)  przez pol roku byl leczony przez pewnego weta na gronkowca bez efektu. Dlaczego nie zmieniono leczenia tego nie wie nikt. Zeszlego roku w grudniu wlasciciele przyprowadzili Lakiego do kliniki w celu wykonania eutanazji. Lekarz odmowil uspienia psa i poprosil wlascicieli, zeby dali Lakiemu szanse. Wlascicelka postanowila sprobowac nowego leczenia jednak nic z tego nie wyszlo, zmienila plany i po kilku dniach Laki wyladowal spowrotem w klinice. Laki byl strasznie zrozpaczony w klinice, wyl z bolu i tesknoty.

Marzena Malarczyk bardzo poruszona historia Lakiego nie bylaby soba gdyby nie ruszyla na ratunek. Postanowiela zawalczyc o zdrowie Lakiego i umiescila go w hotelu dla psow pod Lodzia. Wykonano badania i wdrozono leczenie. Laki bardzo szybko poczul sie lepiej i rozweselal, gdy czlowiek znikal mu z oczu to rozpaczal, pewnie biedaczek bal sie ponownego porzucenia. Okazal sie bardzo wesolym sympatycznym pieskiem.

Laki prawie od roku przebywa w hotelu wyglada znacznie lepiej i czuje sie dobrze ale nie jest jeszcze wyleczony. Gdyby mial domek i indywidualna opieke napewno byloby lepiej. Laki jest leczony przez Dr Karas Tecza w Warszawie. Poniewaz choroba jest przewlekla i ciezka do wyleczenia co jakis czas Laki musi jezdzic do Warszawy do Pani Doktor. Laki dostaje specjalistyczna karme, ktora niestety jest droga. Do tego koszt hotelu 400 zl. 

Postanowilam zalozyc watek Lakiemu poniewaz to pies wyjatkowy, potraktowany przez swoich opiekunow jak zepsuta zabawka. Laki tez jest obecnie pod opieka Czlowieka wyjatkowego, Marzeny, ktora swoje zycie poswiecila ratowaniu skrzywdzonych psow. Bardzo duzo ogonkow dzieki niej dostaje nowe zycie. 

Laki ma wydarzenie na FB i taki wpis Marzeny kilka dni temu sie pojawil : ,,Niestety Leczenie Lakiego przerasta moje możliwości, poddaje się. Hotel plus jego karma to około 800 zł miesięcznie kiedy dochodzi do tego lekarz już jest ponad 1000, wsparcia nie ma praktycznie żadnego, kilka osób o nim pamięta. Poza nim mam jeszcze ponad 10 psów pod opieką w tym jednego również bardzo chorego. Jeżeli Laki nie znajdzie chociaż DT nie wiem co z nim będzie, nie mam pomysłu. Mnie nie stać na jego utrzymanie a wsparcia brak. Tylko w październiku kosztowało jego leczenie plus karma, transporty i hotel prawie 2000,,

Dobre Ciocie zorganizowaly aukcje na FB  dla Lakiego,  https://www.facebook.com/groups/594740557342621/     zapraszam serdecznie do licytacji :)

Dzieki aukcji bedzie mozna splacic pewne zalegle faktury ale Laki jest w potrzebie na biezaco, znalezienie domu dla chorego psiaka niestety graniczy z cudem. 

Zapraszam na wydarzenie Lakiego https://www.facebook.com/events/536472393493314/?active_tab=discussion  sa na nim informacje i dokumentacja leczenia z poprzednich miesiecy.

Bardzo porosze o pomoc dla Lakiego, kazda forma pomocy jest bardzo cenna

Konto Lakiego, mozna tu kupic wirtualna cegielke :)

Fundacja Nasze Bezdomniaki
Wykno 2a
97-225 Ujazd
konto do wpłat
PKOBP 63102039160000050202422111

wpłaty tytułem " psy Marzeny owczarek Laki "

w takim stanie byl Laki rok temu, oddany przez wlasciceli

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba

w drodze do hotelu

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...