Jump to content
Dogomania

Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy


sue

Recommended Posts

Jeszcze na początku roku było w lecznicy stado kotów, teraz tylko Irysek, który w sumie ma gdzie wrócić, jeśli będzie można. Ale wciąż po cichu liczę, że ktoś go wypatrzy, bo jest śliczny. Gdybym nie miała kotów... Bardzo mi się Irys podoba, od pierwszego wejrzenia :)

Jesteśmy(cie) super

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

sue, w ogłoszeniu Iryska zamień zdjęcia, zmień tytuł. Może już się opatrzyły i po zmianie będzie większe zainteresowanie? Nie wiem też, czy "kot z charakterem" nie daje wrażenia, że to trudny kot.  Natomiast "inteligentny koci dżentelmen" jest fajne :)

Może "Irys - inteligentny koci dżentelmen szuka wygodnej kanapy", albo prościej "Irys - inteligentny koci dżentelmen szuka domu"? :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Magdarynka napisał:

sue, w ogłoszeniu Iryska zamień zdjęcia, zmień tytuł. Może już się opatrzyły i po zmianie będzie większe zainteresowanie? Nie wiem też, czy "kot z charakterem" nie daje wrażenia, że to trudny kot.  Natomiast "inteligentny koci dżentelmen" jest fajne :)

Może "Irys - inteligentny koci dżentelmen szuka wygodnej kanapy", albo prościej "Irys - inteligentny koci dżentelmen szuka domu"? :)

Brzmi fajnie, dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie kwoty zebranej na bazarku zorganizowanym na zakup klatek.

Sprzedano 110 cegiełek co daje kwotę 1110 zł.

Nadpłata 15 zł.

------------------------------------------------

Razem 1115 zł.

Jednak jedna osoba nie wpłaciła. Ostatnio logowała się w dniu zakupu cegiełek i wysłania numeru konta. Tak prawdę mówiąc to trochę martwię się o nią. 

Powinno być 1115 zł minus brakująca wpłata 50 zł co daje rzeczywistą zebraną kwotę 1065 zł.

Wydatkowano.

250zł - zaliczka na klatkę-łapkę robioną na zamówienie.

150 zł - następna wpłata na klatkę-łapkę.

299,80 klatka kennelowa TrIxie XXL  zakupiona w Zooplus -jest u guccio

299,80 klatka kennelowa Trixie XXL zakupiona w Zooplus - jest u Kasi.

65,40 klatka kennelowa L - jest u sue-/brakująca kwotę dołożyłam z własnych środków/.

------------------------------------------------------------------------------------------------  

RAZEM 1065 ZŁ

Sue bardzo proszę o potwierdzenie w/w wpłat i zakupów na wątku bazarkowym.

https://www.dogomania.com/forum/topic/351430-zako%C5%84czonybazarek-cegie%C5%82kowy-na-zakup-klatki-%C5%82apki-i-klatki-bytowej-do-7-go-marca-do-godz22-giej/page/12/

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Magdarynka napisał:

Irysek wyróżniony na kolejny miesiąc. Nadal nikt o niego nie pyta?

Tak mi go szkoda. Piękny kot i siedzi w klatce tyle czasu :(

Dziękuję za wyróżnienie i za stałą kwietniową, odnotowałam :)

Może to ten FIV odstrasza ludzi. Spróbuję to wyrzucić i zapisać co najwyżej, że Irysek nie lubi innych kotów, więc musi być jedynakiem. Rudy z lecznicy z FIV+ również bardzo długo czekał na dom, aż w końcu wypatrzyła go pani z końca świata (czyt. Ostrów Wielkopolski) i udało się. Ale rudy to rudy, do tego był wieeeelki i puchaty

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dzisiaj miałam PIERWSZE zapytanie o Irysa, odkąd w ogóle go ogłaszam.

Nie mam wielkich nadziei - zapytanie było w stylu, który nie wskazuje na "właściwy dom" ale zawsze coś, kotek jest widoczny, tekst chyba lepszy niż był :) A może się mylę i jeszcze zobaczymy. W każdym razie zapytanie pisemne. Telefoniczne ponoć są lepsze. Domek nadawałby się dla Irysa jeśli chodzi o typowe kwestie, bo niewychodzący, zabezpieczony, brak innych kotów (za to jest starszy piesek).

No... zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Irysek wrócił na działkę

nad czym ubolewam

ale nie można było go dłużej trzymać w klatce

jak wypadł z tego kontenerka to dwa dni go nie było

zrobił sie nieufny i ostrożny,ale na szczęście przeszło mu i znowu jest miziaczkiem

niestety zaczął kichac:(

domu nadal szukamy,jeśli się znajdzie to zabierzemy go z działki

bo bez sensu jest,żeby 10 letni kot,który żył na wolności został na zawsze zamkniety w klatce

mam nadzieję.że do zimy znajdziemy mu dom

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, DORA1020 napisał:

Irysek wrócił na działkę

nad czym ubolewam

ale nie można było go dłużej trzymać w klatce

jak wypadł z tego kontenerka to dwa dni go nie było

zrobił sie nieufny i ostrożny,ale na szczęście przeszło mu i znowu jest miziaczkiem

niestety zaczął kichac:(

domu nadal szukamy,jeśli się znajdzie to zabierzemy go z działki

bo bez sensu jest,żeby 10 letni kot,który żył na wolności został na zawsze zamkniety w klatce

mam nadzieję.że do zimy znajdziemy mu dom

Magdarynko - bardzo dziękujemy za dotychczasowe wpłaty dla Irysa oraz wyróżnianie ogłoszenia:) To duża pomoc i bardzo miły gest, Irys mógł się poczuć choć troszkę, wirtualnie czyjś :))) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.05.2020 o 11:27, sue napisał:

Magdarynko - bardzo dziękujemy za dotychczasowe wpłaty dla Irysa oraz wyróżnianie ogłoszenia:) To duża pomoc i bardzo miły gest, Irys mógł się poczuć choć troszkę, wirtualnie czyjś :))) 

Szkoda, że wrócił na działki, z drugiej strony szkoda, że siedział w klatce tyle czasu i faktycznie teraz, gdy jest ciepło to działka chyba lepsza niż klatka w lecznicy. Wyróżniłam ogłoszenie na kolejny miesiąc, może faktycznie uda się wreszcie znaleźć mu dom. Oby! A co z tym kichaniem? Przeszło?

Na razie zawieszam deklaracje, chyba że Borys potrzebuje wsparcia, bo już żadnego innego futrzaka nie widzę do wirtualnej adopcji, a niestety tylko taką adopcję mogę zaoferować, bo mam już komplet 3 futer i więcej się u mnie nie zmieści :)

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Magdarynka napisał:

Szkoda, że wrócił na działki, z drugiej strony szkoda, że siedział w klatce tyle czasu i faktycznie teraz, gdy jest ciepło to działka chyba lepsza niż klatka w lecznicy. Wyróżniłam ogłoszenie na kolejny miesiąc, może faktycznie uda się wreszcie znaleźć mu dom. Oby! A co z tym kichaniem? Przeszło?

Na razie zawieszam deklaracje, chyba że Borys potrzebuje wsparcia, bo już żadnego innego futrzaka nie widzę do wirtualnej adopcji, a niestety tylko taką adopcję mogę zaoferować, bo mam już komplet 3 futer i więcej się u mnie nie zmieści :)

Jeśli pisząc Borys masz na imię czarnego kocurka który jako Kacperek FIV+/FeLV+ trafił do Izbicy to byłoby suuper :))

BTW imię Borys bardzo mi do niego pasuje, a jeden bury Kacper w lecznicy już był w ubiegłym roku.

Kotek jest w Izbicy- gdybyś robiła dla niego przelew to napisz proszę że to na czarnego kotka FIV+/FeLV+ ze Szczebrzeszyna.

Plan jest taki, że po podleczeniu w szpitaliku Borys/Kacper pójdzie " na dożycie" do DT u Guccio, ale będzie potrzebował wsparcia finansowego,  bo Guccio ma już na utrzymaniu dwa białaczkowe koty. Jak już będzie u Guccio, to poprosimy ją o podanie danych do przelewu.

Magdarynko, bardzo Ci dziękujemy za wirtualne adopcje 'plusików" ze Szczebrzeszyna, to ogromna pomoc a one też to jakoś chyba odczuwają, że ktoś o nich myśli.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pisząc Borys mam na myśli kocią bidę bez zdjęcia, z drugiego postu sue:

"Borys od 30.04.2020 do (ma wkrótce wrócić)

FIV+, FELV+

Trafił do lecznicy po krótkim pobycie w DT, bo miał bolesne łapki z których zlizywał sobie sierść, aż robiły się rany, być może jakiś uraz/ropień na tych łapkach. Do tego katar.

płeć: kocurek

wiek: ok 7 lat

w lecznicy od: 30.04.2020

inne: 

Opiekun wirtualny:

Aktualne bazarki:

Ogłoszenia:"

Być może to ten sam kot, o którym piszesz, ale nie wiem, nie znam aż tak Waszych podopiecznych :(

OK, do 30 maja i każdego 30-tego dnia miesiąca będą przelewy na tego kitka i zmienię tytuł przelewu, no problem :)

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, Magdarynka napisał:

Pisząc Borys mam na myśli kocią bidę bez zdjęcia, z drugiego postu sue:

"Borys od 30.04.2020 do (ma wkrótce wrócić)

FIV+, FELV+

Trafił do lecznicy po krótkim pobycie w DT, bo miał bolesne łapki z których zlizywał sobie sierść, aż robiły się rany, być może jakiś uraz/ropień na tych łapkach. Do tego katar.

płeć: kocurek

wiek: ok 7 lat

w lecznicy od: 30.04.2020

inne: 

Opiekun wirtualny:

Aktualne bazarki:

Ogłoszenia:"

Być może to ten sam kot, o którym piszesz, ale nie wiem, nie znam aż tak Waszych podopiecznych :(

OK, do 30 maja i każdego 30-tego dnia miesiąca będą przelewy na tego kitka i zmienię tytuł przelewu, no problem :)

Tak to właśnie ten Kotek :))

Już wiem -Sue  nazwała go Borys a Dora1020 Kacperek.

Przewagą głosów zostaje jako Borys :)) Sue zaraz wklei zdjęcie jakie mamy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...