Jump to content
Dogomania

Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy


sue

Recommended Posts

05.07.2022 - 218,54 zł z bazarku jola&tina dla Pelagii - dług Pelagii spłacony

06.07.2022 - 50 zł od agat21 dla Skrzypka

❤️

Dzisiaj kotki miały robione testy. Tinka, Śnieżek, Józia i Kofik nie są nosicielami FIV/FELV 🙂 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Aktualizacja na dzień 06.07.2022, ale bez uwzględnienia narastających kwot za obecne koty od początku lipca

2,706 zł w tym: 511 zł dług ogólny, 540 zł Zefirek, 370 zł Skrzypek, 25 zł Rózia, 900 zł rodzinka, 45 zł Tinka, 45 zł Śnieżek, 45 zł Józia, 225 zł Kofik 

 

Link to comment
Share on other sites

15.07. jeśli nic się nie odwaliło, mama rodzinki na "D" ma dziś zabieg kastracji i testy.

I jeśli nic się nie odwali mama i jedna burasia będą miały DS w Skawinie, rudy trafi tam na DT, a nasza Kasia weźmie na DT kolejne dwie burasie. 

Link to comment
Share on other sites

Ruda Delma jest już po kastracji, testy przełożone bo jest wskazanie do badań w kierunku nadczynności tarczycy. Będą zrobione w następnym tygodniu. Oby nic poważnego nie wyszło... Kotka oceniona na kilka lat, nie są to jej pierwsze kocięta, je bardzo dużo, nie tyje, sierść w kiepskim stanie. 

Link to comment
Share on other sites

22.07.2022 - 120 zł, Dora1020 wpłata z bazarku na dług ogólny

W międzyczasie została dostarczona na kastrację kotka z Suchowoli (częściowo uczestniczyłam w akcji jako koordynator ;d) i opuściła lecznicę, bardzo dzika, wróciła 23.07.2022 w miejsce bytowania po ok. 12 dniach pobytu - zapisuję żeby pamiętać datę

W lecznicy cały czas siedza nasze dorosłe kotki Śnieżek, Tinka, Kofik oraz Delma z maluchami (na wylocie).

Link to comment
Share on other sites

30.07.2022

Delma oraz jej bura córeczka pojechały dziś do Skawiny do DS.

Pojechał też rudy kocurek i będzie tam tymczasem.

Delma zaczęła przybierać na wadze i poczuła się ogólnie lepiej jak przestała karmić. Nie miała robionych badań poza fiv/felv i te wyszły ujemne. 

Link to comment
Share on other sites

Nie mam ostatnio czasu by policzyć kocie zadłużenie, ale do poniedziałku powinnam znaleźć chwilę żeby usiąść i to zrobić.

Jutro jeśli nic się nie sypnie do DT w Skawinie pojedzie Kofik.

05.08.2022 do lecznicy trafił kocurek z posesji po zmarłych, ostatni, kolega Czarusia. Kocurek miał gdzie spać i był dokarmiany, ale podobno zaczął się znienacka przewracać ;o wystraszyłam się bardzo, na szczęście było jeszcze miejsce w lecznicy. Sądząc po głosie kotka na pewno ma stan zapalny gardła i w okolicy, ale skąd to przewracanie się... 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.08.2022 o 11:48, sue napisał:

Nie mam ostatnio czasu by policzyć kocie zadłużenie, ale do poniedziałku powinnam znaleźć chwilę żeby usiąść i to zrobić.

Jutro jeśli nic się nie sypnie do DT w Skawinie pojedzie Kofik.

05.08.2022 do lecznicy trafił kocurek z posesji po zmarłych, ostatni, kolega Czarusia. Kocurek miał gdzie spać i był dokarmiany, ale podobno zaczął się znienacka przewracać ;o wystraszyłam się bardzo, na szczęście było jeszcze miejsce w lecznicy. Sądząc po głosie kotka na pewno ma stan zapalny gardła i w okolicy, ale skąd to przewracanie się... 

To koteczka jednak, do tego z brzuchem. Nie chcę krakać, ale możliwa ciąża to tutaj najmniejsze zło z prawdopodobnych.

Ma apetyt, w miarę ok ale jest jakaś niezbornosć ruchowa na oko o neurologicznym podłożu.

Link to comment
Share on other sites

Zadłużenie łączne na koniec lipca: 4801 zł w tym: 216 zł dług ogólny, 540 zł Zefirek, 370 zł Skrzypek, 1800 zł rodzinka, 510 zł Tinka, 510 zł Śnieżek, 165 zł Józia, 690 zł Kofik 

Zamknęliśmy w międzyczasie Rózię, zostało niewiele do spłaty z długu wcześniejszego. Kofik i Józia są już w DT więc w kolejnym rozliczeniu się nie pojawią, podobnie jak 3 kotki z rodzinki. 

Długi zaległe; dług ogólny, dług Zefirka, Skrzypka oraz ogromny rodzinki.

Obecnie w lecznicy przebywa 5 kotów: burasia A, burasia B, Tinka, Śnieżek, Nika.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

29.08.2022 - do lecznicy pojechała działkowa Burcia i tego dnia zdążyła się załapać na kastrację

31.08.2022 - kastracja Niki aczkolwiek mam info sprzed zabiegu a było podejrzenie, że kotka została już kiedyś poddana kastracji. 

Link to comment
Share on other sites

^ odn. Niki: kotka nie miała już narządów rozrodczych, ale narkoza nie zmarnowała się, zostały usunięte zęby będące w b. złym stanie. Nika jest starszą kotką, ucho już podleczone ale została jej przekrzywiona główka, nie wiem czy to się może jeszcze poprawić. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...