Jump to content
Dogomania

Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy


sue

Recommended Posts

  

Dnia 22.11.2021 o 19:27, sue napisał:

Założyłam zrzutkę na październikowy dług w Izbicy. Kwota jest zaokrąglona i nie uwzględnia dwóch ostatnich wpłat, bo kilka dni czekałam na weryfikację. Mogę dopisać te kwoty w aktualnościach za jakiś czas. Proszę o udostępnianie i pomoc w miarę możliwości 🙂 Dług nam rośnie, ale listopadowy będzie trochę mniejszy bo zostały 3 kotki dzikuski, o ile nie przybędzie nic nowego. 

https://zrzutka.pl/djskmd

Zrzutka nie pobiera prowizji przy wpłatach i wypłatach, jest to dobrowolne (można odznaczyć opcję). 

 

Link to comment
Share on other sites

Na zrzutce zebrało się już 341 zł - jeśli w tej chwili odejmę od długu, zostaje "tylko" 534 zł do spłacenia za październik 🙂

Jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że zbierze się choć 500, wtedy wypłacę i przeleję. 

Dziękuję za wszystkie wpłaty oraz za udostępnianie 🙂

Link to comment
Share on other sites

 

                  kopiuje wpis mdk8

ostrzeżenie !!!

https://www.facebook.com/photo?fbid=10227168901998087&set=a.10204797664651135

Dostałam od znajomych.
Info potwierdzone.

Bardzo ważna sprawa!

Nie wolno wydawać do adopcji żadnego zwierzęcia osobie :

Mirosława P.
FB to Mika Mika
Olx to mikaliwia39

Jej nr telefonu to 510005...

Osoba ta doprowadziła do stanu agonalnego swoją kotkę, walczy ona o życie w Arce😞

Drugi kot jest tzw."zaginiony".

Pani obdzwania wszystkie ogłoszenia adopcyjne, pilnie szuka następnych kociaków🤬

Wyrzucajcie wszędzie, gdzie się da! 
Pokaż mnie
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.11.2021 o 14:00, bakusiowa napisał:

Bidulka. Jak ma świerzbowce to nieźle swędzi.

Kicia już po sterylce, czuje się ogólnie dobrze. Poza tym koci katar i zapalenie ucha... leczy się. 

 

Przypominam o trwającej zbiórce na dług za październik https://zrzutka.pl/djskmd

Dzisiaj zaczęłyśmy bazarek na FB, z którego 60 % zysku zostanie przeznaczone na dług w Izbicy https://www.facebook.com/groups/935849236926279

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

15.12.2021 Przelane 500 zł ze zrzutki - w ramach październikowego długu.

Dług pozostały z października 875 zł - 500 = zostaje 375 zł za październik

Zrzutka jest dalej aktywna, zapraszam, zostało niewypłacone 10 zł (wypłacę po zakończeniu), może jeszcze ktoś coś dorzuci. Proszę o udostępnienie - może ktoś na FB? 

Dziękuję bardzo bardzo za wszystkie dotychczasowe wpłaty na zrzutkę!

https://zrzutka.pl/djskmd 

Na dogomanii trwa bazarek Bakusiowej na ten sam cel, serdecznie zapraszam

Na dzień dzisiejszy dług 

375 zł - październik

1350 zł - listopad (3 koty)

900 zł - grudzień (4 koty tj 15x15x4)

Razem 2625 zł (15.12.2021)

Link to comment
Share on other sites

Zaktualizowałam pierwszy post w wątku, w razie przypływu wolnego czasu postaram się zaktualizować też kolejne (z kotami i dokładnym rozliczeniem). 

Kotkom bardzo przydałyby się DT. Niestety ich pobyt wciąż generuje duży dług. Teraz jest tam jeszcze Pelagia, która po zabiegu mogłaby wrócić, bo już ma zdjęte szwy, ale ma koci katar, mocno kicha, a może wrócić jedynie na dwór - ma budkę i jedzenie, ale do domu jej nie wpuszczają. 

Link to comment
Share on other sites

24.12.2021 wpłata 325 zł - 110 zł zrzutka (zakończyła się), 200 zł bazarek na FB, 10 zł od Guccio za książkę (bazarek książkowy) i 5 zł dopłaciłam.

Dług za październik jest spłacony

 

Na dzień dzisiejszy dług (24.12.2021)

1350 zł - listopad (3 koty)

1440 zł - grudzień (4 koty)

 

Razem 2790 zł (24.12.2021)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.12.2021 o 20:40, sue napisał:

24.12.2021 wpłata 325 zł - 110 zł zrzutka (zakończyła się), 200 zł bazarek na FB, 10 zł od Guccio za książkę (bazarek książkowy) i 5 zł dopłaciłam.

Dług za październik jest spłacony

 

Na dzień dzisiejszy dług (24.12.2021)

1350 zł - listopad (3 koty)

1440 zł - grudzień (4 koty)

 

Razem 2790 zł (24.12.2021)

Będzie coś z bazarku cegiełkowego.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 7.01.2022 o 20:38, bakusiowa napisał:

Zrobiłam przelew do lecznicy z bazarku cegiełkowego. Kwota to 1500 zł. Poproszę sue o potwierdzenie na wątku bazarkowym, kiedy już będzie mogła, że przelew dotarł. 

Dzwoniłam wczoraj do lecznicy, jeszcze nie było na koncie. Mam dostać info jak dotrze - pewnie w poniedziałek.

Przy okazji informacje o kotkach - Pelasia miła, przyjazna, bardzo dobrze sobie radzi w lecznicy, nie chce uciekać ani nic, w ogóle nie ma problemu z tym że trafiła z zewnątrz do wewnątrz. Już mało smarka i uszy są w porządku. 

Kotki od Bianki - porosły i ważą prawie 3kg 🙂 "Kocury". Będą niedługo kastrowane. Niestety nie można określić ich oswojonymi, na rękach się męczą, ani trochę nie szukają kontaktu z człowiekiem. Nie są jednak agresywne, tylko po prostu mocno nieśmiałe i nieprzyzwyczajone. Lubią się i ogólnie dobrze sobie radzą. 

Poprosiłam znów o zdjęcia, jeszcze w poniedziałek przypomnę o ile nie dotrą do tego czasu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...