Jump to content
Dogomania

Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy


sue

Recommended Posts

3 godziny temu, DORA1020 napisał:

Czy Magdarynka wpłaciła 2 razy po 30zł?

Tak :)

57 minut temu, sue napisał:

O Lissę pytają ludzie, ale większość dotychczasowych rozmów kończyła się stwierdzeniem, że jest "za stara"... Sezon na kociaki, czy jak? Ona jest młodą kotką przecież, choć już nie kociątkiem, moim zdaniem wiek idealny. Ale co ja tam wiem.

Ja też wolę starsze koty, bo są spokojniejsze :)

Gdy na wiosnę szukałam kota do towarzystwa dla mojego kota, to w efekcie wzięłam roczniaka, aczkolwiek miałam zamiar wziąć starszego, ale ja już się przekonałam jakiś czas temu, że to wcale nie działa tak, że to człowiek sobie wybiera zwierzaka. To tylko pozory - to właśnie zwierzak wybiera sobie "ludzia" i tak zakręci losem, że wyjdzie tak jak on - zwierzak chce ;)

Link to comment
Share on other sites

Chyba już mogę napisać że po niedzieli do Guccio jadą dwa białaczkowe koty z Izbicy.

Nieadopcyjny Maciuś po roku spędzonym w lecznicy jedzie na stałe- oby tylko się zaadoptował.

Drugim szczęśliwcem jest czarny Czaruś- około 2 letni miziasty ogromny kocur, oddany przed wakacjami do lecznicy przez żonę, gdy pan Czarusia ciężko zachorował.  To on miał jechać jako pierwszy, ale jest zdecydowanie adpcyjny (poza tym FelV +) więc ewentalnie można mu będzie szukać domu. Nazwijmy że jedzie na tymczas z opcją stałości.

Koty potrzebują wyprawki startowej, ponieważ Guccio po epidemii panleukopeni, na którą odeszły 3 koty, nie może wykorzystać dla białaczkowców nic z tego co posiada.

Koty są zaszczepione, dom wydezynfekowany.

Przed chwilą zamówiłam rzeczy niezbędne na początku, zakładając na razie pieniądze, żeby koty mogły opuścić lecznicę jak najszybciej.

W realizacji są 3 zamówienia na: budkę dla Maciusia, mały drapak -wspólny, 2 duże kuwety, 1 transporter Gulliver 3, 2 myszki z kocimiętką, 2,5 kg suche Purizon z jagnięciną, 32 tacki Animonda vom Feinsten, żwirek Cats Best 20 litrów- taki jak mają w lecznicy.

Łącznie 143,40 Plus 205,40 plus 140,54= 489,34

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Baltimoore napisał:

Chyba już mogę napisać że po niedzieli do Guccio jadą dwa białaczkowe koty z Izbicy.

Nieadopcyjny Maciuś po roku spędzonym w lecznicy jedzie na stałe- oby tylko się zaadoptował.

Drugim szczęśliwcem jest czarny Czaruś- około 2 letni miziasty ogromny kocur, oddany przed wakacjami do lecznicy przez żonę, gdy pan Czarusia ciężko zachorował.  To on miał jechać jako pierwszy, ale jest zdecydowanie adpcyjny (poza tym FelV +) więc ewentalnie można mu będzie szukać domu. Nazwijmy że jedzie na tymczas z opcją stałości.

Koty potrzebują wyprawki startowej, ponieważ Guccio po epidemii panleukopeni, na którą odeszły 3 koty, nie może wykorzystać dla białaczkowców nic z tego co posiada.

Koty są zaszczepione, dom wydezynfekowany.

Przed chwilą zamówiłam rzeczy niezbędne na początku, zakładając na razie pieniądze, żeby koty mogły opuścić lecznicę jak najszybciej.

W realizacji są 3 zamówienia na: budkę dla Maciusia, mały drapak -wspólny, 2 duże kuwety, 1 transporter Gulliver 3, 2 myszki z kocimiętką, 2,5 kg suche Purizon z jagnięciną, 32 tacki Animonda vom Feinsten, żwirek Cats Best 20 litrów- taki jak mają w lecznicy.

Łącznie 143,40 Plus 205,40 plus 140,54= 489,34

 

Baltimoore, podaj numer konta.                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.12.2019 o 20:42, bakusiowa napisał:

Baltimoore, podaj numer konta.                                                                                                                                                                      

Ok.

Myślałam jeszcze żeby Maciusiowi i Czarusiowi założyć wątek, bo one jeszcze będą potrzebować naszego wsparcia.

Teraz najważniejsze, że już nie będą siedzieć w lecznicowych klatkach.

Dopiszę, że 84,80 zł + 91,80 +6,80 (budka dla Maciusia i drapak i 1 myszka)- pokrywa Baltimoore :))

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.12.2019 o 20:42, bakusiowa napisał:

Baltimoore, podaj numer konta.                                                                                                                                                                      

Dziękuję Bakusiowej za wpłatę 150 zł na wyprawkę dla białaczkowych Maciusia i Czarusia.  :)))

Opłacono z tego:Transporter Gulliver 3, karma Purizon sucha 2,5 kg i 1 myszka :))

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Baltimoore napisał:

Poszukujemy ewentualnych darczyńców na resztę pakietu startowego: 2 kuwety, żwirek drewniany 20 l i mokra karma Animonda vom Feinsten

w sumie 156zł

Bardzo prosimy o pomoc

Dwa białaczkowe kotki /szczególnie Maciuś,który prawie rok siedział w klatce/ będą miały kochający dom,wolność,bardzo sie cieszę i dziękuję guccio:)

Link to comment
Share on other sites

Dostaliśmy dzisiaj rozliczenie z lecznicy

za okres 23.10 do 20.12. 2019 za koty: białaczkowy Maciuś, kotka rudo-biała z małym rudym; 

2 kotki siostry (Kizia i Mizia)od 30.09.do 20.12 jedna oraz od 30.09.do 24.11 2019 druga

Dzika kotka od 5.10 do 20.12.2019

Po odliczeniu wpłat na dzień dzisiejszy do dopłacenia w lecznicy zostaje 1336zł

Jeszcze to porównam z rozliczeniem otrzymanym 22.10 2019

Link to comment
Share on other sites

Wszystko się zgadza w rachunkach. Za 2 siostry Kizię i Mizię oraz za dziką kotkę nie było ujęte w pażdziernikowym rozliczeniu.

Pani doktor liczy 10zł za dobę za kota- uśrednione koszty leczenie +utrzymanie, nie dopłacamy dodatkowo za leczenie, szczepienia podstawowo itd. Chyba że coś chcemy ekstra.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.12.2019 o 20:55, Baltimoore napisał:

Dziękuję

Wyślę Ci na PW konto i dane do lecznicy, i co napisać.

Napisz nam tylko ile wpłaciłaś, żebyśmy odliczyły.

Bardzo dziękuję.

puściłam 50,- jutro dojdzie . Poszło bez nicka ale jakby wetka podawałam Wam wpłaty to jestem Małgorzata K. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...