Jump to content
Dogomania

ROZLICZONY ZAKOŃCZONY - NOWY ROZKOSZNY BAZAREK KOSMETYKÓW CZ6 do 24.11.2019 20:00


TZmestudio

Recommended Posts

1 minutę temu, Radek napisał:

Nie wiedziałem że wizyty na poczcie są takie fajne;) 

Wzyta w kiosku Ruchu.

Na poczcie jak muszę to jestem. Ostatnio nawet czuję się na poczcie jak VIP. Jeszcze jedna podwyżka i nikt nie będzie niczego wysyłać. W chwili obecnej poczta zrównała się z kurierem. 

Link to comment
Share on other sites

Tak sobie myślę, że niektórzy bardzo nie lubią konkretnie mnie. No bo prosiłem aby potwierdzać odebranie przesyłek, a ja, jak ten dureń, muszę trzymać plik potwierdzeń nadania na wypadek zaginięcia przesyłki. Panie i panowie bardzo, bardzo poproszę o poprawę. Chciałbym połowę chociaż wyrzucić. I zrobić miejsce na przyszłe, Schowek w samochodzie ma ograniczoną pojemność. 

Poproszę :)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, TZmestudio napisał:

Tak sobie myślę, że niektórzy bardzo nie lubią konkretnie mnie. No bo prosiłem aby potwierdzać odebranie przesyłek

Dobrze, że odbierałem osobiście:)

3 godziny temu, TZmestudio napisał:

Coraz gorzej pracuje ten Ruch. Albo szkodzi im długi weekend. Paczki wysłane w poniedziałek, dziś ledwo wyruszyły do magazynu centralnego. Ech....

Najważniejsze żeby doszło. 

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, TZmestudio napisał:

Coraz gorzej pracuje ten Ruch. Albo szkodzi im długi weekend. Paczki wysłane w poniedziałek, dziś ledwo wyruszyły do magazynu centralnego. Ech....

Idą jak burza! Dziś JUŻ paczki zmieniły status na "Paczka jest w drodze do magazynu centralnego". W takim tempie to dojdą jako prezent Mikołajkowy. 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, TZmestudio napisał:

Idą jak burza! Dziś JUŻ paczki zmieniły status na "Paczka jest w drodze do magazynu centralnego". W takim tempie to dojdą jako prezent Mikołajkowy. 

Jak na nasze realia Kiosk to jeszcze nie najgorzej :) PP to dopiero ma tempo ,w zeszłym roku trzy tygodnie przed Świętami wysłałam kartkę do Niemiec i doszła po Nowym Roku. Pozostało mi cieszyć się ,że doszła. W tym roku wyślę sms

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...