Jump to content
Dogomania

ROZLICZONY ZAKOŃCZONY - NOWY ROZKOSZNY BAZAREK KOSMETYKÓW CZ6 do 24.11.2019 20:00


TZmestudio

Recommended Posts

9 minut temu, Jolanta08 napisał:

Jak na nasze realia Kiosk to jeszcze nie najgorzej :) PP to dopiero ma tempo ,w zeszłym roku trzy tygodnie przed Świętami wysłałam kartkę do Niemiec i doszła po Nowym Roku. Pozostało mi cieszyć się ,że doszła. W tym roku wyślę sms

Do Holandii priorytet idzie dwa tygodnie w ciągu całego bezświątecznego roku. List zwykły natomiast idzie..... też dwa tygodnie. Niewiele mnie już zdziwi jeśli chodzi o zagranicę. Ale w Polsce.....?

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, TZmestudio napisał:

Do Holandii priorytet idzie dwa tygodnie w ciągu całego bezświątecznego roku. List zwykły natomiast idzie..... też dwa tygodnie. Niewiele mnie już zdziwi jeśli chodzi o zagranicę. Ale w Polsce.....?

Z Niemiec wysłałam paczkę do Anglii trzy dni przed Świętami i dotarła w Wigilię, natomiast w Polsce wysłałam paczkę krajową latem (priorytetem !) i szła półtora tygodnia. Nie wiem ,może PP mnie nie lubi :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Jolanta08 napisał:

Z Niemiec wysłałam paczkę do Anglii trzy dni przed Świętami i dotarła w Wigilię, natomiast w Polsce wysłałam paczkę krajową latem (priorytetem !) i szła półtora tygodnia. Nie wiem ,może PP mnie nie lubi :)

Nie martw się: nikogo nie lubi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Radek napisał:

Może już komuś zrobiło się miejsce w szafce na kosmetyki? 

Miejsce zawsze się znajdzie, ale konto bankowe świeci pustkami :( Buuu.

TZMestudio, jeżeli kiedyś zapomnę zameldować dotarcie przesyłki to mnie szturchnij na PW, mam słabą pamięć ;) 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.11.2019 o 10:13, Tyś(ka) napisał:

Jaaa uwielbiam dbać o swoje włosy (w sumie zaczęło się od musu, kiedy chlorowana twarda woda spowodowała niszczenie i chroniczne wypadanie włosów), ale... na razie mam nadmiar kosmetyków :(

A ja właśnie nie lubię sie z tym bawić, bo myję zawsze za późno i idę spać z mokrymi:(

Dnia 13.11.2019 o 15:45, TZmestudio napisał:

Tak sobie myślę, że niektórzy bardzo nie lubią konkretnie mnie. No bo prosiłem aby potwierdzać odebranie przesyłek, a ja, jak ten dureń, muszę trzymać plik potwierdzeń nadania na wypadek zaginięcia przesyłki. Panie i panowie bardzo, bardzo poproszę o poprawę. Chciałbym połowę chociaż wyrzucić. I zrobić miejsce na przyszłe, Schowek w samochodzie ma ograniczoną pojemność. 

Poproszę :)

Ja odebrałam wszystko co miałam!

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Olena84 napisał:

A ja właśnie nie lubię sie z tym bawić, bo myję zawsze za późno i idę spać z mokrymi:(

Ja też mam brzydki nawyk mycia włosów tuż przed snem, ale staram się je chociaż owinąć w bawełnianą koszulkę po umyciu, chwilę pochodzić i coś porobić i dopiero jak trochę podeschną, położyć się (i zawsze obiecuję sobie, że następnym razem umyję je wcześniej :D ). Nie umiem wstać rano, aby umyć włosy, dla mnie sen jest zbyt cenny :p. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...