Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY. Zapraszamy serdecznie na bazarek dla 5 psiaczków na weta i leki 11- 30.11.2019 godz. 21:00


elik

Recommended Posts

35 minut temu, tatankas napisał:

Kurczaczku żałuję,że obrusów nie wzięłam w KT,teraz po ptokach,bo potrzebne mi dwa takie same

Szkoda  :( Jeśli coś się podoba, to warto brać w K.T. bo ceny nie są wysokie.

Obrusy, bieżniki i pościel dostałam od znajomej. Zapytam czy może znalazłaby jeszcze jeden taki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, elik napisał:

Szko0da  :( Jeśli coś się podoba, to warto brać w K.T. bo ceny nie są wysokie.

Obrusy, bieżniki i pościel dostałam od znajomej. Zapytam czy może znalazłaby jeszcze jeden taki.

Ja na chorobowym byłam,w chorobie myślenie spaczone :P

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, tatankas napisał:

Ja na chorobowym byłam,w chorobie myślenie spaczone :P

Mam nadzieje, że już jesteś zdrowa i paczenie masz dobre  :)

Może z tych, które jeszcze są podoba Ci się któryś. Tych pozostałych akurat mam jeszcze po kilka sztuk. Pech chce, że tych były tylko dwa.  Nie dwa, a trzy  :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Mam nadzieje, że już jesteś zdrowa i paczenie masz dobre  :)

Może z tych, które jeszcze są podoba Ci się któryś. Tych pozostałych akurat mam jeszcze po kilka sztuk. Pech chce, że tych były tylko dwa.

Już chodząca do pracy,czy zdrowa-pojęcie względne,dla niektórych choa całe życie :P

Za wąskie są inne,no i na stół świąteczny chciałam, potrzebne są dwa takie same,bo przy jednym stole rodzinka się nie mieści ;) No te 96 byly 3szt,przynajmniej tyle wystawionych bylo

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, tatankas napisał:

Kurczaczku żałuję,że obrusów nie wzięłam w KT,teraz po ptokach,bo potrzebne mi dwa takie same

Może nie po ptokach :)  Rozmawiałam z tą znajomą, od której mam te obrusy i prawdopodobnie będzie miała jeszcze ten wzór, ale sprawdzi to dopiero wieczorem, jak wróci z pracy. Dzisiaj dam Ci znać, czy będzie jeszcze jeden taki obrus.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...