Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY. Zapraszamy serdecznie na bazarek dla 5 psiaczków na weta i leki 11- 30.11.2019 godz. 21:00


elik

Recommended Posts

8 godzin temu, tatankas napisał:

Zazdraszczam ,ja to bym z chęcią się do lasu wyniosła,ale najpierw dzieci z domu muszę się pozbyć,bo jednak dojazdów do szkół chcę im oszczędzić,niby do lasu mam 5 metrów,no ale 70 rodzin w bloku ma tak samo :P i podwórka brak :(

Jak masz 5 m do lasu, to te 70 rodzin można przeżyć. No bo coś, za coś, a co las, to las  :)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Aska7 napisał:

 

Śniegu to nie odgarniałam od pewnie 5-6 lat. W piwnicy jest piec na ekogroszek ze zbiornikiem, który napełnia się raz w tygodniu. A las naprawdę potrafi wyżywić. Od maja jest co jeść, kurki z jajecznicą, sos grzybowy do kaszy gryczanej, pierogi z jagodami, schabowe z kani, kwiaty czarnego bzu w cieście, drożdżowiec z jeżynami. Długo tak można ... : )

No to masz jak w raju   :)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Radek napisał:

Aż mi w brzuchu zaburczało;) 

Mi też. Zwłaszcza na te grzyby.  Grzybiara ze mnie niewyobrażalna. Grzyby mogłabym jeść na okrągło, pod każdą postacią i w każdej potrawie. No może w rosole zrezygnowałabym z grzybów, ale poza tym wszędzie mogłyby być grzyby.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, elik napisał:

Mi też. Zwłaszcza na te grzyby.  Grzybiara ze mnie niewyobrażalna. Grzyby mogłabym jeść na okrągło, pod każdą postacią i w każdej potrawie. No może w rosole zrezygnowałabym z grzybów, ale poza tym wszędzie mogłyby być grzyby.

To tak jak ja : )

Link to comment
Share on other sites

Nowe fanty!!!

5. Udrapowane zasłony okienne 2 sztuki. Kolor jak na zdjęciu z prawej strony. Stan 4 +

    wysokość 175 (+7 cm podwinięte)   szerokość: góra 98 cm,   dół 169 cm.  100% cotton.

     C.W. –  8,00

     20191126_101502.jpg     20191126_115718.jpg

    20191126_115645.jpg

 

 6. Eleganckie półbuty na obcasie. Prawie nowe stan bdb. Firma Kozar.  Rozmiar 37.

     Znajoma kupiła na ślub córki. Była w nich jeszcze kilka razy, potem przytyła, nogi także  :(   Są zapasowe fleczki i paragon - 175,00 zł.

     C.W. –  35,00 zł 

     20191129-152133.jpg

      20191129-152256.jpg

      20191129-152159.jpg

      20191129-152325.jpg

 

7. Śliczna torebka na ramię. Na zewnątrz z przodu i z tyłu oraz wewnątrz kieszonki zamykane na zamek. W środku  2 kieszonki nie zamykane.  Nowa    

   Podarowana na bazarek przez Anna G-R.

    C.W. –  10,00 zł 

    20191129-151120.jpg    20191129-151236.jpg

      20191129-151344.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, elik napisał:

Jak masz 5 m do lasu, to te 70 rodzin można przeżyć. No bo coś, za coś, a co las, to las  :)

8 piętro i brak tarasu,na którym można byłoby kawkę wypić i własny ogródek te 5 metrów nie rekompensuje niestety :(

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, tatankas napisał:

8 piętro i brak tarasu,na którym można byłoby kawkę wypić i własny ogródek te 5 metrów nie rekompensuje niestety :(

Dobre i 5 metrów, jak do lasu blisko   :)  Niektórzy i tego mogą pozazdrościć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...