Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY. Zapraszamy serdecznie na bazarek dla 5 psiaczków na weta i leki 11- 30.11.2019 godz. 21:00


elik

Recommended Posts

51 minut temu, themagda napisał:

A mój szybkowarek , nie żebym poganiała , tylko się przyominam.. Zeby ktoś jeszcze kupił ten czarny wisiorek botak jeden zostanie a on jest na prawdę ładny w rzeczywistości tylko ja do robienia zdjęć jak kuternoga do baletu więc dużo to traci z powodu zdjeć. może by ktoś komus na prezent zakupił niedługo czasy prezentowe idą.

Madziu szybkowar jest w poszukiwaniu :(  Niestety dzisiaj zbrakło mi czasu, ale tak jak rozmawiałyśmy. Postaram sie znaleźć go jak najszybciej.

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, themagda napisał:

Aska7 no to ja ci zazdroszczę tego mieszkania w lesie , moja siostra mieszka w lesie jak do niej jade z psami to jak do raju w lecie w zimie to niekonieczne.

To prawda w lecie fajnie jest mieszkać w lesie, czy na wsi, ale zimą, nie powiem, że lepiej, ale jednak w mieście wygodniej.  Nie trzeba odmiatać śniegu, czy palić w piecu/kotle.

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Kamila Proc napisał:

ja nie zostawiam przed sklepami, boje sie

Ja się też boję, a poza tym nie zostawiam też z tego powodu, że psy się boją. Widuję biedaki pozostawione pod sklepem, jak szczekają, wyją przestępując z łapki na łapkę  :(   Już kilka razy poczekałam na opiekuna psa i zrobiłam mu pogadankę na ten  temat.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, elik napisał:

To prawda w lecie fajnie jest mieszkać w lesie, czy na wsi, ale zimą, nie powiem, że lepiej, ale jednak w mieście wygodniej.  Nie trzeba odmiatać śniegu, czy palić w piecu/kotle.

 

5 godzin temu, Radek napisał:

Tylko korzonki, jagody i grzyby?

Śniegu to nie odgarniałam od pewnie 5-6 lat. W piwnicy jest piec na ekogroszek ze zbiornikiem, który napełnia się raz w tygodniu. A las naprawdę potrafi wyżywić. Od maja jest co jeść, kurki z jajecznicą, sos grzybowy do kaszy gryczanej, pierogi z jagodami, schabowe z kani, kwiaty czarnego bzu w cieście, drożdżowiec z jeżynami. Długo tak można ... : )

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Aska7 napisał:

 

Śniegu to nie odgarniałam od pewnie 5-6 lat. W piwnicy jest piec na ekogroszek ze zbiornikiem, który napełnia się raz w tygodniu. A las naprawdę potrafi wyżywić. Od maja jest co jeść, kurki z jajecznicą, sos grzybowy do kaszy gryczanej, pierogi z jagodami, schabowe z kani, kwiaty czarnego bzu w cieście, drożdżowiec z jeżynami. Długo tak można ... : )

Zazdraszczam ,ja to bym z chęcią się do lasu wyniosła,ale najpierw dzieci z domu muszę się pozbyć,bo jednak dojazdów do szkół chcę im oszczędzić,niby do lasu mam 5 metrów,no ale 70 rodzin w bloku ma tak samo :P i podwórka brak :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...