Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY. Zapraszamy serdecznie na bazarek dla 5 psiaczków na weta i leki 11- 30.11.2019 godz. 21:00


elik

Recommended Posts

40 minut temu, themagda napisał:

no ja się pochwalę ze ja to sypiam z szećcioma i zawsze mi ciepło a to moje sunie na klatce schodowej idą na spacer w ubrankach zimowych z bazarków. Jwszcze tylko maleńka jest w przejściówce polarku bo nie dostaioma jest najlepiej, tyle miłości że szok.

Ale suniek niestety nie widać  :(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, themagda napisał:

-PAXP-deijE.gif-PAXP-deijE.gifno ja się pochwalę ze ja to sypiam z szećcioma i zawsze mi ciepło a to moje sunie na klatce schodowej idą na spacer w ubrankach zimowych z bazarków. Jwszcze tylko maleńka jest w przejściówce polarku bo nie dostaioma jest najlepiej, tyle miłości że szok.

No ja te mniejsze zdjęcia przez fotosik wrzucam i link wstawiam i nie ma problemu,te większe kopiuję z facebooka i wklejam tu :)

Tak jak te poniżej ;) Nie wiem,czy bym dała radę z sześcioma boksiami oddychać,a co dopiero się wyspać :P jedna jak się uwali to już ciężko ;)

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i pies

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, tatankas napisał:

No ja te mniejsze zdjęcia przez fotosik wrzucam i link wstawiam i nie ma problemu,te większe kopiuję z facebooka i wklejam tu :)

Tak jak te poniżej ;) Nie wiem,czy bym dała radę z sześcioma boksiami oddychać,a co dopiero się wyspać :P jedna jak się uwali to już ciężko ;)

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i pies

Jak pięknie     getattach,mid,370907,mpid,15,min,1,uid,8  Ale ciężar znaczny  :)

Link to comment
Share on other sites

no to imponująco , jak jeszcze byłam młoda i dawałam radę z dużymi psami głownie duże kundle to też miewałam kilka duzych ale teraz to nie podniosę nawet 26 kilogramowego a moze nawet i 15 starość nie pozawla na wieksze piseki na szczescie Bóg stworzył dużo maleństw dla staruszek.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, themagda napisał:

u mnie tylko 2 są 3 kilowe inne dużo mniej  tak razem to z 18 kg też ciężko jak wszystki wlezą ale one jeszcze sie przepychają która blizej . Twoja sumia ma bardzo apetyczną mordkę.

 

5 godzin temu, Aska7 napisał:

Moje tylko wskakują rano do łóżka na buziaki i czochranko. W sumie 200 kg. Kochane kaukaziska : )

Mąż miał kiedyś kaukaza na parkingu,jak jeszcze były modne parkingi z psami i strużami,bo teraz monitor i czlowiek wystarczy.Uwielbiał zwiewać,a jak już zwiał to po mnie dzwonili,bo reszta bała się złapać hahaha,miał swoje chumorki i chodził jak Flip i Flap,kochana bestija :)

5 godzin temu, Aska7 napisał:

Cztery

wooow to spore stado,ale w bloku na 8 piętrze by nie przeszło,dwa boksie jeszcze jako tako,ale żadko kto z nami windą jeździ :P

5 godzin temu, themagda napisał:

no to imponująco , jak jeszcze byłam młoda i dawałam radę z dużymi psami głownie duże kundle to też miewałam kilka duzych ale teraz to nie podniosę nawet 26 kilogramowego a moze nawet i 15 starość nie pozawla na wieksze piseki na szczescie Bóg stworzył dużo maleństw dla staruszek.

Ja też mówię,że jak wiek przyjdzie to się na mniejsze trzeba będzie przerzucić ,albo staruszki adoptować,chyba jednak to drugie wybiorę ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...