Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY. Zapraszamy serdecznie na bazarek dla 5 psiaczków na weta i leki 11- 30.11.2019 godz. 21:00


elik

Recommended Posts

4 minuty temu, elik napisał:

Wielkie dzięki za informację  choinka4.png

Ładnie się bawią,. czy jest bijatyka?

Dbamy, żeby awantury nie było, ale całkiem uniknąć się nie dało. Na szczęście mała mordka jest mądra i w ostateczności odpuszcza.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam przesyłkę, dziękuję : ). 

Z zakupami na dogo różnie bywa, czasami są super, czasami nietrafione, ale uwielbiam ten moment, kiedy siadam na podłodze, rozdzieram paczkę, a sucze asystują mi całe wwąchane w zawartość, bo to od innego psiarza przyszło. I nie przeszkadzają mi okłaczone swetry, bo to znaczy, że ktoś przýtulał kogoś kochanego : )

Wszystko super mi pasuje i dziękuję za gratis : )

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Aska7 napisał:

Dostałam przesyłkę, dziękuję : ). 

Z zakupami na dogo różnie bywa, czasami są super, czasami nietrafione, ale uwielbiam ten moment, kiedy siadam na podłodze, rozdzieram paczkę, a sucze asystują mi całe wwąchane w zawartość, bo to od innego psiarza przyszło. I nie przeszkadzają mi okłaczone swetry, bo to znaczy, że ktoś przýtulał kogoś kochanego : )

Wszystko super mi pasuje i dziękuję za gratis : )

Ciiiiiicho! Wiem!  Ale nie jestem w stanie zapanować nad wszystkimi fantami :(  Ich ilość + mój już bardzo słaby wzrok (czeka mnie operacja) niestety nie gwarantują doskonałej czystości fantów. Staram sie, ale po prostu nie wszystko widzę, pomimo okularów  :( Przepraszam i bardzo dziękuję za wiadomość  kwiatki-8.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Radek napisał:

Będę zaciskał kciuki.

Dzięki :)

A po operacji 12 tygodni pacyfikowania Alfika. Zero podskoków,  zero biegania, zero wysiłków na operowana łapkę.  Nie wiem jak to zrobimy. Najgorzej w domu, bo wyskakuje na fotele i do nas na łóżko. Fotele możemy poodwracać do góry nogami, ale co z łóżkiem :) 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, elik napisał:

ale co z łóżkiem :) 

Można spać na podłodze;) Nasza poprzednia sunia (Saruśka, też z Dogo) miała powikłania po sterylce. Po operacji nie mogła wskakiwać na łóżko, więc zrobiliśmy sobie posłanie z koców na podłodze.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Radek napisał:

Można spać na podłodze;) Nasza poprzednia sunia (Saruśka, też z Dogo) miała powikłania po sterylce. Po operacji nie mogła wskakiwać na łóżko, więc zrobiliśmy sobie posłanie z koców na podłodze.

No tak, ale łóżko nadal będzie, nie wyniesiemy go, bo jest wielkie, robione wewnątrz sypialni więc nawet nie da się go wynieść, chyba po rozebraniu na czynniki pierwsze  :)  Jak usnę nie będę panować nad tym, co Alfik robi. Czarno to widzę.   A może zakratujemy łóżko :)

Link to comment
Share on other sites

Czy zrobisz jeszcze jeden bazarek prze świetami bo nazbierałam fantów. A co do operacji to pied=ski same nie chcą skakac po operacji a nawet jak skacza to na 3 łapkach a chorej nie uzywają .Kiedys dawno temu moja Pusia jeszcze tao co umarła na cushinga miała chora łapkę i skakała na fotele na trzech nie uzywajac tej chorej wiec się nie martw.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...