Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY. Zapraszamy serdecznie na bazarek dla 5 psiaczków na weta i leki 11- 30.11.2019 godz. 21:00


elik

Recommended Posts

1 godzinę temu, andegawenka napisał:

Oczki byli bardzo zmęczone.;)

Nie robiłam bazarku, ale pakowałam fanty. Rozpakowując właśnie o tych trudnościach sobie przypomniałam. :)

Oby jak najwięcej, choćby najtrudniejszych pakowań  :)  To wszystko dla naszych podopiecznych :)

Przy okazji bardzo proszę o wyrozumienie dla moich przedziwnych czasem sposobów pakowania. To dlatego, że do i tak już wysokich kosztów przesyłki, nie chcę dokładać koszów opakowań.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, andegawenka napisał:

Nie chcę mącić, ale już widziałam zdjęcie tego psa. I to raczej trochę czasu upłynęło. Jeśli jest z FB to tam jest normą , że ludzie nie wczytują się w to co udostępniają i dlatego tyle starych śmieci fruwa po profilach.

To fakt, Na fb zdarza się, że fakty sprzed nawet kilku lat, są przekazywane jako aktualne. Poprosiłam na wątku o podanie daty znalezienia tego psiaka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.01.2020 o 12:36, elik napisał:

To fakt, Na fb zdarza się, że fakty sprzed nawet kilku lat, są przekazywane jako aktualne. Poprosiłam na wątku o podanie daty znalezienia tego psiaka.

Podobno dopiero znaleziony. Pamiętam to zdjęcie bo moja boksia miała identyczne zmarszczki i myślałam czy nie jest mieszanką jamnika i boksera. Może się mylę. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...