Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY. Zapraszamy serdecznie na bazarek dla 5 psiaczków na weta i leki 11- 30.11.2019 godz. 21:00


elik

Recommended Posts

1 godzinę temu, malagos napisał:

Dzień dobry :)

To ja się jeszcze skuszę na fanty: numer 7 i 121 za wywoławczą

I pędzę kończyć prace ogrodowe, ponoć już śnieg się zbliża, a niektóre roslinki jeszcze nie opatulone! :)

Witam Cię ponownie bardzo serdecznie   kwietki-Kopia.jpg

I gratuluję wyboru  :)  Ta torebeczka od Anna G-R, to cukiereczek.  Zastanawiałam się, czy sobie jej nie wziąć w opcji K.T. i dokupić do niej granatowe butki, bo to ja jeszcze z tych, co torebkę i buty w jednym kolorze noszą,. ale stwierdziłam, że butów na razie nie potrzebuję i byłby to dla mnie zbyt duży wydatek przed świętami  :(    Szczerze cieszę się, że to ją wypatrzyłaś  :)   

Gnam zanotować   biegnie-Kopia.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Aska7 napisał:

138 za wywoławczą i 133A za 7 zł.

Ooooo i znowu witam jedną z moich ulubionych Klientek   kwiatki-8.jpg

138 - strzał w dziesiątkę. Śliczna, zamszowa, nowa kurteczka. Zrobiłam jej nowe zdjęcie, bo to poprzednie niezbyt dobrze prezentowało tę kurteczkę, no i dobrze wyszło  :)

Pędzę zanotować   auteczko.gif

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, tatankas napisał:

8 piętro i brak tarasu,na którym można byłoby kawkę wypić i własny ogródek te 5 metrów nie rekompensuje niestety :(

My mamy spory balkon. Bardzo lubimy pić herbatę na balkonie, a psy lubią obserwować świat z góry:) Bez balkonu smutno. 

34 minuty temu, elik napisał:

Dobre i 5 metrów, jak do lasu blisko   :)  Niektórzy i tego mogą pozazdrościć.

W poprzednim mieszkaniu mieliśmy las przez ulicę. Teraz lasu brak, ale na szczęście stare osiedle, więc dużo zieleni i przestrzeń. 

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Radek napisał:

Teraz lasu brak, ale na szczęście stare osiedle, więc dużo zieleni i przestrzeń. 

6 la temu też przeprowadziliśmy się na stare osiedle i mamy sporo terenów do spacerów z psami. Jednak dawniej domy budowano w większej odległości od siebie i w zabudowie przestrzennej planowano place zabaw, zieleńce.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, elik napisał:

Jednak dawniej domy budowano w większej odległości od siebie i w zabudowie przestrzennej planowano place zabaw, zieleńce.

Nie przepadam za nowymi osiedlami. Właśnie ze względu na gęstą zabudowę. Sąsiad do garnka może zajrzeć. 

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, Radek napisał:

My mamy spory balkon. Bardzo lubimy pić herbatę na balkonie, a psy lubią obserwować świat z góry:) Bez balkonu smutno. 

W poprzednim mieszkaniu mieliśmy las przez ulicę. Teraz lasu brak, ale na szczęście stare osiedle, więc dużo zieleni i przestrzeń. 

Przy trójce dzieci to ja mam na balkonie pranie,3 rowery,2 hulajnogi i deskorolkę,brak miejsca na wypicie kawy niestety,no a las mam bardzo blisko,nawet widać zza okna,ale,że człowiekowi zawsze mało ;)

8d98d48483be6adbmed.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, tatankas napisał:

Przy trójce dzieci to ja mam na balkonie pranie,3 rowery,2 hulajnogi i deskorolkę,brak miejsca na wypicie kawy niestety,no a las mam bardzo blisko,nawet widać zza okna,ale,że człowiekowi zawsze mało ;)

8d98d48483be6adbmed.jpg

Mi na oczy padł ten słodziak na pierwszym planie :) Suuuuup-er jest   serce-9-bij-ce.gif

Za chwilę wydrukuję list przewodowy i pędzę nadać Twoje fanty.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, tatankas napisał:

 las mam bardzo blisko,nawet widać zza okna

 

Las za oknem wygląda fajnie, ale lepszy pierwszy plan:) 

2 godziny temu, Kamila Proc napisał:

o ranyyyyy, przecie dzisiaj koniec..... co to bedzie? co to bedzie?(ja sie pytam... i Was)

To się nazywa zaangażowanie. 

Link to comment
Share on other sites

Ja to mam szczynście!  Jak zwykle po obiedzie, załadowałam zmywarkę i włączyłam. Po kilkudziesięciu minutach usłyszałam dziwny, nietypowy odgłos wylewania wody ze zmywarki. Na szczęście szybko zareagowałam i uratowałam, przynajmniej częściowo, sytuacje, otwierając zmywarkę  dzięki czemu przestała pracować, czyli wylewać wodę poza odpływ. Tak mam mało czasu i jeszcze to :(  Mąż dostał reprymendę, a ja musiałam sprzątać. Oczywiście, jak sporo osób, pod zlewozmywakiem trzymam ziemniaki, marchew, cebulę i oczywiście śmieci. Wszystko z wyjątkiem śmieci (wysoki kubeł) zostało zalane wodą ze zmywarki :(  

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Kamila Proc napisał:

koniec bliski

 

3 godziny temu, Aska7 napisał:

Miałaś się rozwinąć

 

3 godziny temu, Kamila Proc napisał:

o ranyyyyy, przecie dzisiaj koniec..... co to bedzie? co to bedzie?(ja sie pytam... i Was)

 

3 godziny temu, Aska7 napisał:

Lepiej : )

 

3 godziny temu, Kamila Proc napisał:

ratujcie sie wszyscy!!! licytujcie!!!

 

54 minuty temu, Kamila Proc napisał:

i to sie nazywa odzew na apel

 

52 minuty temu, sunnynight napisał:

Iiii tam, to się nazywa prześwit w sklerozie lol

 

49 minut temu, Radek napisał:

Las za oknem wygląda fajnie, ale lepszy pierwszy plan:) 

To się nazywa zaangażowanie. 

 

46 minut temu, Kamila Proc napisał:

suma sumarum jest gites

Zamiast spokojnie podsumować bazarek, traciłam czas na sprzątanie kuchni.

No ale już jestem i przyznam, .że czytając posty powoli wraca mi humor  :)  Dzięki Wam za to   kciuki-ok-8.jpg

A lajki jak zwykle nie wiadomo gdzie  :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...