Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY. Zapraszamy serdecznie na bazarek dla 5 psiaczków na weta i leki 11- 30.11.2019 godz. 21:00


elik

Recommended Posts

1 godzinę temu, Radek napisał:

Jakąś karę by się przydało wymyśleć;) 

 

1 godzinę temu, Kamila Proc napisał:

gdzie te lajki?

No właśnie, gdzie???

Dobrze byłoby coś wymyślić na te niesforne lajki. Zawsze ich nie ma wtedy, gdy są najbardziej potrzebne.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, themagda napisał:

A jak sie robi lajki? bo nie umiem

Lajków się nie robi, tylko się je daje:)  Jak podoba Ci się czyjaś wypowiedź, popierasz ją  itp to po prawej stronie pod wypowiedzią każdego jest białe serduszko w popielatym kółku. jak najedziesz na nie kursorem myszki, to pokazują się strzałeczki - zielona skierowana do góry (+) i czerwona skierowana w dół (-) Jeśli wypowiedź Ci się podoba to klikasz lewym kursorem myszki w serduszko lub w zieloną strzałkę, jeśli Ci się nie podoba to w czerwoną, ot co  :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kochani wszysct co kochają psy dowiedziałam się okropnej rzeczy. Poszłam do parku a tam zlot wszystkich psiarzy, i powiedzieli mi że wczoraj mówili w radiu ze rząd chce opodatkować psy 50 zł od psa, To oznacza ze ludzie wyrzucać beda wiecej piesków , że schroniska bedą pękac w szwach . Za co oni chcą te pieniadze  psy mieszkają w naszych domach jedzą nasze jedzenie rachunki za media w domach my płacimy ,leczą sie za nasze pieniadze  kupy nawet zbieramy my . Podatek za co w takim razie . Niech zrobią darmowych weterynarzy tak jak służba zdrowie dla ludzi , niech zrobią pomoc socjalną taki MOPS dla piesków to wtedy niech wyjeżdżają z podatkami tu psiarze chcę pisać petycję. Coś trzeba będzie zrobic bo bardzo to powstrzyma ludzi od brania piesków ze schronisk i pseudochodowli  i znów sie bedzie słyszało o psach przywiazanych do drzew w lesie to pogrom dla pkesków. sory z e tu piszę bo nie wiem gdzie pisać i jestem zdenerwowana bo bym musiała oddać ze 3 pieski a pomyślcie jakie  to jest straszne że trzeba oddać kochane zwierzątko i to nie z powodu żeby mu było lepiej a dlatego ze jakis oszołom rządowy chce dać 500+ na dzieci rodzicom co po 10 tysiecy zarabiają znam takich i zabrac ludziom którzy serce i wszystko co maja wkładają w pieski. świnie i półgłówki w tm rządzie siedzą , ja bym opodatkowała świnie dodatkowo ża głupotę parę tysiecy podatku. Jednak wiem ze nawet na ulicy stanę i będę żebrać niż oddam pieski co maja swój do są dbane karmione i bardzo kochane  , u mnie pieski są na 1 miejscu potem ja i dopuki żyje będą miałay dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Ale jak opodatkować? To u Was posiadanie psa nie jest opodatkowane?

Na razie opodatkowanie posiadania psa to gestia gminy. Ona ustala wysokość podatku i zasady zwolnień z niego. U nas, w Szczecinie, podatek to 50 zł. rocznie od psa. Osoby starsze są z niego zwolnione, gospodarstwa rolne , chyba do 2 psów, też. I, u nas, jest ten podatek wbrew pozorom fajną rzeczą a to dlatego, że zwolnieni z niego są ci, którzy mają zwierzaki ze schroniska albo mają swoje zwierzaki wysterylizowane. Zawsze to kolejne argumenty albo za adopcją ze schronu albo za sterylizacją. Dodatkowo, u nas ten podatek zbiera TOZ i spora część tej kasy już u nich zostaje, chyba 40 %.

Link to comment
Share on other sites

Dodany fant.

5. Udrapowane zasłony okienne 2 sztuki. Kolor jak na zdjęciu z prawej strony. Stan 4 +

    wysokość 175 (+7 cm podwinięte)   szerokość: góra 98 cm,   dół 169 cm.  100% cotton.

     C.W. –  8,00

     20191126_101502.jpg     20191126_115718.jpg

    20191126_115645.jpg

W realu wyglądają znacznie lepiej.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Radek napisał:

Wszyscy jeszcze śpią? O tej porze? 

Ja nie śpię (z przerwami) od 5:40, ale po wyprawieniu męża do pracy i spacerze z piesiami położyłam się jeszcze tylko na chwilkę, tak do 8:00.  Nawet nastawiłam sobie  alarm, ale go wyłączyłam i spałam dalej. Do 9:40, a zamierzałam o 9:00 być pod gabinetem weta, żeby pobrał od Alfika krew do badania w kierunku tarczycy. Psiaki nie dostały rano śniadania więc chciałam jak najwcześniej załatwić sprawę pobrania krwi, żeby nie trzymać psiaków o głodzie. Z powodu moich zaległości w spaniu, nie udało się :(  Przepraszam moje psiaczki kochane.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.11.2019 o 16:46, elik napisał:

Podczas przygotowywania do wysyłki fantu dla ona03, stwierdziłam, że są dwie takie same sukienki. W pierwszej chwili myślałam, że to jedna i ta sama, ale za chwilę, po przeszukaniu paki, miałam dwie takie same sukienki w obu rękach.

Może Ktoś chciał ją kupić, ale ona03 była szybsza. Teraz Ktoś będzie miał szansę  :).

A jak to moja wyskoczyła niezauważona z pudełka........., ojć, teraz to nie mogę się doczekać :)))))

 

Kasa poleciała :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...