Jump to content
Dogomania

Rozliczony Szariczkowi 69 zl, Bazylkowi 38 zl , Nussi 69 zl Wyslane! Dziekuje Pieknie Dobrymduszkom


Nadziejka

Recommended Posts

Dnia ‎09‎.‎11‎.‎2019 o 21:48, Babcia Ania napisał:

Dobry wieczór Nadziejko. :))

Z ozdób świątecznych poproszę za CW:

Num 11 Swiateczny zestaw (...)

Num 12  Swiateczne bombeczki (...)

Num 13 Swiateczny lancuszek choinkowy (...)

Num 15 Wielki zestaw Swiateczne osdoby (...)

Num 5 czerwona wstazka Sw wzor (...)

 

                        Zobacz obraz źródłowy    Pozdrawiam serdecznie

 paczucha wielka wyslalam  podaje numer 00 3 5900773 3 16103277 2

Dziekuje za pieniazki z nadplata z dwóch bazareczkow

 

Link to comment
Share on other sites

 

Cegielki Zycia Wujenek b-d 45 zl! mam na koncie ! dla kazdenkiego serduszka będzie 15 zl Cegielenka Wujenkowa

Cegielki Zycia Szarik     Ciocia Nesiowata 5 zl  mam na koncie         Besia11  5 zl mam na koncie          Ciocia bakusiowa  10 zlmam na koncie 

Cegielki Zycia Nussi       Ciocia Nesiowata  5 zl mam na koncie         Besia11 5 zl mam na koncie           Ciocia bakusiowa  10 zlmam na koncie 

Cegielki Zycia Bazyl       Ciocia Nesiowata 5 zl  mam na koncie       Besia11 5 zl mam na koncie            Ciocia bakusiowa  10 zl mam na koncie 

fantuski dla Bazylka  Babcia Ania num 5 czerwona wstazka 3 zl

          

        fantuski

mila-ada

Num 8 choinka mala sztuczna z ozdobami za wywol 10 zl mam na koncie dziekuje za nadplatenke 5 zl!

 

jankamalpa a pieniazki już mam dziekuje Wyslana Otrzymana

Num 5  2 szt mydelko luksja granat  3 zl 30 gr  paczunka num 00 3 5900773 3 16103020 4

Num 16 zestaw prezentowy 2 szt mydelko Pani walewska i 1 mydelko Dove 9 zl 80 gr

 

Babcia Ania    koszt paczki 17 zl podaje num paczuni z dwóch kramow 00 3 5900773 3 16103277 2  Wyslana

Num 11 Sw zestaw maly  6 zl

Num 12 Sw bombeczki  10 zl

Num 13 Sw lancuszek choinkowy niebieski 3 zl

Num 15 wielki zestaw Sw ozdoby  17 zl mam na koncie dziekuje za nadplatenke  4 zl!

 

    Razem z fantuskow z nadpłatami mamy  68 zl 80 gr  dziekuje kochani!

          dzielimy na Nusie i Szariczka tj 34 zl 40 gr dla Nussi  i 34 zl 40 gr Szarikowi

 

Cegielki dla Bazylka 15 zl ,5 zl ,5 zl, 10 zl razem 35 zl! plus 3 zl za fancik razem sle Baziowi 38 zl!wyslalam do carycy

Cegielki dla Nussi  15 zl , 5 zl , 10 zl  5 zl razem 35 zl!  plus 34 zl 40 gr razem 69 zl 40 gr !wyslalam do Anuli

Cegielki dla Szarika  15 zl ,5 zl ,5 zl, 10 zl razem 35 zl!  plus 34 zl 40 gr razem 69 zl 40 gr! wyslalam do malagos

 

                      !  do Anula dla Nussi posle ok wieczora -wyslane wszytko

 

 

Link to comment
Share on other sites

I ja się melduję.Nadziejko Kochana bardzo,bardzo dziękuję za bazarek m.in.dla Nussi.Pieniążki dotarły na konto Nussi - 69,40zł.

                                                                                             Znalezione obrazy dla zapytania emotikon dziękuję

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎05‎.‎12‎.‎2019 o 20:16, Anula napisał:

I ja się melduję.Nadziejko Kochana bardzo,bardzo dziękuję za bazarek m.in.dla Nussi.Pieniążki dotarły na konto Nussi - 69,40zł.

                                                                                             Znalezione obrazy dla zapytania emotikon dziękuję

ec24478361dc238f26f9dcbf167a52e1.jpg dziękujemy na zdrówko dla melnkiej Nussienki cudnej

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎09‎.‎11‎.‎2019 o 21:48, Babcia Ania napisał:

Dobry wieczór Nadziejko. :))

Z ozdób świątecznych poproszę za CW:

Num 11 Swiateczny zestaw (...)

Num 12  Swiateczne bombeczki (...)

Num 13 Swiateczny lancuszek choinkowy (...)

Num 15 Wielki zestaw Swiateczne osdoby (...)

Num 5 czerwona wstazka Sw wzor (...)

 

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi  pozdrawiam Babcia Ania paczunka doleciała

 

                                 mila -ada dziś posylam dopiero choinke i bizutki

                                                         bardzo dziekuje za cierpliwości

               zaraz jak posle to podam num paczki

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎09‎.‎11‎.‎2019 o 18:20, caryca26 napisał:

Podrzucam wysoko i dziękuję za ten piękny bazarek , poczułam świąteczny klimat :)

Jeszcze ciocia Bazylkowa potwierdzi  odbior pieniazkow

                                      i już będzie w pełni rozliczony

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Dnia ‎05‎.‎12‎.‎2019 o 08:43, malagos napisał:

Szarik melduje, że na koncie przybyło 69,40 zł z bazarku Nadziejkowego :) Bardzo dziękujemy!

Zobacz obraz źródłowyPo śniadanku i wstawanku

 zapraszamy gości witamy

tutaj wstawim linkuska

 do nowego kramku co go czaruje czarownica Ewuska ….

już czynny 

 dla Masi i Pieni od naszej malagosi

!...czaruje ..jeszcze bedzie  wyprzedazowy roznosciowy!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...