Jump to content
Dogomania

Tęsknota za Alfredem


Fredzik2007

Recommended Posts

56a330ac28831_IMAG0322_1-Kopia.thumb.jpg.0f64215d1e7ab19b2160bda3c692eda8.jpgDzisiaj w ten jesienny dzień piszę do Ciebie Alfredzie - mój jesienny Przyjacielu, a właściwie nazywam Ciebie codziennie, gdy włączam komputer ,, jesiennym Panem ,, bo takim Cię widzę. Widzę Cię już tylko na ekranie komputera, gdzie stoisz wśród barw jesieni, ubrany w swój czarny jamniczy kubraczek i patrzysz na mnie swoimi mądrymi , wiernymi, pełnymi miłości i oddania , pięknymi migdałowymi oczami. Dzisiaj mija pół roku od kiedy pokonała Cię choroba i przestałeś cierpieć. Mam nadzieję, że jesteś tam ,gdzieś w chmurkach i patrzysz na nas z góry i jesteś szczęśliwy wśród psich kumpli. A tutaj jest smutno.......każdego dnia i każdej sekundy. Tak bardzo nam brakuje Twojej obecności. Jest to ból tęsknoty ogromny, który nie słabnie wraz z upływem czasu. Minęło pierwsze lato bez Ciebie. Nie było w nim radości ze słońca, urody przyrody, śpiewajacych ptaków, wiewiórek skaczących wokół po drzewach. Pozostał pusty ogród, puste ścieżki po których wędrowaliśmy, puste legowisko, które do tej pory jest na swoim miejscu i puste nasze serca. Kochamy Cię Fredziu !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...