Jump to content
Dogomania

Ołówkowa sukienka w kwiatki MOHITO dla Szanty, która wróciła z adopcji - do 5 listopada


agat21

Recommended Posts

Zapraszam na kolejny bazarek na poratowanie finansów Szanty. Potrwa do 5 listopada do 20.00.

Przedmiotem jest sukienka ołowkowa MOHITO w kwiecisty fajny wzór. Rękawy 3/4. Rozmiar M. Stan idealny. Postaram się jeszcze zrobić zdjęcia oddające lepiej jej kolory. Jest janoszara w biało-granatowe kwiaty z delikatnymi bladoróżowymi refleksami.

Cena wywoławcza 10 zł.

Serdecznie zapraszam!

73504823_723799634784888_303695082787805

73472751_2515948131975036_37525363555617

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nadziejka napisał:

Podobny obrazAgatko a czy się rozciąga

 podaj proszę wymiary

 na ok 40tke może wejdzie …

 wziellam i schuuudlam 10 kiloskow sobie 

od marca

Wow! Gratulacje! Zmierzę wieczorem. Ona się rozciąga trochę, jest taka dość elastyczna

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tianku napisał:

Ja poczekam na wymiary :) dlugosc mnie interesuje :)

Już podaję dla Ciebie i dla Nadziejki: między pachami ma 42 cm, a potem jest troszkę węższa w talii, a w biodrach dochodzi do jakichś 45 cm, długość z tyłu to 85 cm, ale ma również mały dekolcik z tyłu, więc ta długość ciężko powiedzieć odkąd będzie. Może tak bardziej obrazowo powiem, że przy moich 165cm wzrostu sięga mi do połowy uda. Jest lekko elastyczna, więc dopasowuje się do sylwetki. Nie jest cienka, jest z takiego lekko grubszego czegoś ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...