Jump to content
Dogomania

~Szarik ma dom! :)Smutna historia smutnego owczarka, ale dopiszemy szczęśliwe zakończenie! :)


malagos

Recommended Posts

Zamówię dziś trochę puszek dla Szarika. On nadal taki szczuplutki, ale sierść błyszczy :)

Jest pani zainteresowane owczarkiem, więc mam nadzieję na dom dla niego :) 

Podziękowałam Skarpecie Owczarkowej - pewnie ma inne psiaki w potrzebie, więc Szarikiem niech się nie kłopocze, damy radę.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2c5e23d0c429b85d035b03688e986c2e.jpg&key=8e3159be0ab03eeace9497d4c465ca9634f573d3449de5e412e9df5333b8d711 Z całego serducha sciskamy za psie serce

 i za tego gospodarza i jego zwierzunki tez ogromnie tez malagoniu

               

Roozliczony! Bazylkowi 38 zl Szariczkowi 69 zl..a dla Nussi posle wieczorem 69 zl!  Dziekuje za Ceg dla Szarika Nussi Bazylka do 26.11 

malagosiu poslalam dziś z bazarku zakończonego

         dla trzech bieduniow

                     dla Szariczka poleciało 69 zl z gr

 powinny byc jutro rano na koncie

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2019 o 19:46, malagos napisał:

Jak tylko pieniądze wpłyną, potwierdzę na bazarku :)

Oczywiście że wpłynęły, zrobiłam rozliczenie na pierwszej stronie:)

Jeszcze raz dziękuję za pomoc. Osobiście Cię, Mazowszanko, w poniedziałek uściskam!

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, malagos napisał:

Prosimy o kciuki!

Szarik pojechał "na swoje" :) Niedaleko nas, z ogłoszenia na stronach gminy. To bardzo ważne, bo znamy tę rodzinę i bez wahania powierzyliśmy jej Szarika. Pierwsze wieści bardzo optymistyczne! 

 

 

Ale super :) Niech mu się wiedzie! Uratowaliscie kolejne psie życie :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ciociu sciskam z calunkich sil za cudnegoZobacz obraz źródłowy

 a przelalam teraz z zakończonego kramku dla Misi , Lenki i Szariczka do 2 grudnia

                                 43 zl z gr do Ciebie

 jutro będziesz mieć na koncie ciociu

           Rozliczony! 43 zl dla Szarusia, 43 zl Misi i Lence sercem calem do 2 grudnia

  •  
Link to comment
Share on other sites

Pani Aneta się śmieje, że mężowi nie gotuje codziennie obiadu, ale Szarikowi owszem, "on taki szczuplutki....", i nadal dostaje dwie michy dziennie. Karmę w puszce, witaminy, obróżkę dałam na dobry początek :)

Nawet były próby nauki chodzenie na smyczy, i mam nadzieję, że będzie dobrze :)

Za to mam od wczoraj kota na stanie... Chłopak kurier jechał do nas z przesyłką, i przed nim facet potracił kota :( Chłopak spakował zwierzę w pudełko i przywiózł do naszego gabinetu. Koteńka cudoooowna, mam ją  w łazience - obejrzana, obmacana. Uderzona  w tył, trochę obolała, ale nic poważnego się nie stało. Dałam kuwetkę, jedzenie , wodę - nie pogardziła :) W nocy w kuwecie przybyła kupka i siusiu. Dzielna kochana dziewczynka! A taka rozmruczana, przytulaśna, rewelacyjna!.... Chłopak ma ją dziś odebrać i szukać jej domu. Jak to dobrze, ze są tacy cudowni młodzi ludzie!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Jo37 napisał:

Gratulacje z powodu adopcji Szarika.

A co do koteczki to pewno masz telefon do chłopaka. Dzwoń i zabieraj skoro łazienka tęskni. 

W każdej chwili ją przyjmę, ale wiesz...Tomek uważa, ze 2 koty w domu wystarczą :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...