Jump to content
Dogomania

Szansa na cud - komu podarować życie :(


Recommended Posts

Staruszka Szyszka otrzymuje kwotę 200 złotych pomocy z zaznaczeniem, że do 6 tygodni należy zwrócić do Skarpety 25% tej kwoty, czyli 50 złotych, ponieważ wnioskująca iwna5702  nie jest członkiem Skarpety im. Talcott.

Uprzejmie proszę o przesłanie konta skarbnika Szyszki do asikowska - skarbnika Skarpety im. Talcott.

 

WAŻNA ZMIANA!!!

Nie trzeba zwracać 50 zł do Skarpety im. Talcott. Cała kwota, czyli 200 zł jest dla pieska.

Stała deklarowiczka asiuniab wzięła wniosek na siebie.

Obrazek5__zpsjcp6pwef.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, iwna5702 napisał:

Szyszka już po podwójnym zabiegu usunięcia guza i sterylce. Czekamy na wieści od Kasi. Czy wszystko dobrze, jak zniosła to Szyszka?

 

Od czwartku próbuje napisać tu o Szyszkowej operacji i ciągle wyskakuje mi jakis błąd :(
Wszystko co miałam przygotowane, całe rozliczenie, wiadomosci - próbowałam sto razy i wszystko mi zżarało przy każdej próbie wysłania posta , myślałam że to wina dogomani, ale niestety tylko u mnie taki problem -  laptopowi odbija :(:(:(  
Wklejam poraz nie wiem który , może tym razem  będzie sukces 


Podsumowanie wpłat dla Szyszki -


z bazarku magnesowego wyszło 145 zł , dodaje do tego 60 zł ze zbiórki Iwonki ( zbiórka spoza dogomani) - to pokrywa wydatki na pierwsze dwie wizyty u weterynarza - odpchlenie, odrobaczenie, usg jamy brzusznej i badania krwi.
Szyszka miała na swoim koncie :


200 zł skarpetowe - dziękujemy serdecznie za pomoc :)
125 zł ze zbiórki Iwonki (ze zbiórki wpłynęło dla Szyszki 185 - 60 o którym powyżej )
= 325 zł - z tą kwotą Szyszka pojechała przwedwczoraj na operację (wstępnie miałam zapłacic w dwóch ratach)


Nie chciałam przeciągać i odkładać zabiegu na "potem" , bo za chwilę wyniki z krwi byłyby nieaktualne i wszystko trzeba byłoby robić od nowa , więc w piątek wycięli Szyszce guz ze śledziony i wysterylizowali .
Wczoraj byłyśmy na kontroli, dostała do domu na najbliższe dni antybiotyki i leki  przeciwbólowe . Szyszka czuje się dobrze, za to ja gorzej, bo na informację o kwocie do zapłacenia niemal nie dostałam zawału 
Wiedziałam że kwota wyjściowa to 500 i w górę , ale z automatu przyjęłam, że cena za sterylizację będzie mocno ulgowa bo sterylizacja robiona przy okazji, bo wydawało mi się że rtg było zawsze  tańsze , bo Szyszka jest psem z ulicy, bo chodzę tam z bezdomniakami od 10 lat i wiedzą jak jest.... , bo weterynarz tez człowiek i może będzie chciał dołożyć cegiełkę psu niczyjemu...  Naiwność kiedyś mnie zgubi...


Poprosiłam o karte wizyty - wyszło 1080 zł 
brakuje Szyszce 755 zł .... Tak wyszło, że wolałam pozbierać te pieniądze i uregulować płatność niż mieć dług w klinice. W tym przypadku wole długi tam gdzie dla Szyszki udało mi się pożyczyć brakującą kwotę , do końca sierpnia musimy zwrócić pożyczkę bo każdy pożyczył co mógł z pieniędzy na codzienne życie

7765e1de7764a10agen.jpg


Wczoraj byłyśmy na kontroli, dostała do domu na najbliższe dni antybiotyki i leki  przeciwbólowe
Wklejam trochę obolełej suni

b07faf55ec748692gen.jpg

dac4affb88b45661gen.jpg

b04543e6b9907c91gen.jpg

93d5cdf99afce08cgen.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Szyszka szczerbuszka pięknie dziękuje za pomoc w spłacie długu za operację :):)

3cba3005fb17383agen.jpg

 

ALDRUMKA    20,00 zł    
POKER DLA SZYSZKI 50,00 zł    
Domek Ogórka     130,00 zł    
Jo37    15,00 zł    
NESIOWATA 20,00 zł    

Za każdy grosik serdecznie dziękujemy . Dług Szyszuni o 235 zł mniejszy :)

 


I Kuleczka się cieszy razem z Szyszką :)

80aab4ab03638a51gen.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Chciałm zrobić aktualizację w poście z wcześniejszym rozliczeniem, ale nie mogę, za każdym razem jak chce edytować żeby coś dopisaćw swoich postach, pojawia się okienko z informacją :

" Ten komentarz nie może już być edytowany. Prawdopodobnie został on przeniesiony lub usunięty, lub może minęło zbyt dużo czasu od napisania."  

Podpowiecie cóż to znaczy i czemu tak się dzieje ? , czasu za dużo nie minęło, bo tą opcje już sprawdzałam

 

A w związku z powyższym, aktualizacje zrobimu tu :

AKTUALIZACJA 14 sierpień  /wpłaty dla Szyszki :

    755 zł długu  - 235 zł  wpłat

-  zostało Szyszce do oddania 520 zł  

 

AKTUALIZACJA 24  sierpień 

520 zł długu - 130 zł wpłat

- zostało 390 do oddania

 

A żeby nie tylko o pieniądzach było,  pokażemy  Amosa  

I to z każdej strony, bo nie wiadomo  która piękniejsza  :)

fc8ce9d4c187d344gen.jpg

60797a1119497140gen.jpg

e872258e519283dfgen.jpg

 

  • OK
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy bardzo za pomoc, czekamy na informacje, czy może Skarpeta nas jeszcze wesprze jakąś dodatkową kwotą. 

Niestety usługi vet są ekstremalnie drogie. Przecież wiedzieli , że chodzi o pomoc kolejnemu bezdomniakowi, Kasia nie od dziś niesie pomoc potrzebującym zwierzakom i korzysta z usług tego samego veta - bo wybór w okolicy jest prawie żaden,  jednak nie dali zniżki, choć przy jednym znieczuleniu zrobili dwa zabiegi. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.08.2020 o 12:52, katakka napisał:

Chciałm zrobić aktualizację w poście z wcześniejszym rozliczeniem, ale nie mogę, za każdym razem jak chce edytować żeby coś dopisaćw swoich postach, pojawia się okienko z informacją :

" Ten komentarz nie może już być edytowany. Prawdopodobnie został on przeniesiony lub usunięty, lub może minęło zbyt dużo czasu od napisania."  

Podpowiecie cóż to znaczy i czemu tak się dzieje ? , czasu za dużo nie minęło, bo tą opcje już sprawdzałam

 

A w związku z powyższym, aktualizacje zrobimu tu :

AKTUALIZACJA 14 sierpień  /wpłaty dla Szyszki :

    755 zł długu  - 235 zł  wpłat

-  zostało Szyszce do oddania 520 zł  

 

A żeby nie tylko o pieniądzach było,  pokażemy  Amosa  

I to z każdej strony, bo nie wiadomo  która piękniejsza  :)

fc8ce9d4c187d344gen.jpg

60797a1119497140gen.jpg

e872258e519283dfgen.jpg

 

  • OK

Piękny Amosso,  jeszcze trochę w Radysach i nie miałby żadnych szans na życe

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

..... zastanawiałam się dziś rano , czym wytrzeć kolejne kałuże na podłodze, nawet papier się skończył jak na złość.  Gdzie znaleźć jakąś szmatke, skąd wyciągnąć zapomnianą koszulkę której nie będzie żal ... a tu nagle niczym Święty Mikołaj nadjeżdża listonoszka i przywozi  karton pełen szmatek - hura !! 
Dziękuję . Nawet nie wiecie jak mogą ucieszyć człowieka  kawałki  bawełnianych koszulek  :):)
Serdeczne dzięki za przesyłkę . Pola dziękuje za miski ;)

2820eca7270eb5a6gen.jpg

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...