Jump to content
Dogomania

Szansa na cud - komu podarować życie :(


Recommended Posts

Dnia 27.01.2020 o 11:35, beataczl napisał:

oj, nie zrozumialam.... ale czuje ze cos dobrego :)

Jak najbardziej - jest to cykliczny program na TVN - teoretycznie satyryczny, prowadzony  przez dziennikarza i zaproszoną osobę, rozmowy dotyczą bieżącej sytuacji w kraju, jest to program codzienny, a przy niedzieli, są na koniec pokazywane psiaki szukające domów:)
 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.01.2020 o 16:18, katakka napisał:

U Kulki i Lenki wszystko po staremu, leniwy, śpiący dzień za dniem. Z utęsknieniem czekamy na wiosnę, długie widne dni i trochę radości w tej szarości

 

bf92d8659245de13gen.jpg

 

c4d7b75be7db873agen.jpg

To jest dobra miejscówka na te szarugi - wszystkim się już chyba ulewa - a to dopiero koniec stycznia . Do wiosny dalekooo

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, katakka napisał:

Wymęczyłam bazarek dla Kulki, bo ciężki ten początek roku , więc może parę groszy się uzbiera dla babci.

Tylko nie wiem jak link wkleić - POMÓŻCIE , bo jak wklejam, to znika po ułamku sekundy i tylko ta ramka zostaje nieszczęsna :( 

Pomagam :)

https://www.dogomania.com/forum/topic/351306-na-utrzymanie-babci-ubraniowo-ale-nie-tylkodo-09lutego/

 

Link to comment
Share on other sites

A teraz może uda mi się wkleić link do starego wątku sprzed wielu lat - wątku mojego wiecznego tymczasowicza Ząbka - nie chciałam pisać o Ząbku tutaj bo to w końcu wątek babć , ale może zagląda tu ktoś, kto Ząbka pamięta, kto chciałby wiedzieć, że Ząbuś po 7 latach "wrócił" się pożegnać.... :(

https://www.dogomania.com/forum/topic/39066-jamnikowaty-ząbek-od-2-lat-w-dt-pomóżcie-ogłaszać-i-szukać-ds/page/45/ 

-   udało się 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, katakka napisał:

A teraz może uda mi się wkleić link do starego wątku sprzed wielu lat - wątku mojego wiecznego tymczasowicza Ząbka - nie chciałam pisać o Ząbku tutaj bo to w końcu wątek babć , ale może zagląda tu ktoś, kto Ząbka pamięta, kto chciałby wiedzieć, że Ząbuś po 7 latach "wrócił" się pożegnać.... :(

https://www.dogomania.com/forum/topic/39066-jamnikowaty-ząbek-od-2-lat-w-dt-pomóżcie-ogłaszać-i-szukać-ds/page/45/ 

-   udało się 

Ząbek był cudowny, miałam okazje poznać go osobiście - wszędzie go było pelno, zaganiał stado, wskakiwał na łóżka, pkonywał schody góra-dół. Będzie go brakowało maluśkiego :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.01.2020 o 15:21, iwna5702 napisał:

Jak najbardziej - jest to cykliczny program na TVN - teoretycznie satyryczny, prowadzony  przez dziennikarza i zaproszoną osobę, rozmowy dotyczą bieżącej sytuacji w kraju, jest to program codzienny, a przy niedzieli, są na koniec pokazywane psiaki szukające domów:)
 

 

Oj, a ja przegapiłam akurat ten odcinek. Niedzielne staram się oglądać poniekąd właśnie ze względu na psiaki :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.02.2020 o 18:44, UlaFeta napisał:

Zdradzisz gdzie?

 

Dnia 4.02.2020 o 14:28, iwna5702 napisał:

Tez się strasznie cieszę, jedna już w swoim domku - a druga? Myślałam o niej cały czas i czekałam na moment , kiedy będzie mogła wreszcie przyjechać  i udało się  :)

                         Znalezione obrazy dla zapytania: gify misie teddy

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.02.2020 o 12:21, iwna5702 napisał:

Rudzinka była u mnie tymczasowo - i wczoraj pojechała zająć zwolnioną przez Dumkę miejscówkę u Ewy - z Wielką Nadzieją, że może i ona znajdzie swój dom :)

za Rudzinke trzymam kciuki,tyle zmian na raz,.. niech sie odnajdzie szybko u Ewy:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...