Jump to content
Dogomania

Szansa na cud - komu podarować życie :(


Recommended Posts

Dnia 28.10.2019 o 20:57, malagos napisał:

Podpowiedź jak wstawić zdjęcia (od Patmol), i to działa! :)

 

Zdjęcia można wstawiać przez zapodaj net

https://naforum.zapodaj.net/

 naciskasz przeglądaj i klikasz na zdjęciu, otworz i tak 5 razy

potem wybierasz 500 na 500

klikasz zapodaj

i kopiujesz kod BBCode (do wstawienia na forum, wyświetla miniaturkę): 

wstawiasz w posta i jak posta zakończysz, to na dogo będa zdjęcia

A w którym okienku należy kliknąć - Przeglądaj?  w pierwszym- Hosting zdjęć? i pięć razy otwórz?

Link to comment
Share on other sites

U Lunki/Lenki Kasia zauważyła niepokojące objawy. Sunką miała dwa ataki padaczkowe. Być może jest to następstwo stresów, związanych ze zmianami w jej życiu, adopcja, podróżą nowym domem. Lunka dostaje na razie luminal na uspokojenie. Na razie kolejne  ataki nie pojawiły się. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.11.2019 o 08:30, iwna5702 napisał:

Wyślę do osób obecnych na wątku i tych, którzy wcześniej deklarowałli wpłaty na poprzednim watku , wiadomości prywatnej.  Poproszę o rady, jak dalej będziemy działać :) 

Strasznie mi przykro,ale nie mogę podtrzymać deklaracji złożonej wiosną.
Przez ten czas dużo zmieniło się u mnie osobiście, choruje też mój piesek i mnóstwo kasy idzie co miesiąc.Niedawno adoptowałam  straszą sunię,która blisko 10 lat siedziała za kratami w b.złym schronie,a teraz szykujemy się z nią do zabiegu.No i od wakacji mam dwa staruszki pod opieką ,które mają malutko deklaracji.
Choć bardzo bym chciała pomóc,obecnie nic nie "wyduszę". Przepraszam Was pieski i Ciebie Iwonko:(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, iwna5702 napisał:

U Lunki/Lenki Kasia zauważyła niepokojące objawy. Sunką miała dwa ataki padaczkowe. Być może jest to następstwo stresów, związanych ze zmianami w jej życiu, adopcja, podróżą nowym domem. Lunka dostaje na razie luminal na uspokojenie. Na razie kolejne  ataki nie pojawiły się. 

Niezależnie od stresu nie wystąpią ataki padaczkowe, jeśli zwierzątko nie ma ogniska padaczki, więc ma. Może się uaktywniać z różnych powodów. Jak wyglądały ataki?

Luminal w przypadku padaczki nie jest czymś na "uspokojenie". To normalny lek na padaczkę, który musi się wysycić w organizmie, wtedy ataki ustąpią i trzeba utrzymywać poziom. Jest cały dział na Dogo

PADACZKA

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...