Jump to content
Dogomania

Oto TREK. Kolejny pies, który opuścił radysy. Miał szczęście, ale teraz potrzebuje naszej pomocy. Zajrzyjcie proszę


agat21

Recommended Posts

Dnia 27.12.2019 o 12:05, agat21 napisał:

 No i wyróżnienie poszło w ... ! Wyróżnienie na miesiąc - owszem zostało przyjęte - bo jakże by nie? Kasa jest kasa. Tyle, że ogłoszenie straciło ważność zaraz następnego dnia. No rzesz! Napisałam je na nowo, ale wyróżnienie szlag trafił oczywiście. Bardzo mi się ten portal ogłoszeniowy podoba.. :%^&%$$$ !!!

??? co to oznacza? ogłoszenie straciło ważność, ale przecież można je spokojnie aktywować od nowa w każdej chwili....czy coś innego się stało?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kiyoshi napisał:

Korzystając z L4 zrobiłam Trekusiowi jeszcze jedno ogloszenie, też na Katowice, ale inną dzielnice.

https://www.olx.pl/oferta/cudowny-czarny-kundelek-trekus-do-pokochania-od-zaraz-CID103-IDD3FAH.html

Bardzo pięknie Ci dziękuję :* I zdrowia życzę. Chociaż może trochę leniuchowania dobrze Ci zrobi ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kiyoshi napisał:

??? co to oznacza? ogłoszenie straciło ważność, ale przecież można je spokojnie aktywować od nowa w każdej chwili....czy coś innego się stało?

Nie mogłam reaktywować starego ogłoszenia, które wcześniej wyróżniłam :( Musiałam zrobić nowe.

Link to comment
Share on other sites

Piękne zdjęcia i piękny Trekuś! Wygląda bardzo dostojnie i prawdziwy przystojniak z niego. Trzymajmy kciuki, aby ktoś się w nim zakochał:)

Szkoda mi go, ze tak się bał, nie wiem, co by się musiało zadziać, żeby ludzie przestali puszczać fajerwerki. Nie mam w tej chwili psa, ale sama tez nie znoszę tego głupiego zwyczaju. A co najgorsze, każda propozycja choćby ograniczenia fajerwerków spotyka się z taką agresją i sprzeciwem, jakby bez nich świat miał się skończyć. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj był sms o treści: "Witam, czy pies aktualny? " Odpisałam, że jeśli chodzi o psa Treka, to tak. Drugi sms: "A ile ma?" Odpisałam, że jeśli lat, to ok. 4, ale może lepiej jeśli zadzwonię i porozmawiamy. Cisza. Może i lepiej, bo nie lubię buców, którzy nie mają nawet grama dobrego wychowania.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Karen116 napisał:

Ja jestem codziennie, tylko teraz na L4, zdjęcia piękne, podziwiałyśmy z mamą i siostrą, jaki dobry gust ma nasz Casanova:)

Towarzyski z niego chłopak!

 

46 minut temu, uxmal napisał:

Trema chyba te kobiety wykończyły. Ma taką  zdegustowaną minkę :))) 

Chyba co za dużo, to niezdrowo :DDD Nawet takich gustownych ;))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...