Jump to content
Dogomania

Oto TREK. Kolejny pies, który opuścił radysy. Miał szczęście, ale teraz potrzebuje naszej pomocy. Zajrzyjcie proszę


agat21

Recommended Posts

Dnia ‎2019‎-‎12‎-‎01 o 00:01, agat21 napisał:

No niestety, Trekusiowi nie o kołnierz chodziło, dziś w nocy znowu bardzo się denerwował w kojcu wewnętrznym, piszczał i uderzał kołnierzem o bramkę, Dexterka martwiła się, że sobie zrobi krzywdę i wypuściła go do kojca zewnętrznego, pomogła z kołnierzem wejść do budy - i tam wreszcie spokojnie zasnął. Niestety trochę sobie rozlizał ranę, musiał dostać antybiotyk i środek przeciwbólowy po konsultacji z wetem. Wygląda coraz wyraźniej na to, że Trek sam nie lubi zostawać w domu. Kiedy jest przy człowieku - wszystko ok. Sam pozostawiony jest w rozpaczy. Kołnierz nie przeszkadza mu. W ogrodzie świetnie sobie radzi. I nawet jest z siebie zadowolony!

78706458_2665129440237558_55715723825790

A tak ładnie "świeci" abażurkiem :)

78582866_2578013615763474_81024097747394

Słodziak z niego:) Wygląda na to, ze szybko dochodzi do siebie!

Link to comment
Share on other sites

Trekuś dobrze reaguje i dobrze się czuje na tej karmie, którą dostawał jeszcze u Agi i która z nim pojechała do dexterki, więc pomyślałam, żeby mu nie zmieniać. To karma dla wrażliwego przewodu pokarmowego, a po radysach każdy psiak chyba ma wrażliwy :( Ponadto jest rozsądna cenowo. Dla odmiany od czasu do czasu parę puszek. Karen, nie masz mi za złe, że nie spytałam Cię najpierw o zgodę?

  • Numer zamówienia: EX/1126788
  • Data złożenia zamówienia: 06-12-2019 23:14:53
  •  
  • Wartość koszyka: 190,00 zł
  • Dostawa: Przesyłka Kurierska DPD ( 0,00 zł)
  • Razem do zapłaty: 190,00 zł
  •  
  • Metoda płatności: E-płatności PayU
  • Opłacone: tak
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.12.2019 o 23:20, agat21 napisał:

Trekuś dobrze reaguje i dobrze się czuje na tej karmie, którą dostawał jeszcze u Agi i która z nim pojechała do dexterki, więc pomyślałam, żeby mu nie zmieniać. To karma dla wrażliwego przewodu pokarmowego, a po radysach każdy psiak chyba ma wrażliwy :( Ponadto jest rozsądna cenowo. Dla odmiany od czasu do czasu parę puszek. Karen, nie masz mi za złe, że nie spytałam Cię najpierw o zgodę?

  • Numer zamówienia: EX/1126788
  • Data złożenia zamówienia: 06-12-2019 23:14:53
  •  
  • Wartość koszyka: 190,00 zł
  • Dostawa: Przesyłka Kurierska DPD ( 0,00 zł)
  • Razem do zapłaty: 190,00 zł
  •  
  • Metoda płatności: E-płatności PayU
  • Opłacone: tak

Dzięki Agata, dla mnie super:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dexterka napisała mi, że jedzonko dotarło, a Trek jest w niej zakochany :) Jak tylko ją zobaczy, biegnie do niej, piszczy, skacze. Bardzo domaga się uwagi. Jest nieszczęśliwy, jak inne psiaki idą na spacer z dexterką, a on nie, bardzo jojczy pod płotem. To niesamowicie proludzki pies :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...