Jump to content
Dogomania

S.O.S. sunia spod lasu, teren Wojtyszek- odlowiona z 7 szczeniakami! 6 szczeniaczków już w DS, 1 szczeniak i mama zostają gdzie są...


kiyoshi

Recommended Posts

Dobrze...teraz sprawa finansowa....

Kochani słuchajcie. Naprawde będe potrzebować pomocy finansowej. Nie urywam, że juz dałam Pani całą "wolną" lepszą karme którą miałam w domu. Dziś kupiłam mały worek Royal Canin https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/royal_canin_size/mini/207634  i ona byłaby ode mnie ale to starczy pewnie na tydzień....a karmy będzie potrzeba znacznie więcej

Będe potrzebowała też opłacić odrobaczenie i szczepienie 7 maluchów. Nie mam pojęcia jakie to będą koszty.

Czy moge liczyć na pomoc w opłaceniu tylko tych 3 rzeczy: worka (12-15 kg) karmy, odrobaczenia i szczepienia?

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Poker napisał:

Z moich bazarków będzie ok. 329 zł i pani na osiedlu zebrała 70 zł czyli jest ok. 400 zł. Te 70 zł mogę już przelać + 32 z bazarku czyli 102 zł.

o matko! jak dużo! dziękuje :) z całego serca dziękuje! też chciałam zrobić jakis bazarek ale może później jak już się troche ta rodzinka "rozejdzie" to zrobie cos na długi..

Jaaga i Alaskan doradziły mi niezależnie od siebie ta samą karme Josere- 15 kg za 150 zł. Mysle, że to dobra opcja, chociaż Pani woli gotować, ale jestem pewna, że w krótce nie da rady...a małe musza być odkarmione. Zamówie więc tą karme.

https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/josera/family/494984

BARDZO CI POKER DZIĘKUJE ZA WSZYSTKO!  JESTEŚ DLA MNIE OGROMNYM WSPARCIEM.

 

ps. jeden DT z opcją DS dla którejś suni jest już pewny :) dom sprawdzony, 2 lata temu adoptowali psiaczka od mojej znajomej i teraz dobiora ode mnie drugiego:)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

wiesz co, w wekend będe mieć lepsze zdjęcia to może wtedy Cie poprosze o powrzucanie na inne znane Ci grupy, dobrze? na razie niech się tak ogólnie pokazują. DZIĘKUJE

Nawet lepiej, bo wtedy jest wieksze zainteresowanie. Tylko moge dac w piątek lub w niedziele, w sobotę raczej nie bedę miała   czasu przysiąść.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Jaaga napisał:

Nawet lepiej, bo wtedy jest wieksze zainteresowanie. Tylko moge dac w piątek lub w niedziele, w sobotę raczej nie bedę miała   czasu przysiąść.

w niedziele będzie super.

 

Kochani, zamówiłam tą Josere. Może dojdzie w piątek, to bym zawiozła w wekend.

wstawiam tylko takie potwierdzenie

Numer transakcji:
M1256-86741
Kwota:
154,80 PLN
Status:
wykonana
Drogi Użytkowniku! (Adresatem tej wiadomości jest [email protected]).

Odnotowaliśmy płatność w kwocie 154,80 PLN dla Zooplus.pl.
 
Opis zamówienia:
zooplus PL 151076520
Data i czas:
6 listopada 2019 19:46:42
Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Poker napisał:

Koleżanka dzwoniła spytać co i jak. Już czekają z dorosłą córką na malucha. Płeć obojętna . To bardzo dobry , odpowiedzialny BDT. potrzebne będzie tylko wsparcie ewentualnie na weta , być może papu , a może nie.

cuudownie :) bardzo się ciesze. Na pewno maluszek podbije ich serca :) Poker, a czy oni mają jakies zwierzątko na stałe w domu ? (nie pytam pod kątem adopcji, bo to wiadome że musi być ich wybór, ale pod kątem towarzystwa dla szczylka ;)

Dwa pieski będa bezpieczne- jeden we Wrocławiu, drugi w Poznaniu. Mam jeszcze dwa niby zainteresowane domy- jeden też z Poznania i jeden z Kalisza...ciekawe czy sie coś "wykluje"...jejku...idzie wszystko w dobrą strone:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Czy przypadkiem szczeniaki nie potrzebują już powolutku wprowadzania stałego pokarmu do diety? Mam chętną osobę do wysłania maluchom pierwszych puszek, jeżeli potrzebne to proszę o adres.

Tak. Potrzebują. Zamówiłam im wczoraj sucha ale puszki się bardzo przydadza

Adres do mnie na priv

DZIEKUJE

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Tyś(ka) napisał:

To poproszę o adres. Zamówienie pójdzie z zooplusa :)

OK tylko poczekaj Tysiu. I tak już nie dojdzie w tym tygodniu. Podam wieczorem adres do pracy :) 

 

Mam kolejny chętny dom na samczyka z Wroclawia więc jest szansa Poker że dwa psiaki pojadą w Twoja strone. Oby

Dzwoniłam rano do Pani Ani ale nie odbiera. Mówiła mi ostatnio ze ma problem z komórką wiec pewnie dlatego. 

 

Mam TEŻ NOWY problem. Pamiętacie te 3 psiaczki co wstawialam tutaj kiedyś? Leos i dwa małe kundelki?? Otoz- kundelki znów się błąkaja i rzebraja o jedzenie. Sunia jak pamiętacie miała ciecze. Dom niereformowalny. Leos pewnie już uwiazany bo jego tylko nie widać. Pasowałoby miejsce dla tej mikrosuni... Ręce opadaja:(((

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Poker napisał:

Czekam na wpłaty i w sumie powinno być 420 zł

wow!! super :)

Pani Ania dziś do mnie dzwoniła. Wezwała weta do domu bo coś z sunią się dziwnego działo, była apatyczna i ma coś z uchem Wet dał jakieś leki, kazał kupić dla szczeniaków karme Junior (już Pani kupiła, na szczęscie tylko mały worek) i dał tabletki na odrobaczenie dla małych (bez nazwy ma się rozumieć). Jakoś je zwazył (maja po ok. 1 kg). Pani tych leków małym nie podała, ja jutro pojade do mojego weta po coś strikte dla 4 tyg piesków bo pewnie wet od koni dał co miał pod ręką...jak myślicie?

Link to comment
Share on other sites

Osoba, która wysłała puszki maluchom napisała mi właśnie, że jej koleżanka z Fundacji Oleśnickich Bid może przyjąć całą rodzinkę na DT. Tylko muszą być odrobaczone i mieć podaną surowicę (opłaciliby to). Może... to jakieś wyjście jest, jeżeli nic lepszego się nie znajdzie? Dodam tylko, że ta propozycja wyszła sama z siebie, zaczęło się od tego że poprosiłam o udostępnienie postu... potem wyszła propozycja zakupu puszek, a teraz na odpowiedź moją (wysłałam adres do wysyłki) otrzymałam tę propozycję DT. Nie prosiłam, nie błągałam, nie sugerowałam ;) Dlatego przepraszam, jeżeli wygląda to na samowolkę, szanuję oczywiście zdanie kiyoshi w tym temacie i każdą decyzję zrozumiem, a piszę o tej propozycji dla przyzwoitości. :) Niemniej to miłe, że ktoś z zewnątrz przejął się losem rodzinki.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Poker napisał:

Oczywiście ,że daj coś konkretnego dla szczeniaków , a nie coś przypadkowego.

czy p.Ania odpuściła sąsiadów?

Wydaje mi się że tak a może raczej oni opuścili bo chyba nikt nawet nie przyszedł zobaczyć malych

47 minut temu, Patmol napisał:

czyli Pani Ania bardzo jest bardzo przejęta i chce dobrze dla szczeniaków i myśli  do tego rozsądnie - super

Tak. Ona taka jest, widzę że się bardzo troszczy i stara. Aż byłam w szoku ze wezwała tego weta, powiedziała że mogła do mnie zadzwonić to bym pomogła, ale ona jest bardzo samodzielna i niezależna. Widać tak ja życie nauczyło. Może ona naprawdę myślała że zostawię ja i psiaki bez pomocy stąd te dziwne pomysły z sąsiadami. W sobotę na żywo będę więcej wiedziec

9 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Osoba, która wysłała puszki maluchom napisała mi właśnie, że jej koleżanka z Fundacji Oleśnickich Bid może przyjąć całą rodzinkę na DT. Tylko muszą być odrobaczone i mieć podaną surowicę (opłaciliby to). Może... to jakieś wyjście jest, jeżeli nic lepszego się nie znajdzie? Dodam tylko, że ta propozycja wyszła sama z siebie, zaczęło się od tego że poprosiłam o udostępnienie postu... potem wyszła propozycja zakupu puszek, a teraz na odpowiedź moją (wysłałam adres do wysyłki) otrzymałam tę propozycję DT. Nie prosiłam, nie błągałam, nie sugerowałam ;) Dlatego przepraszam, jeżeli wygląda to na samowolkę, szanuję oczywiście zdanie kiyoshi w tym temacie i każdą decyzję zrozumiem, a piszę o tej propozycji dla przyzwoitości. :) Niemniej to miłe, że ktoś z zewnątrz przejął się losem rodzinki.

Dziękuję Tysiu. Porozmawiam z Panią Ania. Kojarzę ta Fundację - pomagaja też przy Radysach:) może podaj mi namiar z kim konkretnie się kontaktować, porozmawiamy

Link to comment
Share on other sites

Kupiłam u mojego weta wszystko na jutro - paste na odrobaczenie małych plus tabletka dla mamy i kropelki dla małych- kazali mi zadać jedną kropelke każdemu. Mam w zapasie kropelki dla mamy (Happsa) więc już nie kupowałam. Zapłaciłam 40 zł, jutro będe podawać. Jutro też wstawie zdjęcia.

256445d30356.jpg

Link to comment
Share on other sites

Małe rosną jak na drożdżach :) odrobaczyłam je rano i już ok 16tej dostałam wiadomość że robaki wy..dalone ;)

Białe to dwa pieski i sunia, i te są bardzo odwazne, towarzyskie. Brązowe to jeden chłopczyki 3 sunie, chłopczyk dośc odważny, ale sunie - cała trójka kruszynki takie delikatne....zdrowie wydaje się ok. Maja apetyty, karma Josera od Was baaardzo im posmakowała :) DZIĘKUJE <3 <3 za tydzień szczepienia. A teraz zabieram się za nowe ogłoszeni i szukanie domów...

22cbbb4c7f62.jpg

402753743a2a.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...