Jump to content
Dogomania

Szczęśliwe zakończenie:)Rexiu w DS.:)Rex ,starszy ON-ek na łańcuchu,czy doczeka pomocy? Czy ma szansę na normalny dom?Nadzieja umiera ostatnia!


Recommended Posts

23 godziny temu, Anula napisał:

Dobrze by było już wpłacać deklaracje,by były o jeden miesiąc do przodu.

Deklaruję 10,00zł stałej na rok, może już być od października.

Kto może udostępnić swoje konto?

Gdyby Rex trafił do Murki,pieniądze poszłyby bezpośrednio na jej konto

a tak to nie wiem

nie wiem takze do jakiego hoteliku trafiby psiak

od dawna umieszczam psiaki u Murki

boje się nowości,nisprawdzonych hotelików

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, DORA1020 napisał:

Kto może udostępnić swoje konto?

Gdyby Rex trafił do Murki,pieniądze poszłyby bezpośrednio na jej konto

a tak to nie wiem

nie wiem takze do jakiego hoteliku trafiby psiak

od dawna umieszczam psiaki u Murki

boje się nowości,nisprawdzonych hotelików

 

Taj jak pisałaś u Murki nie ma miejsca i nie wiadomo kiedy się zwolni.Chyba mdk8 zaproponowała,że będzie skarbnikiem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Anula napisał:

Taj jak pisałaś u Murki nie ma miejsca i nie wiadomo kiedy się zwolni.Chyba mdk8 zaproponowała,że będzie skarbnikiem.

To proszę mdk8  o wysyłanie swojego numeru konta do osób deklarujących

prosiłam o numer tel do Piotrka, zadzwonię do ali123 może ma

jeśli jest wolne miejsce to tam również mógłby Rex jechać

Link to comment
Share on other sites

 

Dnia 23.10.2019 o 13:42, Tyś(ka) napisał:

Niestety prawda. Teraz jest głośna sprawa w Niemczech:
https://www.popularne.pl/testy-na-zwierzetach-w-niemczech/?fbclid=IwAR31DpkOXki2lTShrVp5NPK7YYS4IOTtan8_NtIaNV7C64bmVU2BhISBuEQ

Oraz o koncernach tytoniowych (to warto wiedzieć zwłaszcza jak ktoś z Was pali): https://www.jestpozytywnie.pl/testuja-papierosy-na-psach/3/
To nie jest nic nowego, bo skoro sporo marek (tworzących np. słodycze dla dzieci) dopuszcza się do porywania i niewolnictwa małych dzieci, to co dopiero mówić o traktowaniu zwierząt.

 

Pod wpływem tego co zobaczyłam Tysiu ,chyba szok jaki to spowodował! zarejestrowałam się na FB  uważam ,że nie powinniśmy, spokojnie przejść obok!  niewyobrażalne cierpienie tych zwierząt należy pokazać całemu światu gdzie się da!!!  i protestować gdzie się da!!!  bezsilność potrafi doprowadzić do rozpaczy , pięści się same zaciskają a z oczu płyną same łzy, jakim potworem potrafi być człowiek!   na razie na FB poruszam się jak dziecko we mgle, nie radzę sobie ale poproszę o pomoc naszą kochaną Cancer i będziemy rozsyłać, przecież ten proceder to hańba dla ludzi!   zacznę od siebie, wymyśliłam że napiszę do Zooplusa, prośbę o zgłoszenie protestu w tej Hańbiącej sprawie, uważam ,że zasygnalizowanie ,nawet zainteresowania ,może mieć znaczenie, nie byłam w stanie ,przeczytać wszystkiego ale szukając kontaktu do Zooplusa , natknęłam się na taką akcję, może jeśli nie w przypadku Rexa to jednak ,może teraz jak idzie zima warto wiedzieć o takiej akcji ?

https://blog.zooplus.pl/2019/10/09/zerwijmy-lancuchy-2019/

... przepraszam ale naprawdę jestem zszokowana :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, asiuniab napisał:

anica dziękuję za zaproszenie, niestety nie mam problem z dostępem do dogomanii (codziennie muszę generować nowe hasło i mam dostęp tylko do "wyczerpania" się sesji, także nie pomogę na wątku, i innych też :( mogę jedynie podczytywać jako niezalogowana :(

To chyba ni eproblem z Dogo tylko z komputerem albo przeglądarką, a może jakiś wirus.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...