Jump to content
Dogomania

Szczęśliwe zakończenie:)Rexiu w DS.:)Rex ,starszy ON-ek na łańcuchu,czy doczeka pomocy? Czy ma szansę na normalny dom?Nadzieja umiera ostatnia!


Recommended Posts

Dnia 23.10.2019 o 18:29, mdk8 napisał:

Mogę zostać skarbnikiem ale chciałabym zaznaczyć , że nie podejmę się szukania mu domu ani  ogłaszania go. Mam Balbinkę w hotelu , którą też objęłam tylko finansową opieką - ktoś inny miał szukać jej domu a skończyło się tym , że siedzi u kikou i muszę dokładać do opłat. 

Mam nadzieję ,że razem  pomożemy Rexowi  i go uratujemy.

Mdk8 ,Wielkie dzięki, i ja mam taką nadzieję!  pomimo tych wszystkich okropnych wieści, które potrafią zdołować okrótnie... trzeba się podnieść i ratować te nieszczęścia ,które stanęły na naszej drodze.... czasem to jest naprawdę trudne, ale wspólnie zauważyłam ,zawsze jakoś dajemy radę :)

Dnia 23.10.2019 o 14:37, maarit napisał:

Skoro wywołaliście temat zwierzaków za granicą... A słyszeliście o dramatycznej sytuacji zwierzaków na Ukrainie?  Kto jest na FB  niech wpisze pomoc dla schroniska Friend na Ukrainie.

Przepraszam za zmianę tematu ale może ktoś zechce pomóc.

Nie przepraszaj kochana, uważam że trzeba szukać pomocy gdzie się tylko da!  i jaka przychodzi nam do głowy!  trzeba przynajmniej próbować!  ja mam taką ,przynajmniej nadzieję ,ze jak się pokazuje ludziom ,światu, jest iskierka nadziei że ... znajdzie się ktoś, kto będzie w stanie "coś"  zrobić!   kiedyś usłyszałam że ... milczenie, oznacza przyzwolenie!  i ... coś w tym jest?!

... spróbuję zajrzeć  w odpowiedniej chwili, może uda się coś?, cokolwiek? ja bardzo słabo poruszam się po FB, potrzebuję jeszcze trochę się nauczyć

 

Dnia 24.10.2019 o 01:10, elik napisał:

I ja zaglądam, ale także nie jestem w stanie pomóc finansowo.

Eliczku jak jesteś to już jest dobrze!  bardzo dziękuję że zajrzałaś, jak jak znajdę chwilkę będę prosiła Ciebie o kilka wskazówek na FB :)

Dnia 23.10.2019 o 19:34, b-d napisał:

Tysiu... :-( Wyślij te linki do schroniska w Piotrkowie, to zaczną Ci grozic prokuratorem te "hundehilfinie" z TOZ PT.  Nawet nie będą chciały przez minutę się zastanowić, czy przypadkiem możesz nie mieć czy mieć racji albo choć pomyśleć, że wysyłają psy w nieznane - w żaden sposób nie są w stanie sprawdzić, co się z nimi dzieje.

:-(

 

Propozycja hoteliku dobra, tym bardziej, że blisko.

Zastanawiam się czy jednak nie wysłać!   przecież te fakty... zdjęcia są niezaprzeczalne!  wprawdzie nie byłam w stanie przeczytać wszystkiego, jest to proceder tak przerażający i szokujący że nie dałam rady! :(   ale po tym co zobaczyłam, nie mam żadnej wątpliwości że to są prawdziwe fakty!  może jednak trzeba im pokazać bo nie wiedzą??

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.10.2019 o 12:40, DORA1020 napisał:

Wole się nie kontaktowac z tym pasibrzuchem,mam tel  do jego konkubiny

zadzwonie do niej i powiem,że szukamy dla Rexa pomocy

ale to patologia,nie wiem czy mnie posłuchają

ale zabrałam od nich Majke,to może 

Dora czy to jest może ten moment, żeby zabrać Rexa?   przepraszam , nie chcę niczego pospieszać ale ... miałam sunię , której nie zdążyłam pomóc , niestety nie ufam .... takim pasibrzuchom :(

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, IlonaS napisał:

Właśnie, czy jest pewność, że przez czas oczekiwania na hotelik, nic się mu nie stanie?

Bo my tu snujemy plany, staramy się, zabiegamy, ale czy on jest bezpieczny?

jedyne co mogłam zrobic to zadzwonic do patologii i powiedziec,że w listopadzie go zabiore

nie mam innej możliwości zabezpieczenia Rexa

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.10.2019 o 19:54, Selenga napisał:

Obserwuję wątek prawie od początku, ale się nie odzywam, bo nie jestem w stanie pomóc, cały czas ciągnę na debecie...
Będę szykowała w listopadzie duży bazarek, to część ewentualnych pieniędzy będzie na Reksa 

Super, Dziękujemy :))

Dnia 31.10.2019 o 20:14, IlonaS napisał:

Właśnie, czy jest pewność, że przez czas oczekiwania na hotelik, nic się mu nie stanie?

Bo my tu snujemy plany, staramy się, zabiegamy, ale czy on jest bezpieczny?

Z takimi... pseudodomami, nigdy pewnosci nie ma! ale skoro Dora im określiła termin-listopad to pewnie zaczekają? Oby!

Dnia 1.11.2019 o 08:03, DORA1020 napisał:

jedyne co mogłam zrobic to zadzwonic do patologii i powiedziec,że w listopadzie go zabiore

nie mam innej możliwości zabezpieczenia Rexa

Jasne! sytuacja jest teraz dla nich jasna, określiłaś się terminem to pomaga, nawet u takich... bo nie protestowali 

1 godzinę temu, DORA1020 napisał:

Dzwoniłam wczoraj do hoteliku w Krasnystawie

Rex tam pojedzie........czas oczekiwania  do 2 tygodni,Pan Rafał przyjedzie po niego,bo ja nie mam takiej możliwości,żeby go zwieżć

10zł doba + karma

To jest super oferta! możemy już zacząć zaciskać0wink.gif

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, DORA1020 napisał:

Dzwoniłam wczoraj do hoteliku w Krasnystawie

Rex tam pojedzie........czas oczekiwania  do 2 tygodni,Pan Rafał przyjedzie po niego,bo ja nie mam takiej możliwości,żeby go zwieżć

10zł doba + karma

W poniedziałek wyślę chociaż za dwa miesiące.Kciuki mocno zaciskam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Aska7 napisał:

A ile już Rex uzbierał na kupce ?

Post rozliczeniowy jest na 1-szej stronie tak mniej więcej pośrodku :)

 

POST  ROZLICZENIOWY :

Październik :

Wpłaty :

28.10.19        20,-     mdk8 stała X

                        20,-     konfirm stała X,XI

29.10.19        40,-     koja  stała X,XI

                        20,-     aronkowa

                        20,-     Anula stała X,XI

                      120,-     Aska7  stała X,XI + jedn.

30.10.19         10,-    Agnieszka103  stała X

                       100,-    IlonaS

                           220,-     maarit  stała za 12m-cy  + jedn.  

31.10.19              50,-     Mazowszanka13

                              20,-     Nesiowata

                              40,-     Iwona M. / mama_Alfika ?/ stała X,XI

Stan konta :   680,-

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.11.2019 o 16:47, mdk8 napisał:

Post rozliczeniowy jest na 1-szej stronie tak mniej więcej pośrodku :)

Stan konta :   680,-

Mdk8, kochana proszę wyślij numer konta do  muza_51  też chciała by wspomóc Rexa grosikiem , może jeszcze wyślij do mnie ,numer konta to ja ,będę podawać , gdyby ktoś jeszcze chciał nam pomóc ,żeby Ciebie nie męczyć :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...