Jump to content
Dogomania

Szczęśliwe zakończenie:)Rexiu w DS.:)Rex ,starszy ON-ek na łańcuchu,czy doczeka pomocy? Czy ma szansę na normalny dom?Nadzieja umiera ostatnia!


Recommended Posts

dziękuję za ogłoszenie:)

inne ogłoszenie Rexa to moje

prosiłam o wyróżnienie......

Rex nie jest wykastrowany,to już jest starszy psiak i kastracja to ryzyko

Rex może mieć już ok 9lat,narkoza nie byłaby dobra dla starszego psiaka,

w ogłoszeniu piszemy,że 8 ,bo może łatwiej o adopcje,chociaż wątpię

ogłaszałam na Lublin i zero odzewu,więc zmieniłam na Kraków

czekam na nowe obiecane zdjęcia Rexsia

Link to comment
Share on other sites

Kastrować można do późnej starości. A nawet trzeba, bo unikniemy raka prostaty. Tylko to musi ocenić lekarz. Jeśli nie ma przeciwwskazań medycznych to jajka trzeba mu uciąć. Dla mnie to niewyobrażalne, żeby wydawać zwierzę do adopcji bez kastracji.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.02.2020 o 07:37, Aska7 napisał:

Jakieś zdjęcia ? : )

 

Dnia 22.02.2020 o 08:32, DORA1020 napisał:

Będą:)

I są! :) Rafał w nocy zrobił mi niespodziankę i wysłał. Niestety, u niego czas pracy kończy się w środku nocy i dopiero koło 2-3 nad ranem wraca do siebie i ma czas wysyłać zdjęcia, faktury czy odpisywać na wiadomości... i wstaje o tej 6, chyba że ma wyjazd z psem do lecznicy to wtedy sen się skraca jeszcze bardziej. To dlatego czasem są opóźnienia w przekazywaniu informacji. ;) 

Zdjęcia jednak są i to spacerowe po mieście. Dowiedziałam się, że Rex to idealny kompan na spacerze, grzeczny w mieście, nic go nie zadziwia ani nie wyprowadza z równowagi. Taki bezproblemowy pies bardzo rzadko się zdarza. Zdjęć jest trochę... ;) a ja aby je zgrać muszę dorwać WiFi - więc uzbrójcie się w cierpliwość, najpierw muszę zrobić swoje obowiązki, żeby wyjść do centrum handlowego, gdzie dorwę internet. Jednak warto poczekać, sama zachwycam się wyglądem dumnego, pięknego dostojnego owczarka. Nawet ze zdjęć bije od niego niesamowita dostojność i spokój. flircik.gif Aż chciałabym go adoptować:). 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...