Jump to content
Dogomania

Szczęśliwe zakończenie:)Rexiu w DS.:)Rex ,starszy ON-ek na łańcuchu,czy doczeka pomocy? Czy ma szansę na normalny dom?Nadzieja umiera ostatnia!


Recommended Posts

Dostałam rozliczenie hotelikowania:

hotelik----310zł

badania-----90zł

karma---60zł---na styczeń

--------------razem: 460zł

wyniki badań krwi wstawi Tyśka,Rafał mówił,że wszystko jest dobrze

pytał także czy może podać Rexowi kropelki na pchły i kleszcze....na 3 m-ce /koszt 25zł

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Aska7 napisał:

Wątrobowe przekroczone i niepokojący eos. To pasożyty, nowotwór, alergia albo coś autoimmunologicznego. Trzeba zrobić szczegółowe. I co wet mówi na te guzy na grzbiecie ?

Na to też zwróciłam uwagę ale się nie odzywałam.Znowu ktoś mnie podsumuje jako przemądrzałą.

Link to comment
Share on other sites

To nie mądrzenie. Wszyscy na dogo przerabiali lepsze lub gorsze wyniki swoich psów i różne mają doświadczenia. Tylko rozmawiać trzeba z wetem. Jak widać humor Rexowi dopisuje, a leczy się pacjenta nie wyniki badań. Często organizm przyzwyczaja się do pewnych niedogodności zdrowotnych. I można z tym żyć.

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Aska7 napisał:
31 minut temu, Aska7 napisał:

To nie mądrzenie. Wszyscy na dogo przerabiali lepsze lub gorsze wyniki swoich psów i różne mają doświadczenia. Tylko rozmawiać trzeba z wetem. Jak widać humor Rexowi dopisuje, a leczy się pacjenta nie wyniki badań. Często organizm przyzwyczaja się do pewnych niedogodności zdrowotnych. I można z tym żyć.

Wybacz ale ja po kilkudziesięciu latach z psami, kotami powiem tak:wetowi trzeba wskazówek od opiekuna.wiele objawów lub ich brak jest mylące.Może ze 3 moje stworaki by pożyły jakby weterynarz brał pod uwagę moje spostrzeżenia,sugestie.

 

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, guccio napisał:

Wybacz ale ja po kilkudziesięciu latach z psami, kotami powiem tak:wetowi trzeba wskazówek od opiekuna.wiele objawów lub ich brak jest mylące.Może ze 3 moje stworaki by pożyły jakby weterynarz brał pod uwagę moje spostrzeżenia,sugestie.

Tylko na razie o objawach Rexowych Rafał chyba zbyt wiele nie powie.

Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, Aska7 napisał:

Tylko na razie o objawach Rexowych Rafał chyba zbyt wiele nie powie.

To jest bardzo skomplikowany temat.Rex jest po przejściach strasznych,Jest krótko u Rafała.Nie on jeden tam jest.Jet też psem wiekowym.Wszystko kumulowało się latami.Teraz ma lepsze życie.Ale długie lata poniewierki wychodzą...

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ teraz Rex został zaszczepiony,musimy odczekać ze trzy tygodnie dopiero psiak pojedzie do weta

nie możemy u starszego psiaka tak wszystkiego na raz

myślałam,że do Lublina,ale Rafał mówi,że w Fajsławicach jest dobra lecznica

Rexowi apetyt dopisuje,jest wesołym psiakiem,myślę,że te 3 tygodnie mozna poczekać

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...