Jump to content
Dogomania

Szczęśliwe zakończenie:)Rexiu w DS.:)Rex ,starszy ON-ek na łańcuchu,czy doczeka pomocy? Czy ma szansę na normalny dom?Nadzieja umiera ostatnia!


Recommended Posts

Wczoraj od Rafała pod sam Gdańsk pojechał terier, transport udało się znaleźć w ciągu doby :) Cicho wierzę w to, że Rexowi też się uda, a żeby pomóc szczęściu dodałam post na dwie grupy transportowe na FB oraz na lubelską grupę.

Może Rafał niech też doda post na swojej stronie?

Link to comment
Share on other sites

Przyedzie po Rexa Szafirka,a  włwściwie jej mąż

maja samochód przystosowany do przewozu psiaków,ale jeszcze Szafirka mówiła,ze muszą prosic o pozwolenie

nie wiem...na przekroczenie granic województwa

w tym trudnym czasie wszystko wielka niewiadoma

wyjazd byłby w nastepnym tygodniu...może poniedziałek,wtorek

mamy nadzieję,ze może dołączy jakis zwierzak,zeby zmniejszyc koszty

koszt transportu 860zł

myslę,ze połowe dołoży DS

zamiast siedziec jeszcze nie wiem ile w hoteliku Rex ma szanse na swojdomek

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Anula napisał:

A z tym pozwoleniem za przekroczenie granic pierwszy raz słyszę.Może popytać Patrycji jak przewozi psiaki z Radys w różne strony.

A kto ma wydać takie zaświadczenie U.M,G.zamknięte.

Już uzgodniłam transport z Szafirką

ja też pierwsze słyszę o takim pozwoleniu,ale skoro Szafirka zdobędzie takowe to nie ma problemu

Link to comment
Share on other sites

Napisał do mnie Pan Daniel, który zaoferował transport na trasie Lublin = Wrocław = Lublin za 700zł (0,70gr/1km). On często reklamuje się na grupach transportowych. Jednak skoro już dograne z szafirką to mu napiszę, że nieaktualne. Oby udało się dobrać jakiegoś psiego pasażera na drogę.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dziś  po uzgodnieniu z DORA 1020 z chętnym na Reksa panem. Dom będzie pies miał bardzo dobry. Rodzina zwierzęco lubna. Ratowała jeże przeznaczając pokój dla nich. Ratowali też dzikie ptaki. Ostatniego  ONka  jakiego mieli przez 2 lata zabrali ze strasznych warunków. Pan zakochał sie w Reksie od pierwszego wejrzenia. Mówił ,że jak go zobaczył to od razu się zakochał.

Nie wiem kiedy Rex pojedzie. Pan obiecał dołożyć się do transportu.

Mówił  też ,że rozmawiał z bardzo kompetentną i miła panią czyli DORA1020.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...