Jump to content
Dogomania

Szczęśliwe zakończenie:)Rexiu w DS.:)Rex ,starszy ON-ek na łańcuchu,czy doczeka pomocy? Czy ma szansę na normalny dom?Nadzieja umiera ostatnia!


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Dnia 28.01.2020 o 23:52, Radek napisał:

I kiedy wizyta?

Po weekendzie, w poniedziałek. W niedzielę kąpiel, a w poniedziałek wyprawa do lecznicy. Rafał ma ręce pełne roboty, a jeszcze padł mu telefon i był dzisiaj na interwencji, więc przy okazji rozmowy ze mną (miał do mnie pilną sprawę) poprosił, abym przekazała te informacjei tutaj. Badania mają być kompleksowe, USG i w razie potrzeby coś jeszcze. Niestety, na miejscu nie ma lecznicy z takim sprzętem i zrobienie USG jest równoznaczne już z pełną wyprawą do lecznicy kilkadziesiąt kilometrów dalej. Jednak Rex jest naprawdę zaopiekowany i niczego mu nie brakuje (poza człowiekiem), cieszy się życiem i możliwością z obcowania z ludźmi. To świetny, adopcyjny pies, nie da się go nie lubić :) Tylko domu mu brakuje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.01.2020 o 16:06, Tyś(ka) napisał:

Po weekendzie, w poniedziałek. W niedzielę kąpiel, a w poniedziałek wyprawa do lecznicy. Rafał ma ręce pełne roboty, a jeszcze padł mu telefon i był dzisiaj na interwencji, więc przy okazji rozmowy ze mną (miał do mnie pilną sprawę) poprosił, abym przekazała te informacjei tutaj. Badania mają być kompleksowe, USG i w razie potrzeby coś jeszcze. Niestety, na miejscu nie ma lecznicy z takim sprzętem i zrobienie USG jest równoznaczne już z pełną wyprawą do lecznicy kilkadziesiąt kilometrów dalej. Jednak Rex jest naprawdę zaopiekowany i niczego mu nie brakuje (poza człowiekiem), cieszy się życiem i możliwością z obcowania z ludźmi. To świetny, adopcyjny pies, nie da się go nie lubić :) Tylko domu mu brakuje.

Dziękuję Tyska za info

ja już ogłaszam Rexa,ale bez odzewu

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.02.2020 o 11:35, mdk8 napisał:

Pani Ania wpłaciła stałą za I. Dziękuję :)

 

Dnia 3.02.2020 o 17:59, mdk8 napisał:

Konto Rexa zasiliły stałe od Agnieszka103 10,-  i mama_Alfika  20,- . 

Dziękujemy :)

 

Dnia 5.02.2020 o 18:36, mdk8 napisał:

Na koncie mam :

Anula 10,-

yossariana 10,-

Dziękuję :)

 

8 godzin temu, Radek napisał:

Przelałem kilka groszy dla Rexa.

Bardzo dziekujemy:)

Ja Rexa ogłaszam,ale bez odzewu.

Rafał miał go ogłosic na fb,ale nie wiem czy ogłosił,ja nie jestem fbukowa.

Dzwoniłam do niego,ale chyba ma jakies problemy z telefonem.

To dobry hotelik,ale  Rafał ciągle zajęty 

Tyśka może Ty ogłosiłabyś Rexa na fb?

Wysłałam info o Rexie do dziewczyn z Krakowa,miały go ogłosić

czekam na nowe fotki do ogłoszeń

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, DORA1020 napisał:

 

Tyśka może Ty ogłosiłabyś Rexa na fb?

Wysłałam info o Rexie do dziewczyn z Krakowa,miały go ogłosić

czekam na nowe fotki do ogłoszeń

Ogłoszę z przyjemnością, ale proszę o cierpliwość. Nie wiem czy przez weekend dam radę, ale się postaram jak najszybciej. Rex jest świetny, szkoda aby się zasiedział.
Choć ostatnio ja nie mam żadnych adopcji z FB... :(

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Chwilę pisałam z Rafałem w sprawie "mojego" Oriona, ale napisał mi też, że Rex jest już po kąpieli, zdjęcia pod ogłoszenia planowane są na najbliższy tydzień - o ile pogoda pozwoli. :) Pozostaje czekać. :)

Dziękuję Tyśka za info:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...