Jump to content
Dogomania

FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]


Recommended Posts

Problem polega na tym , że gotowanego  nie chce jeść, on je tylko jedzenie  przeznaczone dla ludzi. Pieczony kurczak jest ok ale gotowany w rosołku z ryżem i warzywami jest niejadalny. Parówki są super ale już odrobina dobrej psiej mokrej karmy potraktowana jak dekoracja parówki powoduje ,że nie tknie niczego.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.10.2019 o 18:18, kikou napisał:

Jesli chodzi o jedzenie to myślę,  że poradzimy sobie, a co wykazalo usg? Bo przyzwyczajenie swoja drogą ale zdrowy pies zje cokolwiek po kilku dniach postu. Długotrwały brak łaknienia niemal zawsze oznacza chorobę.

On ma apetyt, ale tylko na ludzkie jedzenie. Myślę, że musi powoli nauczyć się tego psiego:(

12 godzin temu, elik napisał:

Co słychać u piesionka?   Czy nadal prowadzi strajk głodowy?

Jak powyżej. Strajk dotyczy psiego jedzonka:(

8 godzin temu, Nesiowata napisał:

Też zaglądam z nadzieją na jakieś lepsze wieści o "odchudzającym" się psiaku.

Czekam na informacje od Basi o możliwości przewiezienia go do kikou. Chcualabym, żeby był już tam na miejscu:(

 

Link to comment
Share on other sites

Ewu cudem jakimś załatwiła transport psiaczka za zwrot kosztów gazu i przejazdy bramkami na autostradzie:) Fido pojedzie do kikou jutro albo pojutrze. Bardzo się cieszę i mam wielką nadzieję, że kikou uda się namówić do na jedzenie dobrego jedzonka. 

Czekam na podsumowanie dotychczasowych wydatków na Fido. Cały czas na koncie fundacji są jego pieniądze 190 zł. Jestem jednak pewna, że koszty będą wyższe. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Ewu cudem jakimś załatwiła transport psiaczka za zwrot kosztów gazu i przejazdy bramkami na autostradzie:) Fido pojedzie do kikou jutro albo pojutrze. Bardzo się cieszę i mam wielką nadzieję, że kikou uda się namówić do na jedzenie dobrego jedzonka. 

Czekam na podsumowanie dotychczasowych wydatków na Fido. Cały czas na koncie fundacji są jego pieniądze 190 zł. Jestem jednak pewna, że koszty będą wyższe. 

Super wiadomość  :)  Też myślę, że kikou poradzi sobie z brakiem apetytu Fido.

Link to comment
Share on other sites

Pan, który zawiózł Fido do Kasi przesłał nam paragony za benzynę, policzył bramki, które musial opłacić i tylko to wziął od nas za transport. Wyszło 280 zł. Taka długa trasa i taki piękny prezent od kogoś, komu zależy na lepszym losie takiego maluszka. Bardzo dziękujemy!!!

Nadal na koncie fundacji mamy 190 zl na rozliczenie faktur od weta. Pewnie będą wyższe i trzeba będzie coś dopłacić. U mnie z pieniędzy zebranych został minus 210 zł. Muszę znaleźć czas na jakiś bazarek, bo cienko z finansami Fidusia:(

Jutro mam nadzieję na jakieś wiadomości o Fido. Nie chciałam dzisiaj męczyć kikou. Trzeba też jej dać czas na to, żeby zorientowała się co i jak z Fidusiem.

Kikou, nie podziękowałyśmy Ci jeszcze za przyjęcie Fido do siebie. Bardzo pięknie dziękuję w imieniu swoim i Ellig!!!

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Onaa napisał:

Z mojego bazarku

link do bazarku

1/4 będzie dla Fidusia , proszę o numer konta i potwierdzenie na wątku bazarkowym :).

Bardzo, bardzo dziekujemy, ale  niespodzianka. Wieczorem podeślę konto. 

1 godzinę temu, ewu napisał:

Fido marny. jestem z Kasią w kontakcie. Nie chce nadal jeść.

Bardzo się martwie... 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Fido :( Nie zamartwiaj nas proszę i zacznij jeść... :(

Nie chcę zamęczać Kasi, umówiłyśmy się na jutro po południu na telefon. Od Basi wiem, że zjadł troszkę indyka i zaczął delikatnie merdać ogonkiem. Jutro wizyta u weta, zobaczymy co powie. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...