Jump to content
Dogomania

FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]


Recommended Posts

37 minut temu, Nesiowata napisał:

Specjalistki - Havanka i Uxmal. 

Nie znam żadnej niestety:( Może później napiszę do nich PW i poproszę...

A tymczasem na koncie maluszka pojawiła się pierwsza wpłata 20 zł od Nesiowatej , za co bardzo dziękujemy!

Dostałyśmy też z Elunią 50 zl od Ani H. - to znajoma Eli i przeznaczamy tę wpłatę dla dziadeczka:) Bardzo dziękujemy!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj psiak mial pobraną krew na badania ogólne. Od ich wyników zależy, jakie inne badania zalecą jeszcze weci. Z badania osłuchowego wynika, że ma coś z serduszkiem. Staramy się zorganizować zrobienie echa serca jeszcze przed wyjazdem do kikou. Jeśli się nie uda, trzeba będzie zrobić je już na miejscu. Strasznie biedniusi jest ten maluszek. Moim zdaniem ma coś z oczkami jeszcze. Być może nie jest taki stary, ale zmarnowany jest bardzo:( Zobaczcie:

17ae65c0ccaac887med.jpg

0b7dfc787224acc1med.jpg

0ba04ca44331f476med.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Dzisiaj psiak mial pobraną krew na badania ogólne. Od ich wyników zależy, jakie inne badania zalecą jeszcze weci. Z badania osłuchowego wynika, że ma coś z serduszkiem. Staramy się zorganizować zrobienie echa serca jeszcze przed wyjazdem do kikou. Jeśli się nie uda, trzeba będzie zrobić je już na miejscu. Strasznie biedniusi jest ten maluszek. Moim zdaniem ma coś z oczkami jeszcze. Być może nie jest taki stary, ale zmarnowany jest bardzo:( Zobaczcie:

17ae65c0ccaac887med.jpg

0b7dfc787224acc1med.jpg

0ba04ca44331f476med.jpg

 

 

Bidulek. Życie dało mu w kość a miejsce w którym wylądował też nie było dla niego rajem...

Wpłaciłam wczoraj skromny grosik. Niestety zarobki nie są adekwatne do tego co by się przydało dla biedaków mieć :/

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Nesiowata napisał:

Ale jedno w tym jest  optymistyczne - biedna psina wreszcie ma pod łapkami trawę a nie zimny beton.

To prawda kochana.

1 godzinę temu, elik napisał:

Czy on widzi?  Odnoszę wrażenie, że patrzy, a nie widzi.

Nic mi nie wiadomo, że nie widzi. Byl wczoraj u weta, chyba by zauważyli.

1 godzinę temu, Anula napisał:

Oczka dobrze by było przemywać nawet zwykłym zaparzonym rumiankiem.To pomaga-sprawdzone.

Pomyślę,poratuję ślicznotkę jakimś grosikiem.Poproszę o dane do przelewu.

Bardzo dzięuję za radę i pomoc, zaraz wyśle konto:)

1 godzinę temu, b-b napisał:

Bidulek. Życie dało mu w kość a miejsce w którym wylądował też nie było dla niego rajem...

Wpłaciłam wczoraj skromny grosik. Niestety zarobki nie są adekwatne do tego co by się przydało dla biedaków mieć :/

Bardzo Ci dziękuję. Każda złotówka jest ważna, jesteśmy wdzięczne za pomoc:) 

 

 

Marzę o dniu, w kórym w tych smutnych oczkach pojawią się iskierki radości. 

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, Ewa Marta napisał:

 

Marzę o dniu, w kórym w tych smutnych oczkach pojawią się iskierki radości. 

Pojawią się,trzeba tylko poczekać Najważniejsze,że już został zabrany ze schronu i jest pod opieką.

Marzenia się spełnią jestem o tym przekonana.My też marzymy z Bogusik o naszych psiakach i się marzenia nam spełniają.Psiaki różne do nas trafiają,w różnym stanie a później miło popatrzeć jak rozkwitają i trafiają do super domków.I to jest to co bardzo cieszy.

Mój śliczny,malutki.

0ba04ca44331f476med.jpg

Przeleję 30,00zł.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Pojawią się,trzeba tylko poczekać Najważniejsze,że już został zabrany ze schronu i jest pod opieką.

Marzenia się spełnią jestem o tym przekonana.My też marzymy z Bogusik o naszych psiakach i się marzenia nam spełniają.Psiaki różne do nas trafiają,w różnym stanie a później miło popatrzeć jak rozkwitają i trafiają do super domków.I to jest to co bardzo cieszy.

Mój śliczny,malutki.

0ba04ca44331f476med.jpg

Przeleję 30,00zł.

Bardzo dziękujemy!!!

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Poker napisał:

EwaMarta, przeznacz 110 zł dla malucha z konta Marlonka .

On nie wygląda na starego.

Bardzo dziękujemy! Zaraz uzupełnię rozlcizenia i przełożę kasę z jednej koperty do drugiej:)

Możliwe, że nie jest stary. Dowiemy się może dzisiaj po wizycie u weta.

 

Najgorsze, że on w ogóle nie je. Poprosiłam Basię, żeby mu może kupić jakąś dobrą puszeczkę albo ugotować coś:(

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Najgorsze, że on w ogóle nie je. Poprosiłam Basię, żeby mu może kupić jakąś dobrą puszeczkę albo ugotować coś:(

 

Nie dobrze,że nic nie je.Jeżeli jest taka możliwość to może ugotować mu ryżu z chudym kurczakiem i warzywami albo kupić porządny kartonik.Nie wszystkie psiaki jedzą suchą karmę.

A pije wodę?

Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, Anula napisał:

Nie dobrze,że nic nie je.Jeżeli jest taka możliwość to może ugotować mu ryżu z chudym kurczakiem i warzywami albo kupić porządny kartonik.Nie wszystkie psiaki jedzą suchą karmę.

A pije wodę?

Dostaje kroplówki. Napisałam już prośbę, żeby kupic mu dobrą okrą karmę albo ugotować, a ja oddam za wszystko pieniądze. Martwię się o niego, ale podobno jest i tak lepiej, niż 2 dni temu. Nie wiem, czy on przeżyłby, gdyby tam został:(

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Ewa Marta napisał:

Staruszek zaczął dużo pić, ale nie3 chce jeśc. Ma dostać choćby strzykawką convalescent.

Jutro USG, bo wyniki krwi nieciekawe. Czekam na nie, żeby tu wgrać. POdejrzenie marskości wątroby:( Takie relacje dostałam od Basi:(

Nie ciekawie jest. 

Trzymam mocno kciuki za chłopaka!

Link to comment
Share on other sites

Dopiero dotarłam do domu i przynosze dobre wiadomości. Piesuś nie ma marskości wątroby!!

Do tego pod wieczór w końcu zjadl troszkę kurczaka!!! Coraz bardziej zaczyna reagować na wszystko dookoła.

Prosiłam o określenie jego wieku. Podobno zęby ma ładne, ale stan całego organizmu pasuje do psa 10-12-letniego.

Roboczo do podawania w lecznicy został nazwany Kazik, ale chciałabym zmienić mu to imię. Podajcie jakieś pomysły, bardzo proszę:)

Takie mu wyszły wyniki badania krwi:

edc017a2d0d03833med.jpg

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...