Jump to content
Dogomania

FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]


Recommended Posts

Ewuniu bardzo Ci współczuję. Rozumiem, jak Ci trudno, bo sama mam podobnie, tylko na szczęście nie jestem z tym sama. Mąż co drugi dzień jest w domu i chociaż późno, ale przyjeżdża codziennie. Ty jesteś sama, musi być Ci bardzo trudno.
Trzymam kciuki za Barsiczkę i za Ciebie, abyście razem dały radę problemom i trwały szczęśliwie jak najdłużej.

EDIT
Gdy mój Alfik przed zdiagnozowaniem zespołu cushinga i podawaniem leków siusiał bezwiednie
w dzień i w nocy, ubierałam mu pieluszki nieco spreparowane. Doczepiałam do pieluszki zszywkami plastikowe listewki, do których doczepiałam tasiemki, którymi przywiązywałam pieluszkę do szelek. W pieluszce wycinałam dziurkę na ogonek.
Lepszą instrukcję znajdziesz na wątku Czesterka, bo tam otrzymałam instrukcję, jak zakładac pieluszkę.

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, elik napisał:

Ewuniu bardzo Ci współczuję. Rozumiem, jak Ci trudno, bo sama mam podobnie, tylko na szczęście nie jestem z tym sama. Mąż co drugi dzień jest w domu i chociaż późno, ale przyjeżdża codziennie. Ty jesteś sama, musi być Ci bardzo trudno.
Trzymam kciuki za Barsiczkę i za Ciebie, abyście razem dały radę problemom i trwały szczęśliwie jak najdłużej.

EDIT
Gdy mój Alfik przed zdiagnozowaniem zespołu cushinga i podawaniem leków siusiał bezwiednie
w dzień i w nocy, ubierałam mu pieluszki nieco spreparowane. Doczepiałam do pieluszki zszywkami plastikowe listewki, do których doczepiałam tasiemki, którymi przywiązywałam pieluszkę do szelek. W pieluszce wycinałam dziurkę na ogonek.
Lepszą instrukcję znajdziesz na wątku Czesterka, bo tam otrzymałam instrukcję, jak zakładac pieluszkę.

Muszę  poczytać, bardzo dziękuję. Mam pampersy dla suniek, już z dziurką na ogonek, ale muszę je jakoś podpiąć, żeby nie spadały z pupy.

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Ewa Marta napisał:

Muszę  poczytać, bardzo dziękuję. Mam pampersy dla suniek, już z dziurką na ogonek, ale muszę je jakoś podpiąć, żeby nie spadały z pupy.

Trzeba czymś wzmocnić oba brzegi pieluszki (te, które przychodzą na brzuszek i plecki dzieciątka), wyciąć w nich dziurki, przewlec tasiemki na tyle długie, żeby można było zawiązać je na szelkach/obroży.

Ja wzmocniłam brzegi pieluszki prostokątami wyciętymi z plastikowych teczek na dokumenty. Na pleckach krótszy, pod brzuszkiem dłuższy prostokąt.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Ewa Marta napisał:

Takie cudo znalazłam. Pomyślę, jak uszyć cos podobnego. To moim zdaniem super rozwiązanie:)

http://www.firma-admiral.pl/koszulka-do-pampersa.html

 

Faktycznie ciekawie wygląda. Szkoda, że nie ma zdjęcia, rysunku psa w takiej uprzęży.
Zastanawiam się po co im obwód głowy psiaka w najszerszym miejscu?

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, elik napisał:

Faktycznie ciekawie wygląda. Szkoda, że nie ma zdjęcia, rysunku psa w takiej uprzęży.
Zastanawiam się po co im obwód głowy psiaka w najszerszym miejscu?

Widziałam gdzieś takie szelki na psie. Bardzo dobrze się sprawdzają. Obwód głowy jest potrzebny, bo to jest koszulka wkładana przez łepek, bez żadnych zapięć, żeby nic nie uwierało, nie przeszkadzało. 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Ewa Marta napisał:

Widziałam gdzieś takie szelki na psie. Bardzo dobrze się sprawdzają. Obwód głowy jest potrzebny, bo to jest koszulka wkładana przez łepek, bez żadnych zapięć, żeby nic nie uwierało, nie przeszkadzało. 

Aaaaa widzisz, mądre to  :)   Szkoda, że nie widziałam tego wtedy, gdy Alfik siusiał jak na akord   :)  Kupiłam zalecany pas, ale kompletnie się nie sprawdził.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Bardzo dziękuję Elik za zakup karmy dla Ajki i Fidusia. Jeden worek jest dzielony na dwa psiaki i dzięki temu na raz trzeba wydać mniej kasy.

Przelałam właśnie na konto 76 zł za połowę Fidusia:)

Dziękuję  :)   535565688_dajekwiat.gif.df70284c0dd0b97756b5130337bebb04.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...