Jump to content
Dogomania

FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]


Recommended Posts

Dnia 5.03.2023 o 20:31, kikou napisał:

No właśnie juz nie tylko glóweczka ale cialko też odmawia współpracy. Coraz rzadziej maleńki daje radę tuptać samodzielnie.

Dobrze, że chociaż jedzonko smakuje

IMG_20230227_203518.jpg

IMG_20230305_202449.jpg

 

Serce pęka, bo widać jaki się chudziutki zrobił 😞 Kasiu, czy jego nic nie boli? Skoro nie chodzi, to może cos go boli 😞

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.03.2023 o 12:36, Ewa Marta napisał:

 Bardzo serdecznie dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę stałej za marzec z nadwyżką 🙂 Fiduś dostał 30 zł ❤️ 

Agnieszce zmienił się status majątkowy  🙂  więc tak jak obiecała, zwiększyła wpłaty na psiaczki.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.03.2023 o 13:44, elik napisał:

Agnieszce zmienił się status majątkowy  🙂  więc tak jak obiecała, zwiększyła wpłaty na psiaczki.

 

Jesteśmy bardzo wdzięczne za to 🙂

 

 Bardzo serdecznie dziękujemy również Dulskiej za wpłatę stałej 30 zł za marzec ❤️

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.03.2023 o 12:39, Ewa Marta napisał:

 😞 czy jego nic nie boli? Skoro nie chodzi, to może cos go boli 😞

 

Nie wiem oczywiście na pewno ale myślę że nie ma boleści nasz okruszek ponieważ jak cos sprawia mu dyskomfort to daje znać takim ..łuu, łuu jak zrobi siusiu albo jak mu niewygodnie, a poza tym ciągłe jeszcze pałaszuje ochoczo.

https://youtu.be/af2tEd-1hUI

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.03.2023 o 13:19, kikou napisał:

Nie wiem oczywiście na pewno ale myślę że nie ma boleści nasz okruszek ponieważ jak cos sprawia mu dyskomfort to daje znać takim ..łuu, łuu jak zrobi siusiu albo jak mu niewygodnie, a poza tym ciągłe jeszcze pałaszuje ochoczo.

https://youtu.be/af2tEd-1hUI

Boże, nie miałam świadomości, że on już taki stareńki jest 😞 Ma nawet problem z podniesieniem główki nad tym jedzeniem 😞 Starość jest bardzo smutna. 

Kasiu, czy masz wrażenie, że on nawiązuje jakiś kontakt z otoczeniem, z Wami? Czy żyje już tylko w swoim świecie? Czy merda czasami ogonkiem? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.03.2023 o 14:17, Ewa Marta napisał:

Boże, nie miałam świadomości, że on już taki stareńki jest 😞 Ma nawet problem z podniesieniem główki nad tym jedzeniem 😞 Starość jest bardzo smutna. 

Kasiu, czy masz wrażenie, że on nawiązuje jakiś kontakt z otoczeniem, z Wami? Czy żyje już tylko w swoim świecie? Czy merda czasami ogonkiem? 

Nasze psiaczki Fiduś i Miłeczek są w podobnym stanie   😪    Na szczęście są pod dobrą opieką i mają zapewnione wszystko, czego na tym etapie życia mogą potrzebować. Starość jest bardzo przykra dla wszystkich żyjących istot   😞  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.03.2023 o 09:59, elik napisał:

Nasze psiaczki Fiduś i Miłeczek są w podobnym stanie   😪    Na szczęście są pod dobrą opieką i mają zapewnione wszystko, czego na tym etapie życia mogą potrzebować. Starość jest bardzo przykra dla wszystkich żyjących istot   😞  

Masz racje Elu. Mimo to serce pęka jak się na niego patrzy. Nie wiem jak Kasia radzi sobie z tym na co dzień. Większość psiaków jest przecież stareńka u niej.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.03.2023 o 10:14, Ewa Marta napisał:

Masz racje Elu. Mimo to serce pęka jak się na niego patrzy. Nie wiem jak Kasia radzi sobie z tym na co dzień. Większość psiaków jest przecież stareńka u niej.

Też jestem pełna podziwu dla Niej, zwłaszcza, że opieka nad takimi właśnie zwierzakami, to Jej świadomy wybór.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...