Jump to content
Dogomania

FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]


Recommended Posts

1 godzinę temu, kikou napisał:

Ja nie mam pojęcia ile on może mieć lat, najpierw myślałam że jest dość młody 8-10 ale jak się zajrzy do buziulki to już wydaje sie starszy, on podobnie jak Fabiusia, jest tak umaszczony że niemal nie siwieje.

IMG_20200830_111125.jpg

Ma bardzo zniszczone, starte ząbeczki, ale to niekoniecznie musi świadczyć o jego podeszłym wieku. Może to być efektem złej diety lub zabawy twardymi przedmiotami.

Link to comment
Share on other sites

54 minuty temu, kikou napisał:

Fiduś tak jak inne pieski z dogo otrzymał karmę od zaprzyjaźnionej fundacji dlatego zamiast w sierpniu bedziemy kupować karmę gdzieś dopiero ok. listopada

Stokrotne dzięki hojnym Mikołajkom 

kocham.jpg.af2a6e333cf6b4b598556a4c3795a3db.jpg    529447009_kwiatki15.jpeg.3a27881fd73ededee2f4f04c742c5057.jpeg

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, kikou napisał:

Nasz zachwycający maluch 

IMG_20200830_110352.jpg

Przesłodziak!!!

23 godziny temu, kikou napisał:

Ja nie mam pojęcia ile on może mieć lat, najpierw myślałam że jest dość młody 8-10 ale jak się zajrzy do buziulki to już wydaje sie starszy, on podobnie jak Fabiusia, jest tak umaszczony że niemal nie siwieje.

IMG_20200830_111125.jpg

To nie tylko ząbki świadczą o jego podeszłym wieku. On tak jak opowiadała Kikou nie ma orientacji, nie umie nauczyć się wchodzić do domu jak inne psiaki otworem w drzwiach. Taki gapcio z niego. 

23 godziny temu, kikou napisał:

Fiduś tak jak inne pieski z dogo otrzymał karmę od zaprzyjaźnionej fundacji dlatego zamiast w sierpniu bedziemy kupować karmę gdzieś dopiero ok. listopada

Ale niespodzianka, bardzo pięknie dziękujemy!!!! To wielka pomoc!

22 godziny temu, elik napisał:

Ma bardzo zniszczone, starte ząbeczki, ale to niekoniecznie musi świadczyć o jego podeszłym wieku. Może to być efektem złej diety lub zabawy twardymi przedmiotami.

To prawda, ale jego ogólne zachowanie świadczy o tym, że jest starszym piesulkiem. Jest taki niezorientowany i żyje troszkę w swoim świecie. 

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Ewa Marta napisał:

To prawda, ale jego ogólne zachowanie świadczy o tym, że jest starszym piesulkiem. Jest taki niezorientowany i żyje troszkę w swoim świecie. 

To tak, jak mój Oruś. Też  ma problemy z orientacją w świecie, w którym żyje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jaką cudowną niespodziankę znalazłam dzisiaj na koncie:) Już kilka dni temu miałam jedną wpłatę od tego dobrego Duszka, a dzisiaj oczy przecierałam ze zdumienia, bo przyszła kolejna wpłata, tym razem aż 200 zł od Małgosi D z Wikunią i Dorą. Wikunia to nasza była podopieczna, w której Małgosia jest zakochana po uszy. Od lat pamięta o nas i ratuje w trudnych sytuacjach nasze fundusze:) Małgosiu, z całego serca dziękujemy Ci z Elą za tak wielkie wsparcie:) Kasa zostanie rozdzielona na 4 psiaki:

50 zł - dla Fidusia
50 zł - dla Gucia
100 zł - dla Lusi i Natki.

Opłacam dzisiaj pobyt Fidusia w hoteliku w sierpniu:) Wpisałam już w rozliczenie.


 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Dnia 28.10.2020 o 18:12, Selenga napisał:

Z mojego bazarku udało się uzbierać niewielką kwotę 114 zł z czego dla Fido przypada 38 zł. Przykro mi, że tak niewiele, ale chętnych na zakupy specjalnie nie było...
Ewa, podaj proszę numer konta do przelewu.

Bożenko, bardzo dziękuję. Coraz trudniej zebrać cos na bazarkach. Zaraz prześle numer konta.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.10.2020 o 18:12, Selenga napisał:

Z mojego bazarku udało się uzbierać niewielką kwotę 114 zł z czego dla Fido przypada 38 zł. Przykro mi, że tak niewiele, ale chętnych na zakupy specjalnie nie było...
Ewa, podaj proszę numer konta do przelewu.

Kasa dla Fidusia doszła! Bardzo pięknie dziękuję, że zechciałaś uwzględnić go w swoim bazarku Bożenko:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bardzo serdecznie dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę 40 zł stałej deklaracji dla Fidusia:) 

Zestresowałam się mocno widząc stan jego konta na wątku, bo nagle zobaczyłam, że powinien mieć na koncie ponad 200 zł, a ja na jego kopercie mam zapisany minus. Szybko okazało się, że w swojej domowej buchalterii wpisałam opłatę za pobyt w październiku, ale o wątku zapomniałam. Dzisiaj uzupełniłam zapis.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
2 godziny temu, kikou napisał:

IMG_20201121_172853.jpg

Nasz Maluszek opanował jednak klapkę dla piesków, prawie rok mu to zajęło ale dał radę. :)

Zdrówko dopisuje Słodziaczkowi

IMG_20201121_221257.jpg

Ale niespodzianka tuż przed snem:) Bardzo dziękuję, Fidus wygląda ślicznie:) A, że klapie opanował po roku? Lepiej późno niż wcale :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...