Jump to content
Dogomania

FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]


Recommended Posts

14 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Fiduś jest na minusie:(

Ewuniu, wczoraj przelałam od mojej Agnieszki grosik z zaznaczeniem, że to dla Fionki. Jednak zagospodaruj to tak jak uważasz. Jeśli Fiduś jest bardziej potrzebujący to przeznacz te pieniądze dla niego.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Ewuniu, wczoraj przelałam od mojej Agnieszki grosik z zaznaczeniem, że to dla Fionki. Jednak zagospodaruj to tak jak uważasz. Jeśli Fiduś jest bardziej potrzebujący to przeznacz te pieniądze dla niego.

Elu kochana, przeznaczę go dla Fidusia, bo Fionka ma jutro obiecujące spotkanie:) Bardzo Ci dziękuję za wsparcie. 

Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, Ewa Marta napisał:

Elu kochana, przeznaczę go dla Fidusia, bo Fionka ma jutro obiecujące spotkanie:) Bardzo Ci dziękuję za wsparcie. 

Cała przyjemność po mojej stronie. To był zaskórniak jeszcze z kwietnia. Trzymałam na potrzebujące bardzo i zapomniałam.  Teraz jest jak znalazł  :)  

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, elik napisał:

Cała przyjemność po mojej stronie. To był zaskórniak jeszcze z kwietnia. Trzymałam na potrzebujące bardzo i zapomniałam.  Teraz jest jak znalazł  :)  

Elu, znowu zmienię zdanie, przepraszam. Okazuje się, że Fionka ma większy minus i jeszcze będzie u niej do zaplacenia hotelik za te dni majowe. Dlatego tę wpłatę tak jak zdecydowałaś wrzucę na konto Fionki. Już przyszedł przelew, lecę na jej wątek wpisać. Bardzo dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Elu, znowu zmienię zdanie, przepraszam. Okazuje się, że Fionka ma większy minus i jeszcze będzie u niej do zaplacenia hotelik za te dni majowe. Dlatego tę wpłatę tak jak zdecydowałaś wrzucę na konto Fionki. Już przyszedł przelew, lecę na jej wątek wpisać. Bardzo dziękuję!

Ty Ewuniu wiesz najlepiej, który psiaczek najbardziej potrzebuje  :)

Link to comment
Share on other sites

Mamy taką jedną Ciocię, która prawie nic nie pisze, ale czyta i jak widzi, że psiaczek ma minus, to hyc wpłaca na niego kaskę:) Tą Ciocią jest Nesiowata, która przedwczoraj wpłaciła nam 20 dla Gucia, a wczoraj 20 zl dostał Fiduś:) Bardzo, z całego serca dziękuję, że jesteś z naszymi psiakami:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Mamy taką jedną Ciocię, która prawie nic nie pisze, ale czyta i jak widzi, że psiaczek ma minus, to hyc wpłaca na niego kaskę:) Tą Ciocią jest Nesiowata, która przedwczoraj wpłaciła nam 20 dla Gucia, a wczoraj 20 zl dostał Fiduś:) Bardzo, z całego serca dziękuję, że jesteś z naszymi psiakami:)

Brawo Ciocia Nesiowata   713962261_gifklaszcze.gif.2f821d324e46208837f202ef839db5cc.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.04.2020 o 12:59, Ewa Marta napisał:

 

Fuduś przechodzi prawdopodobnie zespół przedsionkowy psa starego. Nagle zaczął się zataczać, ma przekrzywioną główkę i oczopląs. Kasia była z nim u weta i o 15:30 ma mieć kontrolę, ale z tym zespołem nie robi się w zasadzie nic, tylko trzeba czekać i podtrzymywać psiaka. Moje staruszki przechodziły to samo. Za pierwszym razem Semurek dostawał tlen i antybiotyk. Stresowało go to podawanie tlenu bardzo. Potem moi weci powiedzieli, że to się robi dla ludzi, żeby nie zostawiać ich w poczuciu, że pies upada, ma oczopląs i nikt nic nie robi i że on przechodzi bez żadnego wspomagania. Mam nadzieję że u Fido to potrwa krótko. Za dzień - dwa powinno być lepiej.

 

Moja Tonia ma ataki padaczki, ma 17 lat, wcześniej okaz zdrowia. Serduszko bardzo wolno bije,:(

Dziadeczki biedne :(

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, ewu napisał:

Moja Tonia ma ataki padaczki, ma 17 lat, wcześniej okaz zdrowia. Serduszko bardzo wolno bije,:(

Dziadeczki biedne :(

Starość dla wszystkich stworzeń jest niełaskawa, nie tylko dla ludzi  :(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ewu napisał:

Moja Tonia ma ataki padaczki, ma 17 lat, wcześniej okaz zdrowia. Serduszko bardzo wolno bije,:(

Dziadeczki biedne :(

Trzymam kciuki za seniorkę!

29 minut temu, elik napisał:

Starość dla wszystkich stworzeń jest niełaskawa, nie tylko dla ludzi  :(

No właśnie. One też odczuwają wiek:(

Z przerażeniem patrzę, jak starzeją się moja 13-letnia Barsiczka i prawie 11-letnia Peruszka.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.05.2020 o 15:26, Ewa Marta napisał:

przerażeniem patrzę, jak starzeją się moja 13-letnia Barsiczka i prawie 11-letnia Peruszka.

Ja też drżę o moją około 16-to letnią Masiunię. W kwietniu miała operację usunięcia śledziony. Potwornie się o nią bałam, ale musiła mieć tą operację. Na razie jest ok, chociaż biopsja guza zrobiona w czasie operacji ujawniła nowotwór.  Mam nadzieję, że nie złośliwy.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Kłaniam się nisko w podziękowaniu za kolejną wpłatę 40 zł Agnieszce znajomej Elik dla Fidusia:) Bardzo dziękujemy!!!

Dziękuję za info  :)   Bardzo szybko dotarły. Przelew zrobiłam wczoraj.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
25 minut temu, Ewa Marta napisał:

Bardzo serdecznie dziękuję za zakup karmy Elu. Przelałam już na konto Orusia 74,85 zł za pół worka karmy.

 

Bardzo dziękuję  :) Powiadomię tutaj, gdy kasiorka wpłynie na konto Orusia  :)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, elik napisał:

Ewuniu, dzisiaj przelałam na konto Fidusia kwotę 112,26 zł - część majątku Albinka pozostałego po jego adopcji.

Jak wpłynął na konto, to bardzo proszę potwierdź ten fakt na wątku Albinka.

Elu, ja nie wiem co powiedzieć.... Masz tyle swoich psiaków, a jednak Fiduś też dostaje wsparcie. Bardzo, z całego serca Ci dziękuję, jestem naprawdę bardzo wdzięczna za tę pomoc! Jak tylko przelew dotrze, potwierdzę tutaj i na wątku Albinka. Udało się chłopakowi trafić do super domku:)

Link to comment
Share on other sites

Ewuniu  :) Nic nie musisz mówić  :) Moje psiaki są na razie zaopatrzone, na mieszkanie i jedzenie mają, a Ty masz kilka psiaczków pod swoją opieką i zdaje się żaden nie ma wystarczających środków na życie. Podzieliłam się tym, co mój podopieczny dostał od darczyńców.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, elik napisał:

Ewuniu  :) Nic nie musisz mówić  :) Moje psiaki są na razie zaopatrzone, na mieszkanie i jedzenie mają, a Ty masz kilka psiaczków pod swoją opieką i zdaje się żaden nie ma wystarczających środków na życie. Podzieliłam się tym, co mój podopieczny dostał od darczyńców.

Bardzo dziękuję! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...