Jump to content
Dogomania

FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]


Recommended Posts

7 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Fiduś dostał dzisiaj kolejny prezent:) 100 zł przyleciało do niego od Doroty Ś. która kilka lat temu adoptowała od nas śliczną Vikunię i nie zapomina o nas. Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc! 

Bardzo sympatyczne są takie dowody sympatii, wdzięczności i bardzo dobrze służą psiaczkom  :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Fiduś chciał zdementować pogłoski, że jest smutaskiem, to w sumie pogodny piesio. Biega wesoło z tym swoim smiesznym ogonkiem -precelkiem, pałaszuje jedzonko, macha ogonkiem jak tylko się zwroci na niego uwagę. Jest łagodny i przesłodki. Tylko nie jest najbystrzejszy bo nadal nie "rozgryzł" klapki wyjściowej dla piesków i muszę zawsze lecieć i otwierać mu drzwi

20200229_133402-1-1.jpg

20200229_133251-1-1.jpg

20200229_133110-1-1.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kikou napisał:

Tylko nie jest najbystrzejszy bo nadal nie "rozgryzł" klapki wyjściowej dla piesków i muszę zawsze lecieć i otwierać mu drzwi

To zdaje się mogą sobie podać łapkę z Oro, który też niechętnie korzysta z klapki  :)  A może oni uważają, że takie niskie przejście uwłacza ich godności?  :) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Gdyby pieseczki miały jakas skalę IQ to z grupki dogomaniackich psiaków najlepszy wynik miałby Cebula, potem bystre dziewczynki Balbusia Ajeczka i Sarka(chociaż zupelnie niewidoma klapke do wyjscia opanowala w jeden dzień)

Potem Fabiusia i Aruś ale oni oboje głusi i jakby najstarsi ze stadka to moze wiek ma troche wplyw na zdolnosci poznawcze, potem Fiduś - klapki nie ogarnął ale swoj rozumek ma - przy jedzeniu zawsze zrobi sobie dokładkę bo zerka ktory kolega cos wywalil z miski albo nie skończył.. A tylko Orunio jest taki biedniusi że byłby poza skalą, on czasem stoi kolo miseczki z jedzeniem i nie może jej znaleźć. Nie jest w stanie odczytac żadnych sygnałów innych piesków...itp

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, kikou napisał:

Gdyby pieseczki miały jakas skalę IQ to z grupki dogomaniackich psiaków najlepszy wynik miałby Cebula, potem bystre dziewczynki Balbusia Ajeczka i Sarka(chociaż zupelnie niewidoma klapke do wyjscia opanowala w jeden dzień)

Potem Fabiusia i Aruś ale oni oboje głusi i jakby najstarsi ze stadka to moze wiek ma troche wplyw na zdolnosci poznawcze, potem Fiduś - klapki nie ogarnął ale swoj rozumek ma - przy jedzeniu zawsze zrobi sobie dokładkę bo zerka ktory kolega cos wywalil z miski albo nie skończył.. A tylko Orunio jest taki biedniusi że byłby poza skalą, on czasem stoi kolo miseczki z jedzeniem i nie może jej znaleźć. Nie jest w stanie odczytac żadnych sygnałów innych piesków...itp

No to pięęęęęęknie. Mój Orunio całkiem poza skalą biedaczek  :)  Ale za to urody mu nie brakuje  :) :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, kikou napisał:

Fiduś chciał zdementować pogłoski, że jest smutaskiem, to w sumie pogodny piesio. Biega wesoło z tym swoim smiesznym ogonkiem -precelkiem, pałaszuje jedzonko, macha ogonkiem jak tylko się zwroci na niego uwagę. Jest łagodny i przesłodki. Tylko nie jest najbystrzejszy bo nadal nie "rozgryzł" klapki wyjściowej dla piesków i muszę zawsze lecieć i otwierać mu drzwi

20200229_133402-1-1.jpg

20200229_133251-1-1.jpg

20200229_133110-1-1.jpg

Piękny psiak!! Kasiu, a zrobilabys kilka zdjęć ogłoszeniowych Fidusiowi? Trzeba dac mu szansę na dom.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Kochany maleńki!!!

 

Są takie chwile, kiedy płakać mi się chce ze wzruszenia. W obecnej sytuacji bardzo ciężko jest robić bazarki, szukać finansów dla psiaków. W takiej chwili okazuje się, że są Ludzie, którzy cały czas myślą o naszych podopiecznych. Absolutnie wspaniali Rafał i Małgosia oraz Ludzie z mojej firmy, którzy wrzucają do puszki w firmie złotówki za każde przekleństwo znowu nas uratowali:) Ponieważ inicjatorem tej akcji puszkowej jest właśnie Rafał, kwoty przeznaczone w tym miesiącu na psiaki opiszę jako wpłatę od Małgosi i Rafała. Z całego serca dziękuję za wsparcie aż czterech psiaków. Dzięki temu jestem spokojna o marzec. Co będzie w kwietniu, nie chcę myśleć, bo na pewno będzie trudno. Na razie cieszę się jak dziecko z tego, że mam na rachunki marcowe. Dziękuję z całego serca!

Fiduś dostał 200 zł:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.03.2020 o 14:57, Poker napisał:

Może by jednak go ogłaszać? Ludzie adoptuja różne psy , a on jest naprawdę bardzo uroczy. Połączenia niedźwiadka z lisem i wiewiórką.

Będzie ogłaszany, ale obie z Kasią chcemy zaczekać w tej chwili do zakończenia tych izolacji. Teraz sprawdzanie domku jest utrudnione, a tu pewnie zgłosiłaby się jakaś starsza rodzina. Do takich ludzi trudno jechać do domu, a prosić o filmik z domu to też raczej trudna sprawa. Czekał tyle czasu, że miesiąc w tą, czy w tą nie gra różnicy. Kikou postara się porobić jeszcze jakieś zdjęcia w tym czasie.

Dnia 29.03.2020 o 21:53, b-b napisał:

Słodziak z niego a Poker ma rację .Warto spróbować :)

Wiem i odpisałam powyżej kochana:)

34 minuty temu, sharka napisał:

a jaki jest nr konta Fidusia?

Mogę podać na PW. Bardzo dziękuję za zainteresowanie staruszeczkiem:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Słuchajcie, nie mam jak wpisać w post rozliczeniowy tej ostatniej wpłaty. Co możemy zrobić, żeby rozliczenia były aktualne? Pozostaje chyba kopiowani postu rozliczeniowego i dopisywanie kolejnej pozycji  w bieżącym poście. Nie da się edytować postów:( Jak robić bazarki? Jestem podłamana:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...