Jump to content
Dogomania

FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]


Recommended Posts

20 minut temu, elik napisał:

A przeciesz sharka jest właśnie ze Skarpety Talcott, jeśli się nie mylę :)

Sharko, czy mogłabyś wystąpić o pomoc dla naszego staruszka?  Bardzo prosimy   :)

Mogę jako deklarowicz skarpety złożyć prośbę o wsparcie bezzwrotne, zawnioskuje jutro

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, sharka napisał:

Mogę jako deklarowicz skarpety złożyć prośbę o wsparcie bezzwrotne, zawnioskuje jutro

 

12 godzin temu, elik napisał:

Bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy     52615c3aec122faamed.jpg

 

ceba363cd40d263amed.gif

Bardzo serdecznie dziękujemy. Za chwilę bedziemy kupować kolejne jedzonko dla staruszka. 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, sharka napisał:

Ewa, na razie jest jeden głos za przyznaniem wsparcia dla Fido, ale zawiadomiłam już na FB asikowską że potrzebny jej głos. Prześlij proszę do niej na priv konto do wpłaty, ona jest skarbnikiem skarpety. asikowska

Sharka, serdecznie dziękujemy w imienu Fido i własnym. To byłaby wielka pomoc:) 

Poproszę tylko o instrukcje, co mam zrobić po otrzymaniu kasy na konto. Oczywiście poza wpisaniem w rozliczenia:)

 

Fiduś czuje się dużo lepiej. Merda już ogonkiem i cieszy się życiem. Kikou mówi, że straszny z niego Gapcio. Nie może załapać, do czego służy bramka do wychodzenia dla psiaków w drzwiach. Stoi i czeka aż Ona go poinstruuje. 

Link to comment
Share on other sites

Przekopiuję z wątku Skarpety:

„Od stycznia 2015 prosimy opiekunów psów, które otrzymały wsparcie ze Skarpety im.Talcott o umieszczenie gdzieś w pierwszych postach wątku takiej informacji o sponsoringu Skarpety.

Prosimy obdarowanych o wklejenie tej grafiki  na wątki- wystarczy zrobić: kopiuj-wklej:”

Obrazek5__zpsjcp6pwef.jpg

:)

Możesz też potwierdzić na wątku Skarpety ze pieniądze wpłynęły, wejście przez moją sygnaturkę :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, sharka napisał:

Przekopiuję z wątku Skarpety:

„Od stycznia 2015 prosimy opiekunów psów, które otrzymały wsparcie ze Skarpety im.Talcott o umieszczenie gdzieś w pierwszych postach wątku takiej informacji o sponsoringu Skarpety.

Prosimy obdarowanych o wklejenie tej grafiki  na wątki- wystarczy zrobić: kopiuj-wklej:”

Obrazek5__zpsjcp6pwef.jpg

:)

Możesz też potwierdzić na wątku Skarpety ze pieniądze wpłynęły, wejście przez moją sygnaturkę :)

Jasne, bardzo dziękujemy :) 

Link to comment
Share on other sites

Stanowczo napisalam dzisiaj w sprawie rozliczenia kosztów pierwszego weta, u którego byl Fiduś. Po raz pierwszy spotykam się z takim wetem, który przez miesiąc nie może podliczyć swoich należności. Nie wiem, czy 190, które czeka w Fuindacji wystarczy na pokrycie tych wizyt i stresuję się, skąd potem na to weźmiemy. Są przecież bieżące wydatki na staruszka. Kikou kupiła mu enzymy i inne leki, niebawem będziemy to rozliczać. Za chwilę kończy się karma...  Ech, zła jestem, chociaż oczywiście wdzięczna, że maluch czekal na wyjazd do kikou w domu, a nie w schronisku:(

Link to comment
Share on other sites

Mamy wieści od Kikou na temat Fido:)

Fiduś w formie, pałaszuje, biega, macha ogonkiem  i już mu żeberek nie widać przez skórę. 

Cudowne wiadomości, oby tak dalej Fidusiu:)

c68c291423a29259med.jpg

 

Przelałam kasę za leki Fido. Probiotyk, witaminę B12 i enzymy trawienne. Podawania ich zdecydowanie poprawia stan Fido. Poniżej paragony:

3c8b307953327039med.jpg

1ee981fec082164bmed.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Ewa Marta napisał:

Mamy wieści od Kikou na temat Fido:)

Fiduś w formie, pałaszuje, biega, macha ogonkiem  i już mu żeberek nie widać przez skórę. 

Cudowne wiadomości, oby tak dalej Fidusiu:)

c68c291423a29259med.jpg

 

Przelałam kasę za leki Fido. Probiotyk, witaminę B12 i enzymy trawienne. Podawania ich zdecydowanie poprawia stan Fido. Poniżej paragony:

Czyli jest już prawie dobrze, a będzie jeszcze lepiej  :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mam w końcu fakturę za pierwszego weterynarza Fido. To były dwie wizyty, sporo kroplówek i badanie krwi. Dużo wyszło, w sumie 307,15. Ponieważ w fundacji jest 190 zl przelewam do nich dzisiaj 117,15 zł, żeby mogli przelać całość za fakturę. Fakturę mam w pdf-ie. Jakos spróbuję przekonwertować na jpg i wrzucę tutaj.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...