Jump to content
Dogomania

FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]


Recommended Posts

Mam wyniki Fido i jestem po rozmowie z Kikou. Fiduś ma kiepskie wyniki trzustki, ma też duże zaburzenia jelitowe. Chora trzustka to prawdopodobnie następstwo uszkodzenia jelit przez lamblie, dlatego w tej chwili przez 3 tygodnie nieprzerwanie Fiduś będzie dostawał Metronidazol, żeby wybić je całkowicie. Dostanie też probiotyk i enzymy trawienne. 

Jakie to szczęście, że jest już leczony i zaopiekowany. Koszty zapowiadają się wielkie. Nadal nie znam wysokości kosztów za pierwszego weterynarza, ale dzisiejsza faktura to 323,23 zł. W tej kwocie jest wizyta, badanie krwi w laboratorium, założenie wenflonu, kroplówki, leki przeciwbólowe i witaminy do kroplówek, test na lamblie i metronidazol. Fakturę opłacę z pieniędzy uzbieranych u nas, bo tamte fundacyjne czekają na poprzednie leczenie.

Fiduś ma zalecone puszki gastrointestinal low fat, które kikou będzie mieszać z gotowanym mięsem. Żeby tylko jadł, to najważniejsze. Kupimy mu w tej chwili 12 puszek, bo na więcej musimy zebrać fundusze.

Na szczęście poza wcześniejszymi dwiema wpłatami Fiduś dostał dzisiaj wielką pomoc na opłacenie tej faktury od Małgosi i Rafała. W zaokrągleniu 330 zł, za co z całego serca dziękujemy! Nie wiem, jak dałybyśmy radę bez Waszej pomocy!

16b51a46cf0c8d3bmed.jpg

 

Faktura (nie wysyłamy jej do Fundacji mimo, że została na nią wystawiona):

ec15bfa031bb2eafmed.jpg

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zamówiłam już 12 puszek karmy dla staruszeczka. Na bieżąco będziemy kupować to, co będzie potrzebne:

Twój numer zamówienia:

150881520

Sposoby płatności

Opłata z góry

Artykuł
Suma z VAT
129,80 zł
3% zniżki-3,88 zł
Standardowa dostawa gratis
Cena razem z VAT125,92 zł
Link to comment
Share on other sites

Po wpłaceniu wszystkich swoich stałych deklaracji, którcyh zrobiło się trochę dużo podliczyłam swoje finanse i wpłacam 50 zł dla Fidusia. On potrzebuje w tej chwili każdej złotówki. Zasłużył na najlepszą opiekę, na najlepsze i skuteczne leczenie. Jutro kolejny rachunek za enzymy i probiotyk dostaniemy.

Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, Ewa Marta napisał:

Na szczęście poza wcześniejszymi dwiema wpłatami Fiduś dostał dzisiaj wielką pomoc na opłacenie tej faktury od Małgosi i Rafała. W zaokrągleniu 330 zł, za co z całego serca dziękujemy! Nie wiem, jak dałybyśmy radę bez Waszej pomocy!

Masz wspaniałych Przyjaciół Ewuniu :)  Przekaż wyrazy wdzięczności także od wszystkich zainteresowanych losem Fido.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, kikou napisał:

Tak, Fiduś zdrowieje. Apetyt się utrzymuje a dzisiaj rano zrobił pierwsza "porządną" kupke bo do tej pory była "paćka". Doszlo jedzonko, dziękujemy bardzo.

 

1 minutę temu, kikou napisał:

Fiduś w ogóle jest bardzo wyjątkowy bo to jest taki psiak ze jak tylko na niego spojrzę odrazu macha ogonkiem co jest niezwykle wzruszające. 

Wspaniale wiadomości. A Fidus okazuje wdzięczność za opiekę. Kochany maluszek. Fajnie, ze puszki doszły. 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Martusiu, widzę, że gdzieś "zgubił" Ci się banerek do Sebulka. Jeśli chcesz go odzyskać, to proszę skopiuj sobie ten z mojej sygnatury.

received_287021388892909.jpeg.2ced327d012829c0c94e549babb0ccaa.jpeg.0f5532effbfc85e024dec53e10c11c4c.jpg

Zrobię to jutro Elu, bardzo dziękuję. Dzisiaj jeszcze pracuję przed komputerem i ledwie na oczy widzę:(

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Ewa Marta napisał:

A jakie są zasady rozliczania? Dawno temu wiedziałam, a teraz nawet wątku znaleźć nie mogę:(

 

Nie ma wytycznych odnośnie sposobu rozliczania. Trzeba tylko wkleić baner Skarpety im. Talcott  do pierwszego postu.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Nie ma wytycznych odnośnie sposobu rozliczania. Trzeba tylko wkleić baner Skarpety im. Talcott  do pierwszego postu.

Jeśli możesz w takim razie poprosić, będę bardzo wdzięczna. Nadal nie ma rozlcizenia za pierwsze wizyty u weta, zalamać się można, ale nie mam na to wpływu. Nie mam pojęcia ile trzeba będzie dołożyć do 190 zł czekających na koncie fundacji:(

Bieżące wydatki też będą spore. Musimy Dziadka postawić na łapki. Musi dostawać dobre jedzonko, leki...

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Ewa Marta napisał:

Jeśli możesz w takim razie poprosić, będę bardzo wdzięczna. Nadal nie ma rozlcizenia za pierwsze wizyty u weta, zalamać się można, ale nie mam na to wpływu. Nie mam pojęcia ile trzeba będzie dołożyć do 190 zł czekających na koncie fundacji:(

Bieżące wydatki też będą spore. Musimy Dziadka postawić na łapki. Musi dostawać dobre jedzonko, leki...

Ok. Napiszę prośbę o wsparcie Fido.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, sharka napisał:

Pamiętajcie o skarpecie im Talcott wspierającej starsze pieski :) wszystkiego dobrego dla rudzielca :]

A przeciesz sharka jest właśnie ze Skarpety Talcott, jeśli się nie mylę :)

Sharko, czy mogłabyś wystąpić o pomoc dla naszego staruszka?  Bardzo prosimy   :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...