Jump to content
Dogomania

OSTATNIA SZANSA !!! PYSZNY SOS do sałaty z czosnkiem . Do 17.10.g.22.


Poker

Recommended Posts

Ja też poproszę o przepis i nr konta. A przy okazjii może ktoś wie jak nazywa się usypiający lek on jest dla koni ale stosuje się też w odpowiedniej dawce dla psów. Muszę na chwilę "obezwładnić" sunie żeby ją zaszczepić. W ubiegłym roku ktoś mi go na Dogo polecił i dzięki temu zaszczpiłam sunie, a zapomiałam jego nazwy. Trochę głupio iść do weta i mówić: " No wie Pani ten lek co w tamtym roku" . 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, jankamałpa napisał:

Ja też poproszę o przepis i nr konta. A przy okazjii może ktoś wie jak nazywa się usypiający lek on jest dla koni ale stosuje się też w odpowiedniej dawce dla psów. Muszę na chwilę "obezwładnić" sunie żeby ją zaszczepić. W ubiegłym roku ktoś mi go na Dogo polecił i dzięki temu zaszczpiłam sunie, a zapomiałam jego nazwy. Trochę głupio iść do weta i mówić: " No wie Pani ten lek co w tamtym roku" . 

Jeśli masz na myśli sedalin to nie polecam. Ludziom się wydaje że on usypia. On tylko paraliżuje mięśnie. Świadomość zostaje. 

Mojemu Felusiowi wet to kiedyś podał potem obcinał pazury. Felus wszystko pamiętał. Bał się chodzić do weta.

Możesz w ten sposób zwiększyć traumę :(

Link to comment
Share on other sites

Ale się dzieje !

4 godziny temu, rozi napisał:

Poker, mulił mi ten bank, nie chciałam wpisywać danych od nowa, puściłam zwrotkę do któregoś Twojego przelewu za mój bazarek. Mam nadzieję, że konto to samo.

to samo

2 godziny temu, jankamałpa napisał:

Ja też poproszę o przepis i nr konta. A przy okazjii może ktoś wie jak nazywa się usypiający lek on jest dla koni ale stosuje się też w odpowiedniej dawce dla psów. Muszę na chwilę "obezwładnić" sunie żeby ją zaszczepić. W ubiegłym roku ktoś mi go na Dogo polecił i dzięki temu zaszczpiłam sunie, a zapomiałam jego nazwy. Trochę głupio iść do weta i mówić: " No wie Pani ten lek co w tamtym roku" . 

nie mam pojęcia. Ale wet powinien wiedzieć , ja bym się nie krępowała

1 godzinę temu, Aga76 napisał:

Biorę :) 

bardzo dobra decyzja , dzięki

50 minut temu, uxmal napisał:

Jeśli masz na myśli sedalin to nie polecam. Ludziom się wydaje że on usypia. On tylko paraliżuje mięśnie. Świadomość zostaje. 

Mojemu Felusiowi wet to kiedyś podał potem obcinał pazury. Felus wszystko pamiętał. Bał się chodzić do weta.

Możesz w ten sposób zwiększyć traumę :(

Sedalin jest beee

41 minut temu, gabim napisał:

to i ja proszę o przepis

bardzo proszę.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, rozi napisał:

Przeleć się po bazarze, bo w/g mnie przepis kupiło 14 osób, a w rozliczeniowym masz 11.

sprawdzę

2 godziny temu, anica napisał:
Dzieńdoberek :)
 
kawa-ruchomy-obrazek-0030.gif      ja już swój przepis otrzymałam, Dziękuję :)  lecę poroznosić bazarek, niech i inni spróbują, naprawdę jest pyyyszny! :)   prawie wyczułam składniki, zabrakło jednego a to... "robi różnicę"

muszą być wszystkie składniki w tym ten sos

https://harmoniasmakow.pl/pl/p/Sos-sojowy-jasny-TaoTao-623-ml/86?gclid=EAIaIQobChMI5OPEnKSf5QIVysqyCh0Gnw2QEAQYASABEgL6jvD_BwE

2 godziny temu, Kejciu napisał:

Poproszę o przepis :)

proszę bardzo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...