Jump to content
Dogomania

OSTATNIA SZANSA !!! PYSZNY SOS do sałaty z czosnkiem . Do 17.10.g.22.


Poker

Recommended Posts

4 minuty temu, rozi napisał:

Wystarczy Wujek Google  :D

Choć hiacynt wygląda niewinnie, to jego listki wywołują zaczerwienienie, swędzenie skóry oraz pęcherze. Nawet urocze kolorowe kwiaty mogą przyczynić się do powstania ostrych reakcji alergicznych. Podobnie działa na skórę skłonną do podrażnień intensywny zapach hiacyntu. Pomimo, że jest piękny i ma cudowny zapach a jego wygląd, nawet w środku zimy, przywodzi na myśl wiosnę nie ryzykuj i nie uprawiaj hiacyntów w domu jeśli masz małe dzieci. Najczęstszymi objawami zatrucia są bóle głowy, wymioty oraz biegunka.

https://www.homify.pl/katalogi-inspiracji/457999/trujace-rosliny-w-domu-czego-unikac

 

Ahaaaaaa, dziękuję Ogrodniczko :))

 

 

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, rozi napisał:

Jeszcze o narcyzach Ci powiem, bo zatruwają też glebę i nie wolno w sąsiedztwie hodować ziół, co w przypadku balkonu ma ogromne znaczenie. Ta informacja znaczy.

https://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/urazy-wypadki/narcycy-cale-trujace-aa-GBCD-snBA-qHBp.html

 

O ! Nie wiedziałam.dzięki

Zioła stoją przy paprociach nad nimi na parapecie stoi ten hiacynt. Przesunę go żeby mi wiosną na bazylię nie chuchał. Przy ziołach rośnie powój i chryzantemy.

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, jankamałpa napisał:

a ja jak widzę ten bazarek to go zawsze oczytuje nie jak  "Sos do sałaty"  tylko jako  S O S dla sałaty :)

Brałam pod uwagę takie odczytywanie tego sos. I dlatego właśnie jest sos , a nie SOS.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...