Jump to content
Dogomania

Nieśmiała buraska ROLKA z Radys- po pobycie u Kasiainat- znalazła DS w Bielsku :)


kiyoshi

Recommended Posts

Przelałam Kasi 300 zł za hotelik Rolki w listopadzie. Sunia w czwartek ma odwiedziny. Pani z Bieska, rozmawiałysmy chwile, ale wydaje się sensowna kandydatką na rodzine adopcyjną......zobaczymy

poprosiłam Kasie o wypytanie na żywo i wnikliwą obserwacje..... to najwięcej powie

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Poker napisał:

Fajnie by było , gdyby Rolka poturlała się do DS.

chciałabym bardzo ... jutro zapoznanie o 17tej....

teraz sobie uswiadomiłam, że nie zapytałam Pani jaka to dzielnica :( czy to nie czasem centrum...nie wiem jak Rolka by się odnalazła przy ruchliwych ulicach, musze jutro Kasie prosić by dopytała, chociaż pewnie i bez mojej podpowiedzi wypyta wszystko :)

Link to comment
Share on other sites

Rolka się spodobała, zrobiła dobre wrażenie:) ludzie też wydają się w porządku, młode małżeństwo bez dzieci, mieszkają w bloku ale w spokojnej okolicy, w domach rodzinnych były psy...Trzymajcie kciuki nadal ...może będzie chleb z tej mąki. Do wekendu sie rozstrzygnie :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, kiyoshi napisał:

Rolka się spodobała, zrobiła dobre wrażenie:) ludzie też wydają się w porządku, młode małżeństwo bez dzieci, mieszkają w bloku ale w spokojnej okolicy, w domach rodzinnych były psy...Trzymajcie kciuki nadal ...może będzie chleb z tej mąki. Do wekendu sie rozstrzygnie :)

To trzymamy :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Livka napisał:

Boję się cieszyć - jakoś ostatnio nie ufam ludziom ...

przyznaje że nie dzwoniłam wczoraj do ludzi od Rolki...dziś na pewno zadzwonie...Sunia Andrzejki spędzała w nowym domu w Bielsku, w mieszkanku na ładnym, zielonym osiedlu, z młodym (ok. 30tka) małzeństwem bez dzieci.. Kasia w czwartek jest umówiona na poadopcyjna. Na razie brak wieści przyjmuje jako dobre wieści...dzis na pewno zadzwonie i poprosze o jakieś zdjęcie..

Trzymajcie kciuki

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam wczoraj do rodziny, która adoptowała Rolke. Wszystko jest dobrze, sunia jest przytulaśna, kochana, w domu dobrze się zachowuje,nawet na chwile została już sama i było ok. Na spacerze jest tylko problem z ciągnięciem na smyczy, trzeba nad tym popracować....Rozmowa była taka troche "sucha"...poprosiłam o jakies zdjęcia ale jeszcze nie dostałam niczego...

Zobaczymy co wyjdzie na tej wizycie Kasi u Państwa. Oby wszystko było dobrze i Rolcia zyskała kochający dom

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, kiyoshi napisał:

Na spacerze jest tylko problem z ciągnięciem na smyczy, trzeba nad tym popracować...

Od Bielska do Krakowa jest 70 km. Jeśli pańciostwo Rolki chcą i mogą przyjechać, pokażę jak uczyć chodzenia na smyczy - idealnego chodzenia przy nodze i na inne hasło chodzenia na luźnej smyczy. I jak uczyć nie tylko tego. Oczywiście pokażę nieodpłatnie - na taką pomoc mnie stać. A jak za daleko - to niech sobie zamówią poradnik Jak rozmawiać z psem Mrzewińskiej - kosztuje ok. 10 zł. Albo poradnik Zwykły niezwykły przyjaciel - do kupienia www.etovet.pl, cena chyba 22 zł. Też jest bardzo dokładny opis nauki chodzenia na smyczy. I nie tylko.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Sowa napisał:

Od Bielska do Krakowa jest 70 km. Jeśli pańciostwo Rolki chcą i mogą przyjechać, pokażę jak uczyć chodzenia na smyczy - idealnego chodzenia przy nodze i na inne hasło chodzenia na luźnej smyczy. I jak uczyć nie tylko tego. Oczywiście pokażę nieodpłatnie - na taką pomoc mnie stać. A jak za daleko - to niech sobie zamówią poradnik Jak rozmawiać z psem Mrzewińskiej - kosztuje ok. 10 zł. Albo poradnik Zwykły niezwykły przyjaciel - do kupienia www.etovet.pl, cena chyba 22 zł. Też jest bardzo dokładny opis nauki chodzenia na smyczy. I nie tylko.

Dziękuję :))) 

2 godziny temu, agat21 napisał:

Ciągnięcie na smyczy to i tak niewielki problem, oby ludzie byli cierpliwi i mądrzy

Chyba to nie jest jakiś ogromny problem zwłaszcza że Rolka waży tylko 8.kg

Nie wiem tylko dlaczego. Pani nie może wysłać nawet 1 zdjęcia. Już nie te adopcje naprawdę dobijaja

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Patmol napisał:

kiyoshi  pewnie im się po prostu nie chce ; i wszystko

ludzie, mimo że teraz można robić zdjęcia wszystkim - maja problem ze zrobieniem porządnego zdjęcia ;  wiec nie robią wcale 

Czasem tak bywa. Starszym ludziom potrafię wybaczyć na jakiś czas ale tak młodzi Państwo powinni mieć możliwość zrobienia chociaż jednego zdjęcia. Bo ja od razu mam schizy że może oni jej nie chcą :(( zwariuje kiedys

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, kiyoshi napisał:

Dziękuję :))) 

Chyba to nie jest jakiś ogromny problem zwłaszcza że Rolka waży tylko 8.kg

Nie wiem tylko dlaczego. Pani nie może wysłać nawet 1 zdjęcia. Już nie te adopcje naprawdę dobijaja

Iza, ja Ci się nie dziwię, ja też zawsze mam schizy, jak DS milczy, lub nie wysyła zdjęć.

Oby nasze nerwy były bezpodstawne

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...