Jump to content
Dogomania

Nieśmiała buraska ROLKA z Radys- po pobycie u Kasiainat- znalazła DS w Bielsku :)


kiyoshi

Recommended Posts

12 godzin temu, Gabi79 napisał:

Iza, ja Ci się nie dziwię, ja też zawsze mam schizy, jak DS milczy, lub nie wysyła zdjęć.

Oby nasze nerwy były bezpodstawne

zobaczymy co wyjdzie na wizycie, mam nadzieje, że Kasi uda się pojechac w czwartek, wtedy pewnie już wszystko będzie jasne.

Na koncie Rolki pojawiło się 20 zł od Ainana, dziękuje ślicznie:)

Link to comment
Share on other sites

Kasia była dziś w domu Rolki na wizycie poadopcyjnej połączonej z podpisaniem umowy:) Ufff

Szczęsliwie wszysto jest OK. Kasia zobaczyła szczęsliw Rolke, a teraz KULKE, która śpi na kanapie lub w łóżku, na wypasione legowisko, piękne nowe szelki, dwie adresówki, jest kochana...a do tego nauczyła się wędrówek po meblach!! i wskakiwania na parapet, żeby z okna obserwowac świat.

Pani Kulkowa od razu po wizycie Kasi wysłała mi kilka zdjęć:) no...ciesze  sie...

7effee045034.jpg

1e93b1554b09.jpg

8eaf9eb99148.jpg

06d320a3eea8.jpg

 

 

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Rolka takie ma widoki na spacerkach:)

900a254e7cd9.jpg

Kochani, chciałam bardzo podziękować deklarowiczom, miejmy nadzieje, że malizna znalazła swoje miejsce na zawsze, że wszystko bedzie coraz lepiej :)

Pomyślałam, że może na miejsce Rolki zabierzemy jeszcze jakąs bide przed zimą...ale to za jakiś czas....bądźcie w gotowości ;)

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Sara2011 napisał:

Ale fajnie, czasem odnoszę wrażenie że niektóre psy mają lepiej niz my :)

to prawda, też tak pomyślałam patrząc na te zdjęcia.

To dopiero tydzień od adopcji...mam nadzieje, że cały czas będzie juz dobrze....

 

 

Kochani...chciałabym na miejsce Rolki zabrać taką sunie..Kasia się zgodziła...

78063bd98c48.jpg

ab8f33c72ce1.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, kiyoshi napisał:

to prawda, też tak pomyślałam patrząc na te zdjęcia.

To dopiero tydzień od adopcji...mam nadzieje, że cały czas będzie juz dobrze....

 

 

Kochani...chciałabym na miejsce Rolki zabrać taką sunie..Kasia się zgodziła...

78063bd98c48.jpg

ab8f33c72ce1.jpg

 

O rany, ile ta maleńka ma?

Wygląda na psiego dzieciaczka

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.12.2019 o 17:56, Livka napisał:

Cudna maleńka :)

Prawdopodobnie wczoraj ta malutka wyjechała razem z 2 siostrami z którymi była w kojcu. Przynajmniej taki był zamiar żeby wyjechały wszystkie 3 sunie razem i taka też informacje podało schronisko

Ja nadal podtrzymuje że zabiorę jakąś mali ne przed zimą ale niestety nie wiem jeszcze jaka :) 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Livka napisał:

Super.

Widziałam ją i zapadła mi w serce :)

Chyba Beza ... ?

Ktoś już ZAREZERWOWAŁ Beze. Mam tylko nadzieję że nie będzie długo czekać na ten wyjazd

Na razie szukam nowej kandydatki bo bardzo chciałabym przed zimą jeszcze zabrać chociaż jedno psiatko- to może być dla niej życie lub smierc

U nas w wlkp dopiero - 1, - 2 stopnie w nocy a już małe krótkowłose psiątka telepia się jak osiki. Codzienne dokładnie słomy do bud i ciepły posiłek niewiele daje. Trudno wyobrazić sobie co dzieje się w Radysach...

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, kiyoshi napisał:

Ktoś już ZAREZERWOWAŁ Beze. Mam tylko nadzieję że nie będzie długo czekać na ten wyjazd

Na razie szukam nowej kandydatki bo bardzo chciałabym przed zimą jeszcze zabrać chociaż jedno psiatko- to może być dla niej życie lub smierc

U nas w wlkp dopiero - 1, - 2 stopnie w nocy a już małe krótkowłose psiątka telepia się jak osiki. Codzienne dokładnie słomy do bud i ciepły posiłek niewiele daje. Trudno wyobrazić sobie co dzieje się w Radysach...

ciekawe kto ją zabiera

no właśnie - budy czy kojce to nie dla krótkowłosych piesków

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Patmol napisał:

ciekawe kto ją zabiera

no właśnie - budy czy kojce to nie dla krótkowłosych piesków

Nie wiem niestety kto ją zarezerwował ale takie ładne pieski maja w mig chetnych

Wybrałam inna sunie spoza albumu która podesłała mi Kinga (która robi w Radysach zdjęcia) założę jej wątek może dziś jeszcze. Bida zablocona z podkulonym ogonkiem. Szpulka

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, kiyoshi napisał:

Nie wiem niestety kto ją zarezerwował ale takie ładne pieski maja w mig chetnych

Wybrałam inna sunie spoza albumu która podesłała mi Kinga (która robi w Radysach zdjęcia) założę jej wątek może dziś jeszcze. Bida zablocona z podkulonym ogonkiem. Szpulka

 

To czekamy na wątek.

Znowu takie śliczne imię nadałaś :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...