Jump to content
Dogomania

Nieśmiała buraska ROLKA z Radys- po pobycie u Kasiainat- znalazła DS w Bielsku :)


kiyoshi

Recommended Posts

19 godzin temu, agat21 napisał:

Ależ modelka! I słońce tak pięknie podkreśla elegancki kamelowo-brązowy kolor jej sierści :) O oczach jak dwa bursztyny nie wspominając!

dziękuje za komplementy w jej imieniu :)

Zrobiłam i wyrózniłam dwa olxy- oby domek trafił się cudny i w miare szybko :)

https://www.olx.pl/oferta/rolka-nieduza-radosna-sunia-kochajaca-ludzi-szuka-domu-CID103-IDCdUVx.html

https://www.olx.pl/oferta/delikatna-nieduza-sunia-rolka-uratowana-z-radys-szuka-domu-CID103-IDA5BMg.html

Link to comment
Share on other sites

KOchani...ale namieszałam...dziś się okazało, że Sally wraca z adopcji. W związku z tym, że jej deklaracje przeszły na Rolke....i konto jest puste, musze COFNĄĆ ten przelew 390 zł z konta Sally...z powrotem na tamten watek....

Trzymałam długo pieniązki, a jednak za krótko o kilka dni...(

Link to comment
Share on other sites

Rolcia juz po zabiegu, zniosła wszystko bardzo dobrze. Wazy 8 kg i- niespodzianka- posiadała CHIP, niestety nie zarejestrowany :( na pewno nie jest to chip z Radys, bo oni rejestrują podstawowe informacje (wiek, nr chroniskowy i gmine)...a tu nic...spróbuje dojśc z jakiej gminy jest sunia, może cos uda się dowiedzieć o jej przeszłości.

Koszt zabiegu- 200 zł- pokryje AKCJA STERYLIZACJA> Serdecznie dziekuje <3

721f513e4075.jpg

a50500812773.jpg

777e2971f3fb.jpg

 

a tu numer chip, może ktoś potrafiby dojść...skąd on może pochodzić,wiem że to mozna jakos ustalić...a moze byłby zarejestrowany w jakijś innej bazie....ktos ma pomysł? proszę o pomoc

60c5161292da.jpg

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, uxmal napisał:

To znaczy że mogła być adoptowana z Wojtyszek i zaginęła lub została porzucona ?

 Bo schroniska chyba nie przerzucają psów? 

gmina musiała zmienić umowe na tańszą (radysy sa tańsze od wszystkiego). Z dniem wygaśnięcia umowy z WOjtyszkami, przerzucili swoje psy do Radys.... wiele już było takich przypadków :(

Link to comment
Share on other sites

Postanowiłam wyróżnić jeszcze dwa olxy Roki. Wiem że to koszta, ale myśle, że warto zainwestować, żeby ją pokazywać. Taka malizna, w sumie gotowie, powinna już się przeprowadzać....i Sali dać spokój ;) i innym suniom których nie lubi :) urodzona jedynaczka :)

 

 

ps. DZIĘKUJE MONIKA F. za podwójną deklaracje (XI, XII) dla rolci- 100 zł

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...