Jump to content
Dogomania

Nieśmiała buraska ROLKA z Radys- po pobycie u Kasiainat- znalazła DS w Bielsku :)


kiyoshi

Recommended Posts

4 godziny temu, kiyoshi napisał:

Kasia na pewno na to nie pozwoli :) Rolcia jest bardzo radosna, energiczna, mam nadzieje, że będzie się ładnie bawić z innymi suniami, kotka jak widać już lubi :)

142e54cead12.jpg

 

ale jest szczęśliwa :))) Uśmiech ma przepiękny.  :)

Link to comment
Share on other sites

Dawno nie widziałam tak pięknej psiej miny. Ja nie wiem jak niektórzy mogą uważać że psy nie potrafią pokazać uczuć. Jeszcze w schronie smutek, rozpacz. A tu, z oczu bije coś takiego, że trudno to opisać, uśmiech, ogonek w górze. Rolka, to bardzo uczuciowy pies, co w sercu to na pyszczku. Cudowna!

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, zorka5 napisał:

Dawno nie widziałam tak pięknej psiej miny. Ja nie wiem jak niektórzy mogą uważać że psy nie potrafią pokazać uczuć. Jeszcze w schronie smutek, rozpacz. A tu, z oczu bije coś takiego, że trudno to opisać, uśmiech, ogonek w górze. Rolka, to bardzo uczuciowy pies, co w sercu to na pyszczku. Cudowna!

pięknie to napisałaś :) ja też mam takie odczucia, serce rośnie, gdy taka maleńka psinka uśmiecha się od ucha do ucha, w taki sposób....:)

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Bardzo się cieszę, że Rolci się udało. Oby już zawsze w życiu miała z górki :)

tak...oby jeszcze piesek który miał z nią wyjechać także opuścil to straszne miejsce......

 

Mam nadzieje, że Kasia zaglądnie na watek i opowie coś o Rolci jak tylko znajdzie chwile. A ja melduje, że są nowe wpłaty, za które bardzo dziękuje :)

- 10 zł od Zorki

- 20 zł od sybil (deklaracja przeniesiona z watku Radysianek)

- 100 zł od annabarbara (chyba tez deklaracja przeniesiona)

DZIEKUJE

Link to comment
Share on other sites

PRZEPRASZAM ze nic nie pisze o Rolci

Już nadrabiam

Rozmawialam chwilę z Kasią - sunia jest bardzo kochana, zdrowa, lubi się bawić i przytulać, ładnie dogaduje się z psami i kotami i też kocha dzieci, jedynie co przy misce jak je to musi być sama bo broni

Mam kilka zdjęć :) 

Poprosilam Kasię o umówienie sterylki na początek listopada a w między czasie zabiorę sie za ogłoszenia :) 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Aha i jeszcze Kasia mówiła że Rolka ma dużo blizn na łapach jakby po pogryzieniach lub innych smutnych przezyciach

PS zdjęcia znowu nie przechodzą.

można  zdjęcia wkleić tutaj  https://naforum.zapodaj.net/

zaznaczyć 500/na 500

i potem zapodaj

i wkleić kody, które się pokażą (kod BBCode (do wstawienia na forum, wyświetla miniaturkę):
)

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Patmol napisał:

można  zdjęcia wkleić tutaj  https://naforum.zapodaj.net/

zaznaczyć 500/na 500

i potem zapodaj

i wkleić kody, które się pokażą (kod BBCode (do wstawienia na forum, wyświetla miniaturkę):
)

 

i wtedy zdjecia się wklejają -wkleiłam tak  dzisiaj 

 

 

Wiem wiem

Tak zrobię ale z komputera w domu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, jankamałpa napisał:

Zdjęcia  piękne. Sunia rewelacyjna no i okolica też niczego sobie :).

 

10 godzin temu, Patmol napisał:

Ona jest w takim miejscu, z którego pewnie wcale nie chce sie wyprowadzać.

to prawda, u Kasi jest pięknie :)

10 minut temu, zorka5 napisał:

No nie źle :) Czy ona na pewno była kilka dni temu w Radysach? Cudna panna na zielonych włościach. Wszystkie zdjęcia piękne, ale to fantastyczne!

 

prawda? metamorfoza błyskawiczna :D Rolcia słodzinka i zobaczcie na ogonek, jaki zawinięty śmiesznie.

 

ps. Dziękuje Monika F. za wpłate 50 zł dla Rolci :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.10.2019 o 02:18, Onaa napisał:

Cieszę się że Roleczka już bezpieczna :D.

Proszę o nr konta.

Renatko, bardzo dziękuje- 30 zł od Ciebie juz na koncie :)

Dnia 22.10.2019 o 20:41, Figunia napisał:

Zaglądam (od początku), z doskoku i cieszę się ze szczęścia przeuroczej sunieczki. 

Domku kochający, madry, nie daj Rolce długo na Siebie czekać! :)

dziękuje, że jesteś :) tak- domku poszukamy najlepszego i oby sie pojawił w miare szybko:)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...