Jump to content
Dogomania

Nieśmiała buraska ROLKA z Radys- po pobycie u Kasiainat- znalazła DS w Bielsku :)


kiyoshi

Recommended Posts

Buraska dostała szanse od losu...od nas...zarezerwowałam niepozorniątko, żeby nie odeszło w zapomnienie.

Jesli ktos chciałby przyłączyć się - będzie super! zbieram oczywiście na hotelik i transport.

Jeśli ktoś chciałby przycupnąć na tym watku i po prostu BYĆ ze mną - wspierając mentalnie- proszę przyjdżcie i bądźcie:)

Rolka pojedzie do Kasiainat w przyszłym tygodniu.

 

ROLKA - ostrożna, czujna i trochę nieufna. Chyba nauczona jest zagrożen i niebezpieczeństwa ze strony człowieka, bo z jednej strony widać było, że chce tego kontaktu, z drugiej, że już na wstępie włączała sobie pomarańczowe światło, bo a nuż... Sprawia wrażenie suczki o delikatnej, wrażliwej psychice, którą łatwo zranić i złamać, i na której przedschroniskowe przeżycia na pewno odcisnęły piętno. Co nie znaczy, że nie zmieni się - podejrzewamy, że to nastąpi całkiem szybko, jeśli tylko Rolka poczuje się bezpieczna. Jeśli nie będzie musiała się bać (a teraz boi się), będzie mogła skupić się na człowieku, a jesli on będzie miał wobec niej przyjazne zamiary, i ona odpowie podobnie. Tylko teraz, na początku, Rolka bardzo potrzebuje spokojnego, bezpiecznego kąta - oczywiście z tym Kimś, komu będzie mogła zaufać.
Rolka ma ok. 4 lat. W schronisku przebywa od września 2019r.
KOJEC: VI - 2
NR: 13250

 

7ab54af2d599.jpg

5dfc56db9184.jpg

17680711d789.jpg

54f14e057677.jpg

aeaa84ab46a6.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

DEKLARACJE STAŁE:

  • Monika F. 50 zł (X, XI, XII)
  • KaMiLa 50 zł (XI)
  • Anna F. 20 zł (X, XI)
  • Zorka5 10 zł (X, XI)
  • Ainana 20 zl (XI, XII)
  • Pani Irenka 20 zł (X, X, XIII)
  • sybil 10 zł (X,XI)
  • annabarbara 100 zł (X, XI)
  • helli 50 zł (X)
  • Livka - 10 zł (X, XI, XII)

Deklaracje jednorazowe :

  • Ainana- 100 zł (16.10)
  • Onaa- 30 zł (23.10)
  • spadek z wątku Sally, Telmy i in. - 390 zł (26.10)- Sally wróciła z adopcji- musiałam cofnąć ten przelew :(
  • helli- 200 zł (28.10)

WYDATKI:

  • transport- 350 zł (16.10)
  • hotelik październik- 160 zł (26.10)
  • wyróznienie olx x 2= 35,60 zł (29.10)
  • wyróznienie olx x 2= 35,60 zł (10.11)
  • hotelik listopad - 300 zł (26.11)
  • rejestracja chip- 39 zl (2.12)

SUMA: 990 zł - 920,20 zł=   69,80 zł- pozostałą kwote zaokrąglam do 70 zł i przelewam na konto SZPULKI dnia 27.12.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, zorka5 napisał:

A ja widziałam na fc i bardzo się ucieszyłam, że skradła Twoje serce. Moje też od razu jak tylko pojawiła się w galerii. Dołożę skromne 10 zł stałej, a jak będę mogła to poleci więcej :)

suuper, suuuper :) każdy grosik ma znaczenie :) dziękuje ślicznie <3

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, uxmal napisał:

Rolka ma bardzo piekne kształty.. taka smukla jest. Roma taka była. Taka dostojna.

 

8 godzin temu, Poker napisał:

Budowę ma trochę jak charcik.

tak, faktycznie tak wygląda dlatego aż starch mysleć jak trudna mogłaby być dla niej zima w zbiorczym boksie...

Mam kłopot z organizoacją transportu. Wolałabym żeby wyjechała jak najszybciej....

8 godzin temu, seramarias napisał:

Ja też zaglądam :)

dziękuje że jesteś

Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, iza121 napisał:

Piękna dziewczyna, ale ogonek, to jakby mogła, to by pewnie sobie do brzucha dogiela :(

tak...tyle co trafiła do Radys, widać, że jest delikatna mam nadzieje, że wytrzyma jeszcze kilka dni....musi

12 minut temu, dwbem napisał:

Ja też jestem ale w tym miesiącu jestem pod kreską i nie mogę pomóc ale trzymam kciuki za sunię.

dzięki ze jesteś :) :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...