Jump to content
Dogomania

rozliczony do usunięcia


Kejciu

Recommended Posts

1 godzinę temu, asiuniab napisał:

poproszę o symboliczną cegiełkę za 10 zł

PS mam pytanie, żeby zalogować się ostatnie 2 tygodnie na dogomanię, muszę codziennie resetować hasło, i ani mi komputer nie zapamiętuje nowego hasła, ani jak nie dam dyspozycji zapamiętania hasła jak je wpiszę to mnie nie wpuszcza na konto; problem polega na tym, że zalogowana jestem tylko przez chwilę i żeby skorzystać z forum muszę czekać do następnego dnia, żeby znów zresetować hasło; czy może ktoś miał podobną sytuację i może mi pomóc?

Ja jestem zalogowana już nie pamiętam od kiedy.  Myślę o tym, że kiedyś trzeba będzie się zalogować a nie jestem pewna hasła. 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, bakusiowa napisał:

Ja jestem zalogowana już nie pamiętam od kiedy.  Myślę o tym, że kiedyś trzeba będzie się zalogować a nie jestem pewna hasła. 

no ja zmieniłam komputer, na tamtym byłam wciąż zalogowana, i ok też nie pamiętałam hasła, ale jest opcja żeby zresetować hasło i wprowadzić nowe, tak zrobiłam, no i to działa tylko na chwilę, muszę to robić codziennie, i jak w ciągu dnia sesja mi się skończy, to żeby dostać się na dogomanię muszę czekać do północy jak kopciuszek ...

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, asiuniab napisał:

no ja zmieniłam komputer, na tamtym byłam wciąż zalogowana, i ok też nie pamiętałam hasła, ale jest opcja żeby zresetować hasło i wprowadzić nowe, tak zrobiłam, no i to działa tylko na chwilę, muszę to robić codziennie, i jak w ciągu dnia sesja mi się skończy, to żeby dostać się na dogomanię muszę czekać do północy jak kopciuszek ...

Pamiętam jak kiedyś było, że odeszło się na jakiś niedługi czas od komputera i trzeba było sie logować.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...